Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu program 3-4 senedir yapılıyor ve toplamda 5 cinayet falan aydınlatılmıştır bu programda,izlemiyorum artık bu programı,masus konuları açıp açıp sonra başka konulara geçiyorlar ve hiçbirisi sonuçlanmıyor.mügenin suyu çoktan ısındı,gelecek sezon yayından kalkmalı bence.

hızırla karısııı ne yüzsüz ne utanmaz insanlarki haltı yeyip adamı öldürüp utanmadan ekranda sırıtıyolar,karısı olacak ümmühan denen kadının da kötülük resmen yüzüne vurmuş,çoğa varmaz içeri alınırlar inşallahhh:KK47:

ben uzun zamndır izlemedim bir izleyince insan devamlı izliyor o yüzden hiç bakasım yok paranoyak ediyor insanı bu program ama geçen yıl izliyordum en son Ankara da evinde bir kadını bıçaklayarak öldürmüşlerdi hani kızı yeni evli hatta programda öğrenmiştik hamile olduğunu ... onu merak ettim sonuçlanmışmıydı o ..

ben uzun zamndır izlemedim bir izleyince insan devamlı izliyor o yüzden hiç bakasım yok paranoyak ediyor insanı bu program ama geçen yıl izliyordum en son Ankara da evinde bir kadını bıçaklayarak öldürmüşlerdi hani kızı yeni evli hatta programda öğrenmiştik hamile olduğunu ... onu merak ettim sonuçlanmışmıydı o ..

sevgi cinayetin diyosun bende merak ediyorum sonucu

pınarı benim elime versinler ne konuştururum ben onu :KK47: cadı resmen ya çileden çikariyor beni bile. Hızır'la ne konuştular çok merak ediyorum müge'de açıklamıyor.

Sinem'den iyi bir haber gelsin artik yaa :2:

pınarı benim elime versinler ne konuştururum ben onu :KK47: cadı resmen ya çileden çikariyor beni bile. Hızır'la ne konuştular çok merak ediyorum müge'de açıklamıyor.

Sinem'den iyi bir haber gelsin artik yaa :2:

o pınarı evire çevire dövüp öyle konuştururum ben. inanılmaz cahil. üstüne üstlük kendini zeki sanıyor. kesin bu cinayette parmağı var o pınarın:95:

Bu sabahki konusmalarindan dolayi nefretle kiniyorum 70 Milyon un onunde resmen irkcilik yaptin kimsin sen sifatin ne

arkandayız müge:KK9::KK9::KK9:herkes işine geldiği gibi anlamak,proveke etmek istiyor:KK34:

hep yanındayız müge ben pazartesi günkü programı izledim söylediğin sözlere katılıyorum senin yüreğini bizler biliyoruz böyle kal senin gibi yürekli kadınlara ihtiyacımız var keşke diğerleri de seni örnek alabilse ....

İnsanlar ortalığı karıştırmak için bahane arıyor Dün Hülya Avşar'a yapılan bugün Müge Anlı'ya yapılıyor söylemedikleri sözlerle insanları yargılıyorlar Müge Anlı kötü bir söz söylememiş Oyuna gelmesin kimse Birbirimize kenetlenip bu oyunları bozmalıyız...

milyonlarca insanı kürtlere karsı kıskırtan basit beş para etmeyen mahluk..bende kürt asıllıyım her kürt pkk lı değildir.en büyük düşmanlarından biride benim benim dedem çanakkalede şehit oldu bununlada gurur duyuyorum gerekirse bizde savasırız ülkemiz için.kimse kimseyi asağılayamaz sınıflandıramaz bunu o kus beynınıze yazın insanlar orda ölürken o kopasıca parmağını sallayıp ona buna ahkam kesemezsin sen..ölen insanları görünce neler düşündüğünü herkes çook iyi biliyor

Birileri hıncını nedense Askeri savunan insanlardan çıkarmak için provakasyon yapıyor ..
Ben dinledim Müge Anlı'nın sözlerini..
Tek bir cümlesinde dahi yanlış yoktu , kırıcı bır söz yoktu ..

Daha dune kadar Apo posterini göğsünde nevruz bayramında taşıyan van halkı , bugun zor durumda olduğu için el uzatıyoruz yardım edıyoruz ağzımı açmamaya calısıyoruz .. Cunku insanlık bunu gerektirir..
Düşene vurulmaz bizim inancımızda..
Düşmanın dahi olsa ( ki van halkı bızım düşmanımız değil , saflarını karıştırmış olmaları dusmanı oldukları anlamına gelmez ) düşene vurulmaz ..

Ama bu Askerimizi ve doğruları savunmuyacagımız anlamına gelmez..
Herkez eğri oturuo doğru konuşmalı ..

Söylemek istediğini tam olarak sözcüğe dökemedi belki de,yıllardır kadını tvde görüyoruz ırkçı bir insan değil.. Van halkının içine sızmış,çocukların eline taş verip askere,polise attıran kişileri kastetti kadın..Belki haberlerde gördünüz yardım kamyonlarını yağmalayan ne olduğu belirsiz,üstü başı düzgün güle oynaya kamyonu boşaltan,aldığını minibüslere yükleyen insanlar kastettiği işte bunlar.

Birileri hıncını nedense Askeri savunan insanlardan çıkarmak için provakasyon yapıyor ..

Daha dune kadar Apo posterini göğsünde nevruz bayramında taşıyan van halkı , bugun zor durumda olduğu için el uzatıyoruz yardım edıyoruz ağzımı açmamaya calısıyoruz .. Cunku insanlık bunu gerektirir..
Düşmanın dahi olsa ( ki van halkı bızım düşmanımız değil , saflarını karıştırmış olmaları dusmanı oldukları anlamına gelmez ) düşene vurulmaz ..

Sana katılıyorum arkadaşım kesinlikle müge anlı çok çok haklıydı bence az bile söyledi...% 90 ının BDPye oy verdiği bi şehirden bahsediyoruz..Felaketler Allahın takdiri devlet de halk da elinden geleni fazlasıyla yapıyor ayrıca bakalım giden paralar toplanan battaniyeler belediye tarafından pkkya gönderiliyor mu gizlice....İnsan bunu da düşünüyor ...Ülkenin heryerinde fukara var karadenizde sel oldu da handi vatandaş gidip yardımları yağmaladı devlete isyan etti?Biz yardımı insanlığımızdan yapıyoruz ama karşılığından polisime askerime saldırıyorlarsa haram zıkkım olsun yaptığım yardımlar beter olun derim ben valla....

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
programı doğru düzgün izlemeden,bir cümlesi alınarak sürekli ekranlarda gösteren habercileride kınıyoırum.kadının başarısı çekemeyenler proveke etmeye başladılar:KK34::KK33:

X