Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gelişmeleri yazın kızlar bn izleyemiyom benim ufaklık tv ye el koydu çizgi film izliyor ..yazında bnde merak ettim..

aman beeee off yine bir gelişme yok. miçede 10 gün konuşur artık

ayy şu canielre de siinir oluyorum öldürdün madem adam gibi yerini söyle,dalamandaki cocuğunda cesedi bulunamadı bu adamcacınki zaten kalmamıştır bişey 2 sene olmuş,öldürdünüz yerini bari söyleyin keyfinizimi bekleyecek aileler zaten kaybetmişler yakınlarını mezarı da yok

offfffff bu cumali olayida uzar gider kimbilir mice neler sacmalicak ortalik yine kariscak cok uzicak gibime geliyoo

Allah bunun gibi insanlardan uzak tutsun bizi ailemizi çevremizi inşallah

Şimdi Nese nazife Miçe yi tanımıyordu bakın şimdi 1 dakikada kanka olur çıkarlar tanırlar birbirlerini

birsey sorcam birde ankaradada bir cinayat olmusdu olen kadinin adini unutuum ama kizinin adi sevilayda onun da katili bulunamadi dimi?i

11 den önce cumali konusna girmez müge anlı. ben gidip işime gücüme bakayım. sonra görüşürüz

sevgi aslandı kadının adı yok bulunamadı ne olaymış ya bulamadılar gitti 2 seneyi geçti

saol canim evet ya kendi halinde kadindan kim ne ister kim yaptiya yine yakin biri cikicak eminim hep yakin birileri yapiyo zten elalemden kimse zarar gelmiyo.yazik ya artik insanlarin olumu eceleninde olmuyo hep baskalrindan olmya basladi tavuk keser gibi insan kesiyolar bune ya nereye gidiyorz anlamdim gitii

Son düzenleme:
konuyu daha yeni gördüm koyu müge anlıcıyım kaçıran kadın nese sabriye götürdügü belli zaten aynı dilber gibi yapıyor kadın mügenin işi zor

cangır cungur konuşulunca uyuz olluyorum evde konuşacakları şeyi ekrana çıkıp aslanlaşarak anlatıyolar evde de tırsıyolardır birbirlerinden,pisliklerinizi anlatırım dinle bilmem ne gördüğümüz pislikler yetmedi sizinki lazımdıaman sıktı gittim poğaça hamuru yaptım geldim

Aynen öyle. Müge ne güzel söyledi. Memnun değilse boşanırdı kardeşiniz diye. Burada okuyoruz ya manyak görümce,kayınbirader falan,onlardan bu ekrandakiler de. Ece Nazife orada mı,ben mi yanlış gördüm??

evet canım orada reklam sonrası nazifeyle miçe yüzleşecek stüdyoyu boşaltınn

ramazanı nasılsın iyimisin diyemi aradınız?diye soruyor muge,miçe de teşekkür ederim siz nasılsınız diyor

Son düzenleme:
adama bak kuş kadar bende heybetli biri diye düşündüm sesi bile tiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…