muğla ören de tatil

odette8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2011
117
3
yakında ailecek tatile çıkıyoruzda teyzemler örende =) nasıl oralar gezilip görülcek yerleri varmı ? 1 hafta kalmayı düşünüyoruz neler yapabiliriz =) teşekkür ederim şimdideen :KK61:

sevgili arkadaşlar geçen hafta gittim ören nasıl biyermiş gördüm. mükemmel bir dağ manzarasında resmen dağın eteklerinden denize giriyorsunuz. harika tertemiz bir plaj ve berrak buz gibi bir deniz buraya kadar herşey harika =) fakat yolu biraz sapa kaldığı için dağlık araziden ulaşım söz konusu olduğundan ve yetersiz altyapı hastane ulaşım örenin köy havasından kurtulamamasına neden olmuş.. küçük bir tatil kasabası fakat 3 günden sonra çok sıkılırsınız hiçbir şekilde eğlence gece veya güzdüz hayatı yok :KK1: yerli nüfus çok az bi kaç tatilciden başka kimsenin olmadığı tertemiz biryer.. bi kaç günlüğüne gezilip görülebilir diiyorum yinede enfes doğası için .. iyi tatiller arkadaşlar =)

canım bende balayına mugla bafaya gıtmısdım cok guzel bıyer mugla yemeklerı hele varya yemeye doyamassın bodruma 1 saat var arasında oradan vesaıt gecıor dolmsu yanı bır saat bıle surmeden bodrumda buluyorsun kendı:KK70: zeytın yagları cok guzel benım kaldım yer pansıyondu ama cok gzuel ılgılenmıslerdı herseylerı tap taze yedıkce yıyesı gelıyor yemklerden adamın:KK70:

X