Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ben fincalı kapalıyken de yorumladığımdan kapalı halini de koydum, neyse halim çıksın falim :KK70:

bu zamana kadar hep inişli - çıkışlı bir hayatın olmuş sanırım. bir şey tam yola girdi sanıyorsun ardından illa ki birşey çıkıyor ve sen başladıgın yere geri geliyor gibisin. bir kurumdan ya da devlet kapısından beklediğin bir işin var galiba. bu konu tanıdık bir ahbabınız sayesnde hallolucak. kafanda olmasını gönülden dilediğin bir şey var senin için hayırlı bir şey bu çok temz çıkmış. bu istediğin şey de gerçekleşecek güzlm. bundan sonrası senin için açık ev çok ferah görünüyor. yalnız madddi anlamda sen eli çok açıksın sanırım sürekli bir harcama içindesn har vurup harman savuruyorsun bu da seni maddi anlamda sıkıntıya sokacak gbi. özellikle bu dönemde elinde para tutmaya çalışırsan senin için daha hayırlı olacak. kısa bir zaman sonra birisiyle nedensz bir tartısma yasayacaksn.

çok sevdiğin biri ziyaretine geliyor kuzum senin keyfini yerine getirecek bu ziyaret. bu aralar üzüntülü ve kendini şanssz hissettiğin günler yasayabilirsin. yapmak istediğin şeylerde engeller çıkabilir karsına fakat tüm bu engellere ragmen yine yüzü gülen taraf sen olacaksn. Bir yolun var, bu yolun sonunda çok istediğin bir şey gerçekleşecek ve bir karar aşamasına geleceksin. Şuan aklındaki bir fikir bir istek çıkmış bu hayatınla ilgili bir konu ve güncel bir konu ( işle alakalı olabilir) bu konuda ya emin değilsin yada danışmak istiyorsun birilerine. kısa bir süre sonra aile bir araya gelicek kutlama gbi birşey görünüyor. bu aralar hep yeni kişilerle tanısacaksn.

falıma bakanın falına bakarım kızlar :)

çok karışık çıkmışsın canım.
kafan çok dolu yoğun böyle.
sanki istediğin bişey için çabalıyosun ama hep bi engel çıkıyo çabalamanda.
n harfli birinden haberlerin var.
çok dedikodu yapılıyo bu aralar ya bide etkiliyo bunlar seni.
bu aralar çok rehavet var üstünde benim başımı ağrıttı falın.
yoldan gelen t harfli biri var seviniceksin bu kişiyi gördüğüne.
bide arkanı dönüceğin biri var erkek arkadaşın değil ama bu canım.
geçmişi tamamen kapatıyosun artık gibi

$IMG_20140115_213754.jpg $IMG_20140115_213808.jpg $IMG_20140115_213828.jpg $IMG_20140115_213844.jpg $IMG_20140115_213901.jpg $IMG_20140115_213945.jpg

falıma bakanın falına bakarım (iskambil, tarot, melek destesi, deste katina)

canım yine içini çok karartmışsın. sanki herşey üstün üstüne geliyor gibi. kocaman bir balığın var. sana uçarak geliyor. yalnız bu balığın başı dumanlanmış. birşeyleri sıkıntı ediyor gibi. balığın arkası tertemiz. demekki iyi birisi bu balık. kocaman bir M harfin çıkmış. bir de 3 sayısı var falında. karşılıklı 2 li görüşmelerin olacak. kısa kısa yolların var. yoğun bir çalışma ortamı gözüküyor senin için. göz ve çok sayıda laf var arkandan. nazar duası oku derim. zamanlar herşey düzene girecektr.
beni içinde iskambil açar mısın. ben kumralım. o ise esmer. :KK34: merakla bekliyrm :)

canım yine içini çok karartmışsın. sanki herşey üstün üstüne geliyor gibi. kocaman bir balığın var. sana uçarak geliyor. yalnız bu balığın başı dumanlanmış. birşeyleri sıkıntı ediyor gibi. balığın arkası tertemiz. demekki iyi birisi bu balık. kocaman bir M harfin çıkmış. bir de 3 sayısı var falında. karşılıklı 2 li görüşmelerin olacak. kısa kısa yolların var. yoğun bir çalışma ortamı gözüküyor senin için. göz ve çok sayıda laf var arkandan. nazar duası oku derim. zamanlar herşey düzene girecektr.
beni içinde iskambil açar mısın. ben kumralım. o ise esmer. :KK34: merakla bekliyrm :)

