Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

ne kadar büyük eklemişsin kız fotoğrafları:)
biriyle karşılıklı yüzleşmen var azıcık daha sabredersen:)
saçları seninkinden uzun bir bayan sana akıl vericek.
sana gelicek bir haber sonrası 2 kişiyle ayrı ayrı konuşman olucak belki bunlar arkadaşındır ayrılmışlardır falan o tarz bişeyleri.
biri var sana ilgi gösteriyo ama sen daha farkında değilsin yada bilmemezlikten geliyosun.
e harfli birinden biraz üzüleceğin bir haber alıcaksın

ne kadar büyük eklemişsin kız fotoğrafları:)
biriyle karşılıklı yüzleşmen var azıcık daha sabredersen:)
saçları seninkinden uzun bir bayan sana akıl vericek.
sana gelicek bir haber sonrası 2 kişiyle ayrı ayrı konuşman olucak belki bunlar arkadaşındır ayrılmışlardır falan o tarz bişeyleri.
biri var sana ilgi gösteriyo ama sen daha farkında değilsin yada bilmemezlikten geliyosun.
e harfli birinden biraz üzüleceğin bir haber alıcaksın

Kusura bakma allahtan sayısı azdı çok yer işgal etmedim:) Teşekkür ederimm yorumun için

$IMG_20131208_191244.jpg $IMG_20131208_191302.jpg $IMG_20131208_191559.jpg $IMG_20131208_191735.jpg $IMG_20131208_191744.jpg $IMG_20131208_191759.jpg

bu da bnm falım kızlar bakanın falına bakarım :KK16::KK16:

Hayırlı güzel şeyler görüyorum culyam.
Çıkacağın bir yolun yada vereceğin bir kararın sonu çok hayırlı canım.
İçinde derinlerde sana fısıldayan kötü düşümnceleri,birikmişlerini geride bırak yeni bi sayfa aç.Herşey yenilikler kapında senin içeri almanı bekliyor.Geçmişe takılıp kendini üzme.Geçmişteki üzüntülerin kırgınlıkların seni içine hapsetmek istiyor.Sakın bu kabarmış kötülüğe kulak verme.

Herşeyin daha güzele gideceği bir yol var önünde

Hayırlı güzel şeyler görüyorum culyam.
Çıkacağın bir yolun yada vereceğin bir kararın sonu çok hayırlı canım.
İçinde derinlerde sana fısıldayan kötü düşümnceleri,birikmişlerini geride bırak yeni bi sayfa aç.Herşey yenilikler kapında senin içeri almanı bekliyor.Geçmişe takılıp kendini üzme.Geçmişteki üzüntülerin kırgınlıkların seni içine hapsetmek istiyor.Sakın bu kabarmış kötülüğe kulak verme.

Herşeyin daha güzele gideceği bir yol var önünde

agzına yüreğine sağlık cnm yaaa ne güzel şeyler sölüosun 2 gündür sen bana :KK16::KK16:

canm senin kulagına bazı haberler gelicek seninkiyle alakalı bir kaç kişiden duyucaksn bunları ama çok itibar etme bunlara çünkü sana getirecekleri laflar asılsz gbi duruyor, seni üzmek için yapıcaklar bunu. hemde sana çok uzak kişiler olmayacaak bunlar. senin zayf konunun ne olacağını bilicek kadar yakınındalar. okul hayatınla alakalı da basarılar görüyorum önün açık maşallah ama bu aralar ihmal ettiğinde br gerçek kndini toparla canm. bir yüzün çıkmış bu sana. ama biraz karanlıkta kalmış aydınlnıcak da zamana ihtiyacı var. hbrlern var canm ama hep seni üzücek nitelikte resmen. ayy ne biçim bi fal kapadn be sen içim karardı he.

