Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ben kahramanmaraş diye hatırlıyorum onu.. yanlış değilsem..

bende esranın annesı nı kım oldurdu yada o olen bayan annesı degılmı dna sonucu noldu onu merak eıdyorum bıde su son gunlerdekı ısık aılesının durumunuda merak eıdyorum herkes cok tuhaf yaa nıhalde bı tuhaf esrefde bı tuhaf

ben kahramanmaraş diye hatırlıyorum onu.. yanlış değilsem..

dogrusundur herhalde canim... ben boyle seyleri pek aklimda tutamam...

ya isik ailesi hakkinda ben soyle dusunuyorum.. madem nihal esini bu kadar seviyorken ona canim cicim derken onu baskasiyla aldatmis, o zaman baska birisi ile daha aldatabilir... mesela murat bek ile... hem onun icin cok duzgun fizigi var, yapili rus gencine benziyor filan demiyorlar mi? Nihalin gozu disardaysa, en basta en yakinindaki bu kisiye bakmaz mi?

Bence Nihalle murat bek takilirken, cocuk bunu gordu, babama soylicem filan dedi... sonra hem baba hem cocuk olduruldu....

Bu arada Nihal'de safin teki yaaa.. Esrefe filan ben ne zamandir parasizim, acim hic sordunuz mu ne yapiyorum, ne haldeyim diye diyor... Hadiii ordannn, sen benim babami oldurmemis olsan bile aldattigin kanitlanmisss, ben de bunun uzerine gelip senin paranin olup olmadigini sorcam hee? pehhhh... neden kimse orda bu cevabi veremiyor ona yaaa...

Son düzenleme:

Ya niyeyse bana da Eşref de masum değilmiş gibi geliyor. Bir düşünün bu cinayet kime yarar sağladı Necmi'nin çocuklarına... Hem Agah yani miras sahiplerinden biri, hem de Necmi öldü bir taşla iki kuş... Üstelik Nihal gibi kolaylıkla suçlanabilecek biri varken kimse Eşref'ten şüphelenmez Nihal zeki bir kadına benziyor bu kadar aptalca cinayet işleyebilir mi bu kadar tedbirsiz olabilir mi... Bu işin altından başka bişey çıkarsa hiç şaşırmam Dilber olayında da herkes Dilber'i suçluyordu Hurdacı Sinan, karısı ve kızı Kader hepsi Dilberi suçluyordu meğer bu bir takdikmiş Belki Çatalca cinayetinde de takdikler işliyor Bekleyip göreceğiz Ama sonuç çok şaşırtıcı olabilir...

Şu nihalin monitöre sürekli bakmasına sinir oluyorum.Yeremi bakıyor monitöremi bakıyor tam anlayamadım ama konuşurken bile sürekli gözlerini kaçırıyor var bi iş bu kadında bence.

