Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

saol canım benm ağzına sağlık. işin o kadar kısa sürede resmileşmesi zor be canım. uzman çavuşluklara basvurucakmış öyle istiyor orda da 3 sene dgu görevi mecburiyeti var. bnm de işime gelmyor böylesi ama bakalım kısmet tbi ..

sen kndin bakmaya yemin etmişsin bizden mi fal bakılmasını istiyorsun. ne olur bana dalga geçtiğini söyle. bu topicte hiç kmse karsılıksız fal bakmıyor. eğer başka topiclerde bu sekilde bakan varsa acıklamasını oku ve ona gre işgal et topici. bzim amacımız ilk bastan beri belli. umarım anlamışsındır...

merve adlı arkadasa yazdıklarım senin için gecerli. umarım anlarsınız artık. U-MA-RIM !!!

buda bnm yeni falım kızlar bkarsanız bende size bakarım

canm çevrendn biri üstelik bu senin çok yakınlarından birisi sana bu kişiden bir zarar gelecek yakın zamanda. senin bu kişiyi de zaten çok sevdiğin söylenemez. sadece aranızdaki akrablık bagı yüzünden mecbur kalabiliyorsun görüşmeye.
bir paran var canm eline geçicek. bir de hamile haberniz var canm duymadıysan da bugn yarn gelecek bunun haberi. senin erkek arkadsınla da aranızda çok güçlü bir sevgi görüyorum ben enişte beyin sana olan düşkünlüğü var bayaa.

bu kadar görebildim canm ya bnm mi modum yok yoksa bu falda mı birşey vardı bilemiyorum ama sıkıntı geldi bakarken. sen 1-2 gne yenisini içip koysana ?

kıız içmedin mi bugün kahveeee? hadi hadi gel fallaşalııım benim falım iç karartıcı gibi bugünkü..

Olur bende bakayım, sorun değil ne olacak... Kimin falına bakayım benimkine bakacak kimse isim versin. Ben ilk defa buradan fal baktırmayı deniyorum. Kendi falıma şöyle bir göz atarım ama pek birşye çıkaramam, başkalarına bakınca oluyor benimkide.

kimle fallaşmak istiyosan bak canım falına oda sana bakar mutlaka
burda birbirini artık tanıyan çok insan var karşılıksız bile bakarlar birbirlerine çünkü zaten tanıyolar artık uzun süredir fallaştıkları için.
yeni gelenler malesef çoğunlukla baktırıp kaçıyo artık kimse de bakmıyo kendininkine bakmadan.

Merhaba, sizin karşınızda 5 yol var, kısa kısa bir yerlere gideceksiniz. Karşılıklı görüştüğünüz bir erkek var, aranız çok iyi.. Fakat ufak bir konuda tartışma yaşayacaksınız, biraz kırılacaksın fakat geçecek. Çok göz var sizde, çekemeyenlerin çok. 2 arkadaşın var bu iki arkadaştan biri balık etli, senle çok iyi gibi fakat pek senden hoşnut değil. Yüzüne ayrı konuşuyor arkandan başka konuşuyor. Kafanda bölük bölük istekler var, çok istediğin bir durum var ona da zaman istiyor, ama sabırla beklersen olacak bir işin var. Kısa bir zaman içerisinde canını bir şeye sıkmışsın, bir kenara atmışsın fakat bazen aklına geldikçe sinirleniyorsun.. Bunu tamamen kafandan atman lazım bu senin psikolojini bozuyor. Bir küçük paket görünüyor, ufak bir hediye alacaksın. bir yerden maddi anlamda yardım alacaksın, bu maddi yardım alacağın kişi size yakın biri. Kalabalık bir ortama gireceksiniz, bu bir düğünde olabilir. bir adağın var gibi var mı? bilmiyorum burada öyle çıkmış. Çok güzel kocaman bir kalp var gönülden seviliyorsun. Ailenle kafa kafaya vermiş büyük bir konuyu tartışacaksınız, sonunda bir karara varıyorsunuz, hanenin karşısı ferah çıkmış. Arkanda hafif göbeği olan bir bayan var, kısa boylu senin için çok dua ediyor. Annen olabilir, ya da ailenizden biri çok yakın duruyor sana. Gördüklerim bu kadar, benimkine de bakabilirseniz sevinirim. Tekrar fallaşmak dileğiyle...

Merhaba, senin canını sıkan bir konu olmuş, yüreğin kabarmış. bir geyik çıkmış, bekarsanız evlilik aşamasındasınız, evli isenizde çocuğunuz olacak. Karşılık 2 zayıf bayan çıkmış ikiside hemen hemen aynı boyda bu ikiside birbirini pek sevmiyor kısa zamanda bir ağız dalaşı yaşayacaklar. Hanene almak istediğin bir şey var, düşünüp duruyorsun..Bir an önce almalısın, sana çok iyi gelecek. Kısa zamanda çok güzel bir haber alacaksın, mutluluk göz yaşın var. Çok güzel bir balık çıkmış yakın zamanlarda bir bolluk olacak. İnançlı birisin duaların var, kabul oluyor. İçindeki sıkıntıları biraz hafifletmen gerek, son zamanlar iyice bunalmışsın. Bir tatil olsa seviniyorsun. Bu kadar canım, diğer falında fazla tortu bırakmamaya çalış pek fazla birşey çıkmamış bazı yerler kapalı..Tabağındaki şu ortadan ayrılıp gelen mutluluk gözyaşı harika çıkmış bayıldım. Tekrar fallaşmak dileğiyle. Benim falımada siz bakabilir misiniz?