teşekkür ederim canım :)
m harfi ne acaba bugün başka biri de fal baktı m harfi var demişti farklı bir fincanda

açıyorum canım hemen :)
canım aranızda mesafe mi var şu an? mesafe ve özlem kartları çıktı aranızda. birbirinizi özlüyorsunuz. beden kartlarınız bir arada çift taraflı hoşlantı söz konusu. kalp kartlarınız da bir arada çıktı karşılıklı aşk var. bi kız çıktı esmer bi kız bu. seninle arasına mesafe girecek bu kızın. bu aşktan dolayı gibi duruyor. senin o çocukla beraber olmanı istemeyen biri bu esmer kız. senin yakının mı erkeğin mi bilemedim ama.

evet :) tamam o Zaman Ben aciyorum falini sende bana iskambil bakabilirsen ikimiz de esmer Ben daha esmer :)

evet evetttt çok özledim çingene tarotunu :)

canım şu sıralar aranızda sorunlar mı var ? bu sorunlar erkekten yana olan sorunlar gibi görünüyor. erkeğin kendi içinde daha da büyüttüğü sorunlar. sen ondan bir adım bekliyorsun işlerin düzelmesi adına aslında erkek de çok istiyor bunu ama ikinizin de adım atmaya cesareti yok gibi. birbirinizi çok özlüyorsunuz ancak zamana bırakmışsınız. canım bi de senin kartının yanında kumral bir erkek çıktı. açık tenli bir bayanla beraber çıktı bu erkek. ama şunu çözemedim, bu açık tenli kız sana kumral erkekten bir teklif mi getirecek yoksa senin çevrendeki birilerinin ilişkisine sen vesile mi olacaksın kestiremedim.

teşekkür ederim canım :)
m harfi ne acaba bugün başka biri de fal baktı m harfi var demişti farklı bir fincanda

açıyorum canım hemen :)
canım aranızda mesafe mi var şu an? mesafe ve özlem kartları çıktı aranızda. birbirinizi özlüyorsunuz. beden kartlarınız bir arada çift taraflı hoşlantı söz konusu. kalp kartlarınız da bir arada çıktı karşılıklı aşk var. bi kız çıktı esmer bi kız bu. seninle arasına mesafe girecek bu kızın. bu aşktan dolayı gibi duruyor. senin o çocukla beraber olmanı istemeyen biri bu esmer kız. senin yakının mı erkeğin mi bilemedim ama.

evet canım aramızda şuan km lerce mesafe var. ben türkiyenin bir ucundayım. o da başka bir ucunda . :) karşılıklı hoşlantı inşallah doğrudur. :KK17: şuan için pek bişey yok. esmer kızı da bilmiyorum. kim acaba.:26:

oluuurrrrrrr :) çingene tarotu demiiii :KK70:

falin jadocum :)

is yerinde sanki ufak tefek sorunlar biraz moralini bozmus gibi gozukuyo canim :KK43: fazla takilma :KK66: Özlem cekiyorsun bu aralar yolunu gozledigin biri var sanki... Dusmanlarini catlacak bi ask yasiyosun, cekemeyenler sizi resmen patliyo gözüküyo :) birbirnizi masaallah cok seviyorsunuz diyo kartlar :) yakin zamanda mutlu olacagin bi Haber almissin Ya da alacaksin ve cok Mutlu olacaksin bir de bi haber bekliyosun canim :)

evet canım aramızda şuan km lerce mesafe var. ben türkiyenin bir ucundayım. o da başka bir ucunda . :) karşılıklı hoşlantı inşallah doğrudur. :KK17: şuan için pek bişey yok. esmer kızı da bilmiyorum. kim acaba.:26:

inşallah canım :) bazen olur ya etrafında "amaaannn uzakta işte napcan boşver, uzaktan ilişki mi olur" diyen tipler öyle biri gibi geldi bana

X