Bi adamla büyük bir tartışma yaşamışsın. Seni 2 kişi engellemiş, onu ise sana karşı hissettikleri. Tartışma daha ileri gidebilecekken bu şekilde engellenmiş. Seni durduranlardan biri açıklamalarıyla ya da çok sıkboğaz ettiği için kımıldamamışsın. Diğeri ise sana gönül işi olarak gelmiş ayağına takılmış gibi bir şey. Onunla vakit geçirmişsin. Bu olaydan sonra 3 tane tertemiz yolun var. Her biri sonuçlanacak. Yollarından birinde bir adamla kozlarınızı paylaşacaksınız. Adam sesini yükseltebilir, sanırım bu konuşmada sen haklısın. Kitap okuyan biri var. Başındaki kep mi yoksa takke mi anlayamadığım için saglam bir yorum yapamıcam. Ama başarıyla alakalı eğitimle alakalı sanırım. Herkesin istediği bir yere gelecek erkek var, haberini durmayan kalmayacak. İş hayatında kendini kanıtlayacağın bir döneme giriyorsun. Çok kalıcı olacaksın.

öncelikle tşk ederim canm :)

biriyle bir tartısma içerisine giriceksn bu yakınlarında akrabalarından biri olacak, ama sen haklı olan taraf olacaksn bu tartısmada. bir hediyen var az vakti kalmış eline geçicek yakında. yapmayı planladgın bir iş var ama önü kapalı duruyor bunun, yani şuan da bunun için ugrasssanda iyi bir netice alamıcaksın. etrafında seni sürekli koruyp kollayan biri var kadın bu. hane içi ve hane dısında bazı olumszlar yasayacaksn gbi duruyor. hepsi de üst üste gelicek. işler karısacak baya. hane içinde hamile olan biri var mı canm ?
bir de sevgilin var mı ? bunların cevabını bana özelden atar mısın ona göre birşey söylicem çünkü yanlış yorumlamak istemiyorum.

Merhaba, ne düşüncelerdesin böyle kafan bölük bölük parçalara bölünmüş... Birden çok düşüncelerin ve planların var. Bunları sıraya koyman, bu kadar düşüncelerini hafifletecektir. Bu kadar düşüncelerin sonunda çok güzel bir ferahlama görüyorum, her istediklerin yavaş bir zamanda gerçekleşecek..Biraz zaman var. Karşılıklı konuştuğun uzun boylu beyaz tenli biri var çok zayıfta değil uzun uzun konuşuyorsunuz..İyi bir sohbet var aranızda ya bu kişi eşin yada sevgilin belkide aileden biri.. Yakın görünüyor. Bu kişiye toplu bir para geliyor, bir kenara ayrılmış, bu sizin hane içine girecek bir parada olabilir. Sana 1 gün ya da 1ay sonra bir zarf gelecek bu zarfı aldığında çok mutlu olacaksın. belki 1 haftda olabilir. Bu zarf sana gelecek bir hediye paketide olabilir. Enerjik bir yapın var sanırım, çok hareketli yerinde durumayan birisin.. Fincanda kısa kısa birden çok yolun var, gitmek istediğin yerler var. bunların bir kısmı ertelecek.. diğer kısa olan yerlere de kısa zamanda gidip gelmeyi planlamışsın. bu gideceğin yollar birbirine bağlı. Bir yolun çok eğri, inişli çıkışlı bir yol, bu yol ağzıda ise küçük bir kalp var..Senin daha çok gitmek istediğin yol bu yol.

Canım, sen çok göze geliyorsun..bu aralar konuşulan birisin etrafında devamlı bulunan, şişman biri var seni bu kişi biraz üzecek ondan bu zamanlar uzak durman gerekebilir. Şapka takan bir bey var ondan büyük desetek gelecek, seni kollayacak.

Tabaktaki, kahveyi akıtmadan önce çok güzel yunus balığı çıkmış, bu yunus balığıda tombul gördüğün gibi.. Bir evlilik görünüyor, bu evlilik bol bereketli sıkıntının olmayacağı bir evlilik olacak. Tabağı akıttıktan sonraada harika bir kaplumbağa çıkmış ,sende görmüşsündür. Apacık çıkmış, çok hoş görünüyor. Bu durumda yunus balığından sonra çıktığı için evlilik yavaş yavaş olacak bir durum demek. Biraz zaman gerekebilir. Çünkü bilirsin kaplumbağa ağır ve yavaş ilerleyen bir hayvan. Senin bir beklentin var, ya da beklediğin biri kapı ağzında, kavuşma görünüyor. Ya da uzaktan bir akrabanız size gelecek de olabilir. Çünkü bu kişi hane içine geliyor. Beklemediğin bir yerden para gelecek, bu senin için ayrılmış. Bir de bir adak adamışsın, bir olay üzerine işin tam olmamış fakat o adağın küçük birşey onu yapsan iyi olacak. Çok güzel bir fal canım, herşey gönlünce olsun..Mutluluk gözyaşların var..Hep bu sebebpten ağlaman dileğiyle

Not: Ben daha önce hiç tarot falı baktırmamıştım. Çok sevinirim..Birde falın nasıldı bilmiyorum, kendimce yorum yaptım. Görüşürüz tekrar..

Son düzenleme:

KUZUMM bakamadım falına o kadar karışık o kadar karmaşıktı daraldımmmm kusura bakmaaa bu fala baksaydımmm rahatsız olacaktımmm çok karanlık fallarda basım ağrıo :2: bu akşam baska ekle hemencik bakayım tmm mı fıstık :KK34::KK34: kırılma küsme :KK54:

Merhaba, ne düşüncelerdesin böyle kafan bölük bölük parçalara bölünmüş... Birden çok düşüncelerin ve planların var. Bunları sıraya koyman, bu kadar düşüncelerini hafifletecektir. Bu kadar düşüncelerin sonunda çok güzel bir ferahlama görüyorum, her istediklerin yavaş bir zamanda gerçekleşecek..Biraz zaman var. Karşılıklı konuştuğun uzun boylu beyaz tenli biri var çok zayıfta değil uzun uzun konuşuyorsunuz..İyi bir sohbet var aranızda ya bu kişi eşin yada sevgilin belkide aileden biri.. Yakın görünüyor. Bu kişiye toplu bir para geliyor, bir kenara ayrılmış, bu sizin hane içine girecek bir parada olabilir. Sana 1 gün ya da 1ay sonra bir zarf gelecek bu zarfı aldığında çok mutlu olacaksın. belki 1 haftda olabilir. Bu zarf sana gelecek bir hediye paketide olabilir. Enerjik bir yapın var sanırım, çok hareketli yerinde durumayan birisin.. Fincanda kısa kısa birden çok yolun var, gitmek istediğin yerler var. bunların bir kısmı ertelecek.. diğer kısa olan yerlere de kısa zamanda gidip gelmeyi planlamışsın. bu gideceğin yollar birbirine bağlı. Bir yolun çok eğri, inişli çıkışlı bir yol, bu yol ağzıda ise küçük bir kalp var..Senin daha çok gitmek istediğin yol bu yol.

Canım, sen çok göze geliyorsun..bu aralar konuşulan birisin etrafında devamlı bulunan, şişman biri var seni bu kişi biraz üzecek ondan bu zamanlar uzak durman gerekebilir. Şapka takan bir bey var ondan büyük desetek gelecek, seni kollayacak.

Tabaktaki, kahveyi akıtmadan önce çok güzel yunus balığı çıkmış, bu yunus balığıda tombul gördüğün gibi.. Bir evlilik görünüyor, bu evlilik bol bereketli sıkıntının olmayacağı bir evlilik olacak. Tabağı akıttıktan sonraada harika bir kaplumbağa çıkmış ,sende görmüşsündür. Apacık çıkmış, çok hoş görünüyor. Bu durumda yunus balığından sonra çıktığı için evlilik yavaş yavaş olacak bir durum demek. Biraz zaman gerekebilir. Çünkü bilirsin kaplumbağa ağır ve yavaş ilerleyen bir hayvan. Senin bir beklentin var, ya da beklediğin biri kapı ağzında, kavuşma görünüyor. Ya da uzaktan bir akrabanız size gelecek de olabilir. Çünkü bu kişi hane içine geliyor. Beklemediğin bir yerden para gelecek, bu senin için ayrılmış. Bir de bir adak adamışsın, bir olay üzerine işin tam olmamış fakat o adağın küçük birşey onu yapsan iyi olacak. Çok güzel bir fal canım, herşey gönlünce olsun..Mutluluk gözyaşların var..Hep bu sebebpten ağlaman dileğiyle

Not: Ben daha önce hiç tarot falı baktırmamıştım. Çok sevinirim..Birde falın nasıldı bilmiyorum, kendimce yorum yaptım. Görüşürüz tekrar..

Ilk defa biri boyle uzunca bakiyor . O adah hep cikiyor ama adagimi unuttum ve gerceklesmiyor istediklerim . Yuxuk cok istiom hadi hayirlisi.. bana ozelden yaz. Adin soyadin anne adin dogum vs. Sac hoz rengin..

Ilk defa biri boyle uzunca bakiyor . O adah hep cikiyor ama adagimi unuttum ve gerceklesmiyor istediklerim . Yuxuk cok istiom hadi hayirlisi.. bana ozelden yaz. Adin soyadin anne adin dogum vs. Sac hoz rengin..

Canım, dileği gerçekleşmiyor diye bende adadığım şeyleri yapmazdım. Bir gün bende fal baktırdım. Birisi bana dileğin tam olmamış ama sen o adağı vermen lazım dedi. Adağımı verdim sonra o dileğim tam oldu.

Son düzenleme:
Özel mesaj attım canım[/QUOTE
Merhaba hulya
Canım bu sene senin senen.Özellikle kısmetinle alakalı çok güzel bir değişiklik olacak burda öyle görünüyor.Bunun için birşeylerden vazgeçebilirsin.Yani risk alabilirsin.Kararlılığın ön planda olacak..Bazı konularda maddiyata düşkünlük görünüyor.Elinin çok sıkı olması ilerde maddi kayıplara neden olabilir canım.Paranı yatırım için sermaye olarak kullanmalısın.Ayrıca sağlığına dikkat etmelisin..Kararsızlığın başına bela oluyor çoğu zaman canım.Bunu engellemen gerek yoksa birkaç sene içinde ciddi kayıplar yaşabilirsin veya hiçbir şey elde edemeyebilirsin..

[/QUOTE]Canım bu sene senin senen.Özellikle kısmetinle alakalı çok güzel bir değişiklik olacak burda öyle görünüyor.Bunun için birşeylerden vazgeçebilirsin.Yani risk alabilirsin.Kararlılığın ön planda olacak..Bazı konularda maddiyata düşkünlük görünüyor.Elinin çok sıkı olması ilerde maddi kayıplara neden olabilir canım.Paranı yatırım için sermaye olarak kullanmalısın.Ayrıca sağlığına dikkat etmelisin..Kararsızlığın başına bela oluyor çoğu zaman canım.Bunu engellemen gerek yoksa birkaç sene içinde ciddi kayıplar yaşabilirsin veya hiçbir şey elde edemeyebilirsin..[/QUOTE]

Sağol canım, korktum şimdi valla dikkat ederim söylediklerine ağzına sağlık

Kizimmm bunlar nasil falll yaaa ne dusunupte kapatiyorsun sen bu fali :KK14: kafam resmen bit pazari gibi surekli nerdeyse sabah aksam o cocugu dusunuorsun sen bence artik bu cocugu dusunme vee milad yap kendine bugun itibari ile yeni bir hayata baslaaaa bu cocuk psikioljikman zarar verecek sanaaa iyi gelmiyor bu cocuk sanaaa gercektennn biliyorum vazgecmek hic kolay degil bu kadar severken amaaa denemelisin bunu kii seni hak eden seni mutlu edecek insanlar sana yaklasabilsin cnm :KK16:

X