Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

teşekkür ederim canım benim

yok canim yeni tanismaya basliyoruz :) ikimiz de daha cekingeniz galiba :) bakalim ne gelir bilmiyorum :)
o kumral erkegi Allah bildigi gibi yapsin bos ümitler veriyo bana :)ne istedigini kendi de bilmiyo gibi salladim ben onu artik :) tesekkurler canim ellerine saglik :)

o zaman falı hemen ona göre çevirelim :) ikiniz de çok istiyorsunuz ama çekingenliğinizden dolayı azcık zamana ihtiyacınız var

inşallah canım :) bazen olur ya etrafında "amaaannn uzakta işte napcan boşver, uzaktan ilişki mi olur" diyen tipler öyle biri gibi geldi bana

olabilir. belki o yüzden kendini çekmiştir. ama ortak noktamız var. ikimizinde ailesi ankarada yaşıyor. aynı branştanız. keşke olsaa. yalnızlığım biterdi. uzağa da razıyım.

bende istiyorum. kartlarını yaz yorumlayım. sende bana bakar mısın ::)

falin canim :)

kendini kotu hissetmene yol acan bi tartisma yanmis sanki canim Tam cikaramadim ama sevdigin Adam da bi Adam yuzunden kendini kotu hissedecegi bi olay yasamis seninle ne baglantisi var bilmiyorum aceba senden ona Haber goturen birisimi var ? Birde bi kadin daha var cevrenden birisi umudunu kaybetmis gozukuyo... Sana sans getirecek bi yol gözüküyo canim belki de isinle ilgili olabilir bu... Onun disinda biraz uzgunsun bu aralar cikti fakat sonunda cok Mutlu olacagin bi Haber alacaksin canim

teşekkür ederim canım. bende karne hazırlıkları yapıyorum. çok yoğunum

tamam kartlarim :)

kral
kupa dörtlusu ters
aziz ters
kupa üclüsü
kupa kralicesi
Para ikilisi
Para onlusu ters
kupa krali ters
kupa prensi ters
kupa beslisi ters

canım seni şuanda çok sabırsız görüyorum. kendini bir süre geri çekmelisin. buna çok ihtiyacın var. sevgi dolu bir kadın görüyorum.su grubundan bir kadın bu kişi. ne yapacağına karar vermeye çalışıyor. su grubundan başka bir erkek daha çıkmış. bu kiişi ile ilişki ters gidecek gibi. bir anlaşmazlık kavga durumu olabilir dikkat derim. yeni yeni gelişmeler istiyorsun hayatında yalnız biraz sabıra ihtiyacın olacak. :34.

saol canim evet cok sabirsizim gercekten :) su gurubu erkek kim aceba :)

canim esmer bir erkekle gelgitler yasamissin.kopuslar birlesmeler..su an birliktesiniz ve hwrsey yolunda..adamin evlilik niyeti var.iliskinle ilgili aydinlik gordum..bunun disinda senden acik tenli bir bayanla.sorun var yada olacak.karsinda diklenmis sana...isle ilgili esmer.biri sana yardimci olacak ve istedigin yere gelmene yardim edecek.guzel bir yuzyuze konusma var.sen teredduttesin o daha rahat gorunuyor..

canim cok sıkıntilar kuruntular yapmiss..kendini kendin yiyip bitirme.fiyor sanki ama bunlari bos yere yapmissin cunku yolunn aydinlik aslinda gelecegin..bir bayanla yuzyuze gorusmen var iyi bir gorusme olcak..iki erkek cikiyor birini ya ostemiyirsun yada sindiki aklindaki biri yuzunden istemeyeceksin.simdiki dusundigun kisi ile aranizda iki kisi var.yani sanki olmasini istemiyorlar gibi ustunuze geliyorlar.karsilar..isle ve askla.ilgili aslinda olumlu gelismeler olacak yakin zamanda.kendin kuruntu yapmazsan aslinda kismetin cok acik ve ferah

nedir bu kadınlardan çektiğim valla vardır kesin beni istemeyen birileri hep çıkıyo tatlım
çok teşekür ederim yüreğine sağlık

işh canım güzel dileklerin için teşekür ederim

doğru canm eski erkek arkdsmdan yana çok laflar dönmeye başladı yine mutlu olmamı çekemiyor heyvan sürekli bir laf cıkarma cabasında. Allahtan bizimki bu konularda aklını basına aldı da sen ne dersen o diyor baska da birşey demiyor. kayınvalideyle tanıscam bugnlerde bakalım :)

ağzına sağlık :))

canım nazara inanırmısın bilmem ama gözü kalmış birinin üzerinde ve işin ters gitmiş, sıkıntı olmuş sana bu ama atmışssın, hilalin çıkmış
keşke kenarlarını çekseydin böle şekiller belli olmuyo pek tatlım benim çektiğim gibi çekersen daha ince ayrıntılarıda görebilirim :)
biri var hayatında heralde ama önceden bi ayrılık yaşamışssınız hatta birden fazla daolabilir bu ayrılıklar, şimdi birliktesiniz hala die görüyorum, onunla ilşkiniz ya çok iyi ya da çok kötü gidiyor, orta yolu bulamıyorsunuz, kafa yapılarınız biraz farklı diyebilirim taam emin değilim ama şekilleri pek ayırt edemiyorum fotodan dolayı, adın da S ve N harfi var sanırım bu kişinin
bu kişiyle bişeyler planladığınızı görüyorum hatta yakın bir zaman içersinde emeklerinizle bi dağ bi tepe yapabilirsiniz, zaman zaman bu fikir ayrılıklarından dolayı kavgalar olabiliyor, çünki çok dediğim dedik biri görüyorum sabit fikirlilik var, birde başka insanların dediklerini pek dinlememye çalışın 3. şahıslar genel olarak aranızı bozabiliyor
sırtında taşıdığın biri var yükseklere çıkmışssınız, amacını elde etmişssin ama bu kişiyi sırtında taşımaya da devam ediceksin, çok göze geliyosunuz, yaptıklarınız hep dikkat çekiyor , genellikle haneniz yani yakın çevreniz ve akrabalarınızdan dolayı kötü şeyler geliyo başınıza ve bunun gibi bişeyi tekrar yaşıycaksınız

canım bugüne kadar hep kendi emeklerinle gelmişssin, sen ekmeğini taşdan çıkarmışlar der ya , o misal sende hep çabalarını görüyorum ve olumlu sonuçlar veriyor, ailen iş hayatın düzgün gibi şölebi göz attığımdan aşk hayatında sıkıntılar var E harfli biri olmuş kocaman çıkmış görünüyo valla
açık tenli sivri burunlu biri var küçük gözlü bununla konuşmalarınız olmuş amaben sevgili olmuşssunuz bi ilşki yaşamışssınız diyemem , sen rahat olamıyorsun galiba karşı cinsin yanında kendini ifade edemiyorsun , bundan dolayı kaybediyosun , hiç uğraşmadan biri gelsin beni alsın götürsün istiyosun bekliyorsun
bi kısmetin çıkmış aslında ama senin iş konumun mu desem mevki mi desem kişik mi desem bilemedim ondan 1 basamak daha üste gibisin konuşmalaarınız olmuş ya da olucak diyeyim, ama bu kişinin tepesine etine dolgun şişman bir bayan oturmuş E harfli birinden telefonda öğreniceksin bunu ve vazgeçebilirsin bundan, hep küçük küçük kuruntuların var bunu da şöle yapsaydım, şurda şöle deseydim gibi önceden olmuş bi olayı çok irdeleyip düşünüyosun
3. lü bi vakitte aydınlık bir haberin var
kalabalık içinde bi boşlukta gibisin, tam anlamıysa sana göre sana hitap eden biri çıkmıyor karşına kız arkadaş olarak da erkek arkadaş olarak da biraz daha beklemen gerek sanırım, son baharda gibi gördüm ben yaptak çıkmış adın da da S,a varsanki
sana sonra katina ya da tarot bakayım daha ayrıntılı görürüz

canm çevrende seni çekemeyen biri var ve sen bu kişiyle kimi zaman karsı akrsıya geldiğin için zaten kim oldugunu biliyor ya da hissediyorsn. ya da bilmiyorsan da en azından dikkat edersen fark edeceksn canm. çok sinsi biri çünkü bu, daha dgrusu kendini kurnaz sanıyor. bugnlerde alacağın bir habere gözyasın görünüyor. kendin için çok güzl bir isteğin var olmasına az br zaman kalmış. yıldızın düşük bu yuzden de çok sık nazara geliyorsun özellikle de etrafndaki renkli gözlü birinin sana nazarı çok daha fazla değiyor. kısa bir süre sonrada bir yolculuğa çıkacaksn canm bu kdr görebildim.

ben beyaz tenliyim o da esmer. ne zaman müsait olursan o zaman bakrsn kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…