Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
iyi yapmışsın canım ben de sevmiyorum üzerinden zaman geçmiş fala bakılmasını :) yarın akşam içicem inşallah kahve :)

bekliyore bacımmm :)

canımmmm hayırlı olsunnn :) anlatsana biraz merak ettim ben :)

walla canm ne diyim tesadf eseri tanıstık aslında bilorsun baska bir tane vardı bnm kulaktan dolma bir hbrle başka bir ilşki yapincetgını öğrenince bu çıktı işte. ona sinirime bir konusaym diye başladı hersey sonra nasıl oldu anlamadm bir baktm çıkıyoruz. iyi gidiyor ama bakalım artık :) bu arada bnmm eskisi de 4 güncük çıkmış o kızla.

adigeyi yollicaz jado:)

bunlar benden sıkıldılar jadomm atıyorlar başlarındann :)

kızlar yeni falım. akşama burda olacağım. falıma bakanların fallarını yorumlarım..

Eklentiler

• $SAM_1719.JPG
    129,5 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_1725.JPG
    131,2 KB · Görüntüleme: 37
  • $SAM_1727.JPG
    131,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $SAM_1733.JPG
    129,7 KB · Görüntüleme: 31
  • $SAM_1734.JPG
    130,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1735.JPG
    109,1 KB · Görüntüleme: 28
  • $SAM_1737.JPG
    109,6 KB · Görüntüleme: 34
  • $SAM_1741.JPG
    111,5 KB · Görüntüleme: 29
kızlar yeni falım. akşama burda olacağım. falıma bakanların fallarını yorumlarım..

canım sevgilin olduğunu öğrendim bu arada senin kadar olamsada bak fallarında demiştim ben biriyle tanışıcaksın olcaksın diye ihtimal vermiyodun bana gördün müüü:)))
aklın karışık ama senin tek erkek arkadş olarak değil genel olarak kargaşa yaşıyosun içinde.
canım bu çocuk sana çok değer vericek sen kendini sanki geri çekiyosun ona karşı ama hala aranızda engeller var çit çekmişsin.
sen buna baya bağlanıcaksın gibi hadi hayırlısı:)
başka bir erkek senden hoşlanıyo onunla görüşmende olucak.
nazar var sende canım.
biri kötü anında senin elinden tutuyo resmen bir akraban.
ailede birinin düşüşü olucak uzaktan biri bu ama.
2 haberin var biri iş güç onla ilgili:)

adigeyi yollicaz jado:)

olmaaaazzzzzzzzzzzz gööndermeyiz vallahi :) adige bizimdir bizim kalacak

ben sıkı sıkı tutarım seni balım göndermem hiçbi yere :)
boşver yaaa iyi etmişsin kafana onu takıp duracağına yeni başlangıçlar her zaman iyidir :)

hadi kızlar fallaşalım :)
özledim :)
bir fala bir fal bakıyorum arkadaşlar. falıma baktıktan sonra altına istediğiniz falı yazmanız yeterli. (iskambil, tarot, katina, melek destesi)

jadommm iki kişiii ağız ağıza vermişssiniz bişi konusuosunuz hararetli hararetliiiii bir sorun mu var cnm bu aralar yada birinin dedikodusunu mu yapıosunuz cnmm

yolların varrrrfakat yakın zamanda değil henüz zamanı var ... dedikodular var cnm hakkındaaaa seni çekemeyenler varrrr ama boşver fzla takma kafanaa meyve veren ağaç taşlanır herkes de bunun varkındaaaaa

bi hastalık mı gecti cnm yakın zamandaaa yakınınlarından birinde cnmmm yatan birini gördümmm ama doğrulmus suannn çok şükür

ayyyyyyyyyyyyyyyy bide cenin var falında yaaaa kız hamilemisin yoksaaaa yada bebek mi gelio o kadar temiz çıkmış ki falınd bu ceninnn

aklında bir düşünce var veee sennn caba da kalmıssın ikilemdesinnn neyi taktın bu kadar sen cnmmm resmen o düşüncenin üstü simsiyahhh bu kadar karartma kendine zararı sanaa :26::26:

bide mal girio hanene yakın zamanda cnmmm bişi alcaksınız

teşekkür ederim canım
kayınpeder hasta, bebek geliyo ama bana değil okuldan iki arkadaşım hamile bu hafta öğrendik ikisini de :)
benim düğüne daha var kız :)
ben sana ne bakayım canım

teşekkür ederim canım
kayınpeder hasta, bebek geliyo ama bana değil okuldan iki arkadaşım hamile bu hafta öğrendik ikisini de :)
benim düğüne daha var kız :)
ben sana ne bakayım canım

ehh gene tutturmusum banada tarot bakarmısın cnm

tarot istiorum bende cnmm

canım hayatında büyük değişimler yaşanacak. eskiye dair atmak istedğin her şeyi yııkp atıyorsun ve yeni şeyler inşa ediyorsun üzerine.
canım birinin tavsiyelerine uymuşsun veya uyacaksın ama bu kişinin tavsiyeleri seni güzel şeylerle karşılaştıracak tavsiyeler değil.
maddi yönden rahatlama görünüyor.
sana bir hediye var canım. ve işlerinin daha bir yoluna gireceği her şeyin rast gideceği bir döneme giriyorsun

ay jadommm nasıl iyi geldi biliomusun aşk içinnnn ne diyor peki karttlar

canım içini karartmşsin. Kafana çok takıyorsun. Falında uçan arı ya da melek gibi birşey var.uçan arının etrafı bembeyaz çıkmış. Demek ki bu şey temiz kalpli iyi birisi. Uzak mesafe yolların var. Kabarık elbiseli bir kadın var. Sanki ellerini açmış dua ediyor. Mevlana gibi bir şeyde karşısında duruyor. Kollarını açmış bekliyor. 3 kişilik bir konuşman var. Sanki tartışır gibi bir halleri var. Tabakta da biri başka birisine sırtını dönmüş ve ona yalvarır gibi duruyor. Sırtını dönen kişi ona hiç bakmıyor. canım bana iskambil bakar misin. Ben ve o kumral. Ben daha koyu tenliym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…