Son düzenleme:

nazarın var ve 3 tane seçmen ggereken yol var.
ailede problem görüyorum ben eşin olarak tek değil genel olarak siz ön planda dedikodusu yapılan bir ailesiniz sanki ve bu sıkıntıya sokuyor sizi.
bir bayan var iri yarı gibi çıkmış senin beklediğin bir haaberin gelmesini engelliyo her ne pahasına olursa olsun engelliyor ama.
hamile biri var bunun sıknıtıları biraz üzücek seni.
çok yakında gelicek güzel bir haberin var yada maddi rahatlama bu seçemedim

Ağzına sağlık canım, çevremde 2 hamile var bakalım hayırlırısı...

kıız içmedin mi bugün kahveeee? hadi hadi gel fallaşalııım benim falım iç karartıcı gibi bugünkü..

içtim canm da çekicem fotoları inş. misafirler damladı şimdi :/

burda kime bakarsan o da sana bakr canım. çünkü herkes karsılıklı fal bakıyor. özellikle yeni katılan arkadaslar kndi fallarına baktırıp kaçtıkları için önce herkes kndi falına baktırıyor yeni gelenler için özellikle :)

kızlar yeni falım. üstüne basarak söylüyorum sadece falıma bakanların fallarına bakıcam

Eklentiler

• $SAM_1742.JPG
    109,8 KB · Görüntüleme: 29
  • $SAM_1745.JPG
    98,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1746.JPG
    111,2 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1747.JPG
    104,9 KB · Görüntüleme: 27
  • $SAM_1748.JPG
    110,1 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1749.JPG
    97,1 KB · Görüntüleme: 35
kızlar yeni falım. üstüne basarak söylüyorum sadece falıma bakanların fallarına bakıcam

welcomeeeee:) bende şimdi eklicem heheh.
canısı bir yere gidiyosun ama uzak bir yer değil sevdiceğinle beraber yakın zamanda romantik şeyler:)
e harfli biri bu sıralar canını sıkacak.
biriyle yüzleşmen var bu senin boylarında sanki kız mı erkek mi seçemedim ama ciddi bir yüzleşme gibi çıkmış.
nazarın var yine çıkmış söylüyorum.
sen kendini sıkıyo gibisin hala için rahat değil bir türlü.
sanki senin yapman gereken ama yapmadığın bir şey var.bu işle ilgili..çabalasan olacak ama olamıyo gibi.
yine çok fazla dedikodu görüyorum senle alakalı.
bir tartışman daha var kısa boylu bir kızla bu üstüne gidiyosun baya sinirlendiriyo seni.
valla ruh halim iyi değil bu kadar oldu adigecim.

saol kuzum hadi bekliyorum falını çkıcam bak birazdan :/

Bi adamla büyük bir tartışma yaşamışsın. Seni 2 kişi engellemiş, onu ise sana karşı hissettikleri. Tartışma daha ileri gidebilecekken bu şekilde engellenmiş. Seni durduranlardan biri açıklamalarıyla ya da çok sıkboğaz ettiği için kımıldamamışsın. Diğeri ise sana gönül işi olarak gelmiş ayağına takılmış gibi bir şey. Onunla vakit geçirmişsin. Bu olaydan sonra 3 tane tertemiz yolun var. Her biri sonuçlanacak. Yollarından birinde bir adamla kozlarınızı paylaşacaksınız. Adam sesini yükseltebilir, sanırım bu konuşmada sen haklısın. Kitap okuyan biri var. Başındaki kep mi yoksa takke mi anlayamadığım için saglam bir yorum yapamıcam. Ama başarıyla alakalı eğitimle alakalı sanırım. Herkesin istediği bir yere gelecek erkek var, haberini durmayan kalmayacak. İş hayatında kendini kanıtlayacağın bir döneme giriyorsun. Çok kalıcı olacaksın.

Kötü niyetli biri var çevrende sana nazar etmiş. 3 işin sonuçsuz kalmış ya da kalacak. Uğursuzluk getirmiş resmen. Tabağında da böyle bir şey gördüm. Aynı kişi olabilir. Senin ardından hep kötü konuşuyor, açığını kolluyor. Ne yapacağını şaşırmış gibi.. Sen zor durumlarının derinine inmiyorsun sanki çıkan sorunu örtmeye çalışıyorsun. 2 olayda bu şekilde davranmışsın. Biri çok büyük bir olay diğeri ona göre daha az önemli. Sanırım bir sorun daha kaldıramayacak haldesin. Tüm bu zorlukların yanında güzel sonuçlanacak durumun. Bir de E harfi var etrafa kötü enerji veren. Bu hakkında kötü konuşan, işlerinin yolunda gitmesini engelleyen kişi mi bilmiyorum. Y harfinde biri var ve bunun kolun da ona aşık biri. Ama bu kişi ha düştü ha düşecek..

teşekkür ederim bebeem..ben rezil durumdayım evet:)) diğerleri kim bilemedim:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…