Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ayyy ayy vicdanı rahat bırakmamışmış, bu kadar zaman hiç tanımadığımız Sinem ve annesine bizim içimiz yanarken beyfendinin vicdanı daha yeni mi aklına gelmiş.
Az önce gördüm ben de haberi. Sinirimden yerimde duramıyorum. Bu Rıfatın vicdanı rahat bıraksaydı kaç zaman daha annesi bekleyecekti kızını..
Bu kadar mı profesyonel bu insanlar, teknoloji ilerledi diyoruz ama birşey bulunmadı, o ev hiç mi araştırılmadı, kıl tüy parmak izi falan....
Herşeyin ötesinde yok kızla yatmışlar falan bu ne yaaaa. Haififletici neden olsun diye mi satırlarca ele alındı. Belki başka konuşma geçti ama adam arkadaşına böyle anlatıldı.. Bu yanı hiç düşünülmüyor. Belki kız ayrılalım dedi, belki o eve zorla götürüldü.. Yok olmaz kız kaşınmış demeliyiz dimi. Erkek yaa bir de eline sağlık demeliyiz.
Neyse daha fazla yazmıyorum...

Bursanin bi haber sitesinde yaziyor, polis memuru böyle anlatti diye...

'Yatakta tek hareketle boynunu kırmış'
Sinem Yurdanur'a ait olduğu belirtilen kemikler Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, polis cesedin yerini gösteren Rıfat A.'nın olayı tüm ayrıntılarıyla anlattığını açıkladı. Olay günü Emrah'ın Sinem'i terminalden alıp evine getirdiğini, burada birlikte olduklarını kaydeden polis şöyle dedi Sinem, sevgilisi Emrah Kaya ile o gün birlikte oluyor. Cinsel ilişkiye giriyorlar. Rıfat'ın söylediğine göre Sinem yatakta sevgilisine, 'Ben başka biriyle de ilişkiye girdim' demiş. Bunun üzerine Emrah sevgilisinin kafasını tutup tek hareketle boynunu kırmış. Sonra cesedi elbise dolabına koymuş. Ardından yardımcı olması için Rıfat'ı aramış. Bunlar da battaniye ve çarşafa sarılı cesedi boş bir araziye atmışlar.

Şuan hangi sitede okuduğumu hatırlamıyorum ama benim de okuduğum böyleydi

sinemin cesedi bulunmuşş yarın yüreğimiz parçalanacak gene:KK43::KK43::KK43: Allah rahmet eylesinn ..
annesi bağırıyodu benim kızımı emrah öldürdü yok etti diye, haklıymış yazıkk

Ben bunu gördüm nette.

Olay günü İstanbul’dan gelen Sinem’i terminalde Emrah Kaya ile karşıladıklarını, ardından bir arkadaşının evine gittiklerini anlatan Rıfat A. "Emrah, ’sen başkalarıyla da geziyorsun’ diyerek kıskançlık krizine girip Sinem’i döverken boynunu kırdı. Sinem öldü. Daha sonra cesedini çarşafa ve battaniyeye sarıp Emrah’ın aracının bagajına koyduk. İlçeye bağlı Çayyakan Köyü Boğazova Mevkisi’nde uçuruma attık. Cesedin burada olması gerekiyor" dedi.

Başkasıyla birlikte oldum dediği yazmıyor burada.
Bir sürü farklı şey öne sürülecek kesin.
:KK14::KK14:

Şu tv'ye programada çıkan emrahmıymış katili ohaaaa

yanlis anlasilmak istemiyorum ama
bi amerikali öldürülüyor, 3 günde bulunuyor, ülkesine yollaniyor ceseti...
benim yurdumun güzeller güzeli kizi, 3 sene sonra bulunuyor ve annesine kemikleriyle bi avuc saci teslim edilecek sadece.
sabikali oldugu halde ve son kez onun yaninda görüldügü halde eski sevgilisi serbest birakiliyor.
adam evde öldürüyor, arabaya atiyor, arabayla ormana götürüyor
ve bunlari yaparken tek bi iz birakmiyor mu? asla inanmam
adamlar gömmeye bile tenezzül etmemis, ortalik ve görünen bi yere ativermisler.
bilmem her yer aranmista, 40000 telefon görüsmesi dinlenmiste, bla bla bla...
adam itiraf etmese bi adim yol kat edemeyecekti ve o ici acili anne
daha hergün yavrusunun kapidan girmesni bekleyecekti.

Son düzenleme:
beliydi böle olduğu

yazık ailesi aylarca ölü cocuklarını aradılar

o emrah denen hayvanda hangi yüzle tv ye çıktı çok merak ediyorum

yazık ailesi yıkılmıştır

Kendini silahla öldürdü o,belliydi ama ya bende duydum çok üzüldüm,arkasından ne senaryolar yazılıp çizilmiş birde..

yanlis anlasilmak istemiyorum ama
bi amerikali öldürülüyor, 3 günde bulunuyor, ülkesine yollaniyor ceseti...
benim yurdumun güzeller güzeli kizi, 3 sene sonra bulunuyor ve annesine kemikleriyle bi avuc saci teslim edilecek sadece.
sabikali oldugu halde ve son kez onun yaninda görüldügü halde eski sevgilisi serbest birakiliyor.
adam evde öldürüyor, arabaya atiyor, arabayla ormana götürüyor
ve bunlari yaparken tek bi iz birakmiyor mu? asla inanmam
adamlar gömmeye bile tenezzül etmemis, ortalik ve görünen bi yere ativermisler.
bilmem her yer aranmista, 40000 telefon görüsmesi dinlenmiste, bla bla bla...
adam itiraf etmese bi adim yol kat edemeyecekti ve o ici acili anne
daha hergün yavrusunun kapidan girmesni bekleyecekti.

İşte ben de bunu demeye çalışıyorum.
Kadın televizyonda basbas bağırdı, Emrah dedi...
Kaç yıl geçti, biri çıktı vicdanım rahat bırakmadı deyip olayı aydınlattı..
Bu herif de ölseydi, yıllarını kızını aramakla geçirecekti annesi.
Bu katiller ya çok profesyonel yada yetkililerimiz acemi.
Amerikalı bayana da çok üzüldüm ama ülkemde onca kayıp neden bu değeri görmüyor anlamış değilim.
Teknolojimiz gelişti diyoruz, kıldan tüyden DNA yı tespit ediyoruz diyoruz eeeee...
Ortada kocaman bir hiç var.

İşte ben de bunu demeye çalışıyorum.
Kadın televizyonda basbas bağırdı, Emrah dedi...
Kaç yıl geçti, biri çıktı vicdanım rahat bırakmadı deyip olayı aydınlattı..
Bu herif de ölseydi, yıllarını kızını aramakla geçirecekti annesi.
Bu katiller ya çok profesyonel yada yetkililerimiz acemi.
Amerikalı bayana da çok üzüldüm ama ülkemde onca kayıp neden bu değeri görmüyor anlamış değilim.
Teknolojimiz gelişti diyoruz, kıldan tüyden DNA yı tespit ediyoruz diyoruz eeeee...
Ortada kocaman bir hiç var.

sadece annesi degil ki, erdalda söylemisti yarim sene önce.
emrah boynunu kirdi kizi ucuruma atti demisti. müge anliya konusmustu, cok iyi hatirliyorum.
kim bilir neler yaptilar kiza:26: 3 sene sonra cesette hic bir delil kalmayinca itiraf etmeleri cok tuhaf...

şımdı annem aradı sınemın öldüğünü söyledı
okadar çok moralım bozuldu kı
sınrımden ağlayabılırım kaç senedır buluncak dıye beklıyordum
çok üzgünüm :KK50:

yarin annesi müge anliya katilacakmis.
icim parcalandi dünden beri, gözüme bi gram uyku girmedi.
ne zaman gözlerimi kapasam battaniye icinde kemikleri geldi gözümün önüne.
Uzun zamandir takip ettigim bi olaydi, inanilmaz etkilendim. cok üzgünüm :KK14:

yarin annesi müge anliya katilacakmis.
icim parcalandi dünden beri, gözüme bi gram uyku girmedi.
ne zaman gözlerimi kapasam battaniye icinde kemikleri geldi gözümün önüne.
Uzun zamandir takip ettigim bi olaydi, inanilmaz etkilendim. cok üzgünüm :KK14:

Şerıfe annenın yüzünü görmeye dayanamam bende
O kızla hıç bır bağım yok, bende hıç unutmam 2010 temmuz başıydı ılk kez müge anlıya çıkmıştı
ıçımden demıştım en geç 1-2 haftaya bulunur macera arıyordur felan demıştım
ama gıt gıde kendımı sınemın olayının ıçınde buldum, rüyalarıma bıle gırıyordu

Elın amerıkalısını 1 hafta ıçınde koskoca İstanbulda bulan devlet
Küçücük İnegölde Sınemı bulamadı ya, yazıklar olsun

Şerıfe annenın yüzünü görmeye dayanamam bende
O kızla hıç bır bağım yok, bende hıç unutmam 2010 temmuz başıydı ılk kez müge anlıya çıkmıştı
ıçımden demıştım en geç 1-2 haftaya bulunur macera arıyordur felan demıştım
ama gıt gıde kendımı sınemın olayının ıçınde buldum, rüyalarıma bıle gırıyordu

Elın amerıkalısını 1 hafta ıçınde koskoca İstanbulda bulan devlet
Küçücük İnegölde Sınemı bulamadı ya, yazıklar olsun

ayni seyi bende yazdim dün, arayinca bulunuyor demek ki.
kötüsü gecen sene ocak ayinda bi bayan telefonla ihbar etmis zaten emrahi, olayi anlatmis,
agustosta erdal yine ayni seyleri anlatmis. buna ragmen bulunamamasi cok üzücü.

ben sinemin emrahla iliskisi olduguna bile inanmiyorum, kizi elde edemeyince tecavüz edip öldürdüler bence manyaklar.
vucudunda sperm veya baska izler bulunamasin diye 3 sene beklediler.
o erdal 2 sene önce katildigi bi programda annesine "kizini 2 sene sonra bulursun"demis
öylede oldu nitekim.

bela okumak cok günah ama kadinin o feryatlarini duya duya susan herkesi yüce RABBIM bildigi gibi yapsin.
nasil kiydiniz o güzellige :KK14: insan bakmaya kiyamiyor.

ayni seyi bende yazdim dün, arayinca bulunuyor demek ki.
kötüsü gecen sene ocak ayinda bi bayan telefonla ihbar etmis zaten emrahi, olayi anlatmis,
agustosta erdal yine ayni seyleri anlatmis. buna ragmen bulunamamasi cok üzücü.

ben sinemin emrahla iliskisi olduguna bile inanmiyorum, kizi elde edemeyince tecavüz edip öldürdüler bence manyaklar.
vucudunda sperm veya baska izler bulunamasin diye 3 sene beklediler.
o erdal 2 sene önce katildigi bi programda annesine "kizini 2 sene sonra bulursun"demis
öylede oldu nitekim.

bela okumak cok günah ama kadinin o feryatlarini duya duya susan herkesi yüce RABBIM bildigi gibi yapsin.
nasil kiydiniz o güzellige :KK14: insan bakmaya kiyamiyor.

Bende kesınlıkle emrahla sınemın ılışkısı olduğuna ınanmıyorum, kız okadar güzel kı
bı ona bakıyorum bı emraha
emrah da sınemın beğenebılceğı hıç bır özellık yok, hele o konuşması çok kaba bır adam
neyıne aşık oldu, neyını sevdı bılemedım..

Onuda geçtım tecavüz olayına bende ınanıyorum, kıza mutlaka bırşeylere zorladılar
Emrah ölmeden önce tv ye çıkıp bas bas bağrıyordu
allah belamı versın sınem benım kardeşım gıbı, ona bırşey olsun ıstemem bulunmasını ısterım dıye bla bla bla

Sonra ne oldu, çektı tabı esrarı öldürdü kendını, belkı vıcdan azabından, belkıde korktu gerçeklerın ortaya çıkmasından
olan şerıfe anneme oldu, en çok ona yanarım ben
Gördükçe ağlayasım gelıyor, bır ara çok kötüydü delırdı sandım :KK50:

Bende kesınlıkle emrahla sınemın ılışkısı olduğuna ınanmıyorum, kız okadar güzel kı
bı ona bakıyorum bı emraha
emrah da sınemın beğenebılceğı hıç bır özellık yok, hele o konuşması çok kaba bır adam
neyıne aşık oldu, neyını sevdı bılemedım..

Onuda geçtım tecavüz olayına bende ınanıyorum, kıza mutlaka bırşeylere zorladılar
Emrah ölmeden önce tv ye çıkıp bas bas bağrıyordu
allah belamı versın sınem benım kardeşım gıbı, ona bırşey olsun ıstemem bulunmasını ısterım dıye bla bla bla

Sonra ne oldu, çektı tabı esrarı öldürdü kendını, belkı vıcdan azabından, belkıde korktu gerçeklerın ortaya çıkmasından
olan şerıfe anneme oldu, en çok ona yanarım ben
Gördükçe ağlayasım gelıyor, bır ara çok kötüydü delırdı sandım :KK50:

zaten ilk ciktigi programla, son ciktigi programi bi karsilastirirsan iki tane farkli insan görürsün.
simdi normal bi sekilde konusamiyor, sürekli bagiriyor. ilk geldigi zamanlar gayet sakin ve normal konusuyormus.
biz tanimadigimiz halde nasil etkileniyoruz, o anne ya... kuzusunu kaybetti, bi serefsiz aldi götürdü.
bugun telefonla baglandi, 3 sene gecti üzerine karlar, yagmurlar yagdi dedi icim parcalandi hickiriklara boguldum inan.
gözünden sakindigi yavrusunu öldürdükleriyle kalmadilar bide 3 sene mezarsiz birakti pislikler.
o annenin acisini kim anlayabilir ki yasayandan baska.

Bizim ülkemiz de devletimiz için kendi insanının kıymeti yok ..
Her konuda bu böyle ..
Yıllar geçmiş, herşey ortada ama katil elini kolunu sallıya sallıya gezıyor ne malum sinemden baskasının da canına kıymadıgı o pisliklerin ?

Ben sadece o emrah denen pisliğin yaptıgına ınanmıyorum,
Kızı bir şekilde eve goturduler orda kotuluk yaptılar kıza o yuzden 3 sene bekledıler ki delil falan kalmasın ..

Anne olmadıgım halde kendımı sınemın annesının yerıne koymaya bıle dayanamıyorum bu fıkır bıle benı deli etmeye yetıyor , ama şimdi annesi bu acıyı yasıyor
Allahım yardımcısı olsun , O annenın ve butun mazlum insanların canını yakanları da Allah bıldıgı gb yapsın..

Çok güzel bir söz : Cennet ucuz değil cehennem dahi luzumsuz değil diye hakıkaten cehennemi hak eden insanlar var

hakikaten bu iş en başından belliydi ama delil bulunamayınca malesef katiller lutfedip itiraf edecek diye beklemek zorunda kalıyor polis neymiş uyum yasası evladını kaybeden aileler mutlumu bakalım uyum yasalarıyla yaşamaktan.neyse en azından artık bir mezarı olucak bu da birşeydir herhalde Rabbim ailesine sabır versin.
ye ben asıl şunu anlamadım arkdaşlar diyelimki sinem emrahla sevgiliydi ya hiç insan sevgilisine yatakta ben birlikte olurlarken ben başkasıylada birlikte oldum dermi ya hiç hayatımda böyle aptal birşey duymadım ben.bunu yapması için insanın baya baya aptal olması lazım

hakikaten bu iş en başından belliydi ama delil bulunamayınca malesef katiller lutfedip itiraf edecek diye beklemek zorunda kalıyor polis neymiş uyum yasası evladını kaybeden aileler mutlumu bakalım uyum yasalarıyla yaşamaktan.neyse en azından artık bir mezarı olucak bu da birşeydir herhalde Rabbim ailesine sabır versin.
ye ben asıl şunu anlamadım arkdaşlar diyelimki sinem emrahla sevgiliydi ya hiç insan sevgilisine yatakta ben birlikte olurlarken ben başkasıylada birlikte oldum dermi ya hiç hayatımda böyle aptal birşey duymadım ben.bunu yapması için insanın baya baya aptal olması lazım

o haber uydurma bence, yok öyle birsey.
münevver olayindada neler attilar ortaya, sonunda cogu kisi hak etmis noktasina gelmisti, o kadar adini karaladilar kizin
simdi sinemle ayni seyi yapiyorlar.

demen gibi aptallik, neden söylesin böyle birsey nasil bi psikopat oldugunu bile bile
ben iliskileri bile olduguna ihtimal vermiyorum.
müge anli kizin bütün net, cep kayitlarini inceledik, günlüklerini okuduk. sürekli görüstügü hic kimse yoktu dedi
faceden tanistik diyor, faceinde ekli bile degil sinemin :26:

o haber uydurma bence, yok öyle birsey.
münevver olayindada neler attilar ortaya, sonunda cogu kisi hak etmis noktasina gelmisti, o kadar adini karaladilar kizin
simdi sinemle ayni seyi yapiyorlar.

demen gibi aptallik, neden söylesin böyle birsey nasil bi psikopat oldugunu bile bile
ben iliskileri bile olduguna ihtimal vermiyorum.
müge anli kizin bütün net, cep kayitlarini inceledik, günlüklerini okuduk. sürekli görüstügü hic kimse yoktu dedi
faceden tanistik diyor, faceinde ekli bile degil sinemin :26:

Tam hatırlayamıyorum ama bu Sinem evden aceleyle çıkmış, cep telefonu, çantası evde diye bahsediliyordu sanki... Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...
Yani terminalden alma falan değil evden alma gibi bir şey oluyor bu durumda. Yanlışım varsa düzeltin..
Ben hala ilişkide zorlama olduğuna inanıyorum

Tam hatırlayamıyorum ama bu Sinem evden aceleyle çıkmış, cep telefonu, çantası evde diye bahsediliyordu sanki... Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum...
Yani terminalden alma falan değil evden alma gibi bir şey oluyor bu durumda. Yanlışım varsa düzeltin..
Ben hala ilişkide zorlama olduğuna inanıyorum

aceleyle cikmisa benziyordu evet, evin isigini falan kapatmamis, cantasini unutmustu.
kesinlikle zorlama. ev arkadasida diyordu ya tehdit ediyordu bizi, emrah sinemi bana ayarla diye benide tehdit etmisti diye.

edilebilecek tek laf vardı ve şerife hanım söledi
"kader mahkumu kardeşlerim elinizi ayağını seveyim"
bundan sonrası boştur sıra onlarda...

X