KAYBOLAN MÜRÜVVET YARADILMIŞ OLAYINDA OKANIN FACEBOOKTAKİ AÇIKLAMALARI

Okan Yaradılmış
SLM BEN OKAN YARADILMIS HERKES GİBİ BENDE MERAK EDİYORUM VE İŞİN ASLI CIKANA KADARDA BUNUN PEŞİNİ BIRAKMIYCAM BU ARADA ERDAL CELEBİ SANA COK TŞK EDERİM YORUMLARINDAN DOLAYI BANA İNANAN BİR TEK SEN VARSIN KİM NEDERSE DESİN BU İŞTE BENİM HİÇ BİR PARMAĞIM YOK BENİ BEBEKKEN ALIP BÜYÜTEN ANNEM BENİ YAŞATMAK İÇİN EVİNİ SATIP BENİ HAYATA DÖNDÜREN BİRİSİNİ BEN NASIL ÖLDÜREYİM BUNU AKIL VE MANTIĞINIZ ALIYORMU TAMAM AİLE İÇİNDE SORUNLU OLABİLİRİZ AMA BENİM ANNEMLE ASLA BİR SORUNUM YOKTU SADECE ANNEMİN VE BENİM BABAMLA SORUNLARIMIZ VARDI BEN ANNEMLE ARKADAŞTİM ANA OGUL DEĞİL VE KİM NEDERSE DESİN ANNEM YAŞIYOR VE BAŞKA BİR ADAMLA GÖRENLER VAR BUNU DOĞRULUYORLAR VE HALA DAHA İZMİRDE BENDE BUNA KENDİM ŞAHİT OLDUM AMA İNANIN KALDIĞI YERİ BİLMİYORUM BEN KATİL OLSAM EMNİYET BENİ ŞİMDİYE KADAR COKTAN ALIRDI ANNEM KAYBOLDUĞUNDAN BERİ BIRAKIN BENİ ALMAYI İFADE VERMEYE BİLE CAGIRMADILAR CÜNKÜ BENİ TANIYAN TANIYOR BENİM İÇİM RAHAT ANLIM ACIK BAŞIM HER ZAMAN DİK BENİ YARGILAYANLAR SUCLU DİYENLER ELBETTE BİR GÜN ANNEM BULUNUCAK VE İŞTE OZAMAN HESAP SORMA GÜNÜ VE BENDE ELİMDEN NE GELİYORSA YAPICAM DİLİN KEMİGİ YOK ŞİMDİ HERKES RAHATCA İSTEDİĞİNİ SÖYLİYEBİLİR ZAMANI GELDİĞİNDE BENDE BENİ YARGILAYANLARA BUNUN HESABINI TEK TEK SORUCAM BABAM OLUCAK ADAM BİRANELERDEN CIKMIYOR KARDEŞİM OLUCAK SAHIS O KENDİ KEYFİNDE BENSE BURDA KAFAYI YİYEN SADECE BEN OLUYORUM BEN YAPMIŞ OLSAM HALA DAHA ANNEMİ ARAMAKLA UĞRAŞMAM ARAMAYANLAR BELLİ NE OLDUĞUNU COK İYİ BİLİYORLAR BAŞTA MERAL DENEN ŞU KADIN BU İŞİN İÇİNDE OLANLAR:KARDEŞİM OLUCAK SAHIS KIRTASİYECİ MERAL VE BENİM BİLMEDİĞİM BİR KAC KİŞİ DAHA İYİ GÜNLER...???

okanın yazdıklarını bizde yedik polis neden almıyormuş onu adamlar delil peşinde en ufak birşeyde polis nasıl olıyormuş görür yakında hele bir dna sonucu gelsin bakalım o zaman görür okan bey,suratına yansımış kalbinin kötülüğüannesi bir adamla izmirdeymişte görmüşteee 5 yaşındaki çocuk bile inanmaz dediklerine gördünde neden koşmadın peşinden madem aaman boşver sonra bakarız demişte hahahaha inşllhh bir an önce olay sonuçlanırda hep beraber görürüz yüzünün ifadesinii

ayrıca müge anlıda haftaya çıkacak dna sonucu diye gösteriyordu hergün hafta geçti bu yeni hafta başladı hala sonuç yokk hemen çıksın yaaa

ben 3-4 bölümdür izleyemedim. bi gelişme varmı okanın olayındA? merak ettim ceset annesinemi aitmiş? aaa kaçırdımmı yoksa bişeyler :84:

ben 3-4 bölümdür izleyemedim. bi gelişme varmı okanın olayındA? merak ettim ceset annesinemi aitmiş? aaa kaçırdımmı yoksa bişeyler :84:

hayır canım birşey kaçırmadın çatalca olayını konuşuyolar,dna testi daha çıkmamış onlarıda göstermiyor

hayır canım birşey kaçırmadın çatalca olayını konuşuyolar,dna testi daha çıkmamış onlarıda göstermiyor

hmmm.çatalca da karısından şüpheleniyodum ben. ondada gelişme yok sanırım hay allahım yyaaa bi okanın suçu kesinleşse rahatlıcam. içinin çirkinliği yüzüne yansıyo adamın

Çatalca'da ben Eşref'ten de şüpheleniyorum.
Bizzat öldürmese de mutlaka bir etkisi var gibime geliyor.

kızlar bir şey aklıma takılıp kaldı,yaşlı yengesi vardı ya o ne dedi- birisi nihale birşey soyledi ve nihal birden bayılı,ben diyorumki acaba nihale oğlunu da oldurdük mu dediler,istemeden?birde o eşrefin çok sebeb var bütün malı resmen ağgahın üzerine yapılacaktı,ama şimdi anne katil gözüküp,hiç birşey alamayacak,bütün işleri bozulmadan devam edilecek,neden param yok deyip yeni jip aldı,nasıl olur?çok saçma,dur bakalım sonunda bunun da kokusu çıkar ortaya

ayyy şu bek murat çatlattı ya beniii kendimi sıkmışım konuşurken yüz kere anlatıyolar anlamamazlıktan geliