Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
canım ilk fırsatta bakıcam

canım için kararmiş. Bir adam sanki sırtını dönmüş birine. 2 kişi de Tek vücut olmuşlar Yalnız bu kişilerin kafaları başka yöne bakıyor. Demek ki farklı şeyler düşünüyorlar. Başka bir adam da kadının birine çok ısrarlı davranıyor. Peşinden koşup ikna etmeye çalışıyor sanki. Üst üste çıkmış kişiler var. Birisinin arkasından konuşuyorlar. Dikkatli ol derin. Tabakta da kocaman bir adam var. 2 çift göz çıkmış. Bence bi nazar duası oku derim. Canım benim içinde katina bakar misin. Ben kumralım. Koyu kestane rengi saçlarım var. Gözlerim ela. O ise esmer siyah saçlı. Kahve rengi gözlü. Katina bakarsan sevinirim :)

kızllaaar hadi kahveleri içip gelin yoktum bi süredir yoğunluktan geliyorum kahvemlee bi kaç saate:)

inşallah canım :) teşekkür ederim balım ağzına sağlık :KK16:

canım falını kaplayan tek kart evlilik kartı :) bir görüşmeniz var sevdiceğinle evlilikle ilgili planlar yapılıyor. sen de baya kaptırmışsın kendini bu kez, istiyorsun evlenmeyi. güzel teklifler geliyor sevdiğinden sana. bi konuda onu kıracaksın gibi canım bir kalp kırgınlığı görünüyor erkeğin kalp kırgınlığı

kuzumm çok saol :) ağzına sağlık oluyor baklım birşeyler ama hyırlısı :)

kızllaaar hadi kahveleri içip gelin yoktum bi süredir yoğunluktan geliyorum kahvemlee bi kaç saate:)

bende içicem canm yeni kahveyi akşam gbi koyarm :)

$IMG_3257.jpg $IMG_3256.jpg $IMG_3255.jpg $IMG_3254.jpg $IMG_3253.jpg $IMG_3258.jpg $IMG_3259.jpg $IMG_3261.jpg $IMG_3260.jpg $IMG_3262.jpg
kızlaar hadi fallaşalım canlarım

kızlar yeni falım falıma bakanın falına bakarım :)

Eklentiler

• $SAM_2291.JPG
    $SAM_2291.JPG
    97,6 KB · Görüntüleme: 44
  • $SAM_2292.JPG
    $SAM_2292.JPG
    103,8 KB · Görüntüleme: 54
  • $SAM_2295.JPG
    $SAM_2295.JPG
    99,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $SAM_2296.JPG
    $SAM_2296.JPG
    104,1 KB · Görüntüleme: 47
  • $SAM_2299.JPG
    $SAM_2299.JPG
    104,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $SAM_2300.JPG
    $SAM_2300.JPG
    89,8 KB · Görüntüleme: 53
  • $SAM_2303.JPG
    $SAM_2303.JPG
    99,9 KB · Görüntüleme: 62

yuppitoo aynı ana denk gelmişiz:))
ooy ooy canım sen niye karıştın böyle ya:26:
senden kısa ve zayıf biri gelicek yoldan çok seviniceksin bu duruma
kafanda o kadar çok şey yapmak isteyip yarım bırakıyosun ki sen bile sıkılmışsın sanki bu durumdan.
yapmak isteyipte çabaladığın şeylerde bi süre yarım kalıyo sen bırakmasanda hani böyle olucak bir süre.
bir kız ne yapsan seni takip ediyo sanki hep peşinde zararı yok ama özenti biraz.
bir haberin var büyükçe bi haber dedikodularla geliyo bu haber ama çokta güzel değil ama etkileyecek bieşy seni.
bir yola gidiceksin sıkıntılı bir yol senin için bu.
erkek arkadaşının seni bırakma gibi bi durumu yok bu arada her an destek oluyo sanki sana.
a ve e harfli biri bu sıraalr hayatına girecek

Sekerim, sekilelr cok degisik ve resim gibi cikmis, bakayim dedim.

1. resim cok guzel, sevdigin erkekler karsi karsiyasiniz, o senden uzun sanirim, ellerini tutmus, sana bakiyor. Senin arkandaki sekillere gore, sen nisan bozma veya uzun bir iliski bitirme gibi bir sey yaptin mi sekerim? Bir sure once olmus gorunuyor bu is, ama kisa bir sure degil, en az 1 yil gibi , cunku arkanda kalmis. Bir de ihanete ugradigin icin ofkeyle patlamissin sanirsam, cok sinirlenmissin.

4.cu ve 5.ci resimlerde bir yer goruyorum sanki, dagli tepeli, 2 yaninda nehir olan, bu yer sevgilinin arkasinda duruyor. Ya sevgilinin bu yerle bir baglantisi var, ya da boyle bir yerden geliyor. O dagi ben buyuk kismet ve guc olarak da yorumladim, bu cocukta gelecek var haberin ola :KK1:

Bu kadar :KK1: Ben kahvemi yarin yuklesem olur mu, begendin mi sekerim?

ilk resm için söylediklerin dogru canım. 3 tıl oldu biteli öyle bir olay geçti basında. diğer resmler için söylediklerinde olur umarım. tamam aklımda olsn yarn resmleri yüklediğinde senin falına bakarm :)

Kuzum son günlerde üzerinde bi ağırlık var ama gelip geçecek.
Falında şapkalı bi erkek gördüm bu kişiden sana bi haber geliyo isminin içinde A harfi olabilir
Sanki kalbindeki insanla aranızda bi mesafe var ve karşı taraftan kaynaklı bu durum.Ama hep seni düşünüyo sanırım biraz karışık birisi. Onun dışında sana bi talip görüyorum uzun boylu zayıfça birisi ama ben pek iyi görmedim bu kişiyi biraz yalan dolan olan birisi.
Aile içinde rahatsızlığı olan birini gördüm biraz korkutabilir sizi kötü sonuçlanmayacak ama bi ayaklanma var yani.
İşle ilgili beklediğin şey gerçekleşecek 2 vakit var ve merdiven çıkmış sana yükseliş var kendin bile şaşıracaksın.
Resmen bi bayrak çıkmış sanırım devlet tarzı bi yerde iş bulacaksın.
Bebek çıkmış falında falda bebek çıkması yeni doğacak gelişmeler demek yani hayatında bazı yenilikler olacak iyi yönde :KK34:

Birazdan bende ekliyorum canım :KK16:

Kuzum son günlerde üzerinde bi ağırlık var ama gelip geçecek.
Falında şapkalı bi erkek gördüm bu kişiden sana bi haber geliyo isminin içinde A harfi olabilir
Sanki kalbindeki insanla aranızda bi mesafe var ve karşı taraftan kaynaklı bu durum.Ama hep seni düşünüyo sanırım biraz karışık birisi. Onun dışında sana bi talip görüyorum uzun boylu zayıfça birisi ama ben pek iyi görmedim bu kişiyi biraz yalan dolan olan birisi.
Aile içinde rahatsızlığı olan birini gördüm biraz korkutabilir sizi kötü sonuçlanmayacak ama bi ayaklanma var yani.
İşle ilgili beklediğin şey gerçekleşecek 2 vakit var ve merdiven çıkmış sana yükseliş var kendin bile şaşıracaksın.
Resmen bi bayrak çıkmış sanırım devlet tarzı bi yerde iş bulacaksın.
Bebek çıkmış falında falda bebek çıkması yeni doğacak gelişmeler demek yani hayatında bazı yenilikler olacak iyi yönde :KK34:

Birazdan bende ekliyorum canım :KK16:

bu kalbimdeki dediğinle ilgili bir gelişme görüyo musun bebeğiiim?
ağzına sağlık bekliyorum falını

bu kalbimdeki dediğinle ilgili bir gelişme görüyo musun bebeğiiim?
ağzına sağlık bekliyorum falını

Bu çocuğun aklında sürekli sen varsın seninle ilgili haber alıyo sanki birisinden ben sana ulaşacağını düşünüyorum hayırlısı olsun :)
Ekledim kuzum :KK54:

inşallahta gelen giden yok:)
canım dileğin neyle ilgili bilmiyorum ama sanki biri yüzünden yarım kalacak.
ben bir an bunalıp resmen aileden sevdiğin birinin kucağında ağladığını görüyorum.
ailen kısmetli bir döneme giricek bu aralar para gellişi var küçük bir parça ama.
resmen kocaman at çıkmış.murat derler ya ne istiyosan bu en çok istediğin şey olacak canım ama biraz sıkıntı içinde olacak.
bu istediğin şey bütün sıkıntılarınıda götürücek.
dedikodu çok fazla çıkmış aklını bulandıran çok dinleme herkesi bence.
bir kadın var uzun etekli gibi ama iyi biri bu sana doğru geliyo.
bu kadın sana birşey sunucak ve yol ayrımına geliceksin hayatını birz etkileyecek bişey öyle ahım şahım değil.iş değişikliği falan o tarz bişey gibi.
2 kişi senin moralini bozacak şekilde konuşabilir ama takma derim tamamen kulaktan dolma şeyler

inşallahta gelen giden yok:)
canım dileğin neyle ilgili bilmiyorum ama sanki biri yüzünden yarım kalacak.
ben bir an bunalıp resmen aileden sevdiğin birinin kucağında ağladığını görüyorum.
ailen kısmetli bir döneme giricek bu aralar para gellişi var küçük bir parça ama.
resmen kocaman at çıkmış.murat derler ya ne istiyosan bu en çok istediğin şey olacak canım ama biraz sıkıntı içinde olacak.
bu istediğin şey bütün sıkıntılarınıda götürücek.
dedikodu çok fazla çıkmış aklını bulandıran çok dinleme herkesi bence.
bir kadın var uzun etekli gibi ama iyi biri bu sana doğru geliyo.
bu kadın sana birşey sunucak ve yol ayrımına geliceksin hayatını birz etkileyecek bişey öyle ahım şahım değil.iş değişikliği falan o tarz bişey gibi.
2 kişi senin moralini bozacak şekilde konuşabilir ama takma derim tamamen kulaktan dolma şeyler

Ağzına sağlık canım :) Bende dedikodu bitmiyo zaten :)
O dediğin atı bende görmüştüm inşallah gerçek olur muradım bakalım :KK76:

Sekerim, sekilelr cok degisik ve resim gibi cikmis, bakayim dedim.

1. resim cok guzel, sevdigin erkekler karsi karsiyasiniz, o senden uzun sanirim, ellerini tutmus, sana bakiyor. Senin arkandaki sekillere gore, sen nisan bozma veya uzun bir iliski bitirme gibi bir sey yaptin mi sekerim? Bir sure once olmus gorunuyor bu is, ama kisa bir sure degil, en az 1 yil gibi , cunku arkanda kalmis. Bir de ihanete ugradigin icin ofkeyle patlamissin sanirsam, cok sinirlenmissin.

4.cu ve 5.ci resimlerde bir yer goruyorum sanki, dagli tepeli, 2 yaninda nehir olan, bu yer sevgilinin arkasinda duruyor. Ya sevgilinin bu yerle bir baglantisi var, ya da boyle bir yerden geliyor. O dagi ben buyuk kismet ve guc olarak da yorumladim, bu cocukta gelecek var haberin ola :KK1:

Bu kadar :KK1: Ben kahvemi yarin yuklesem olur mu, begendin mi sekerim?

banada baksana chery yaaa geliştir kendini böyle böyle:p
hehehe bende yarına içince sen bakarım şekeriiim:KK16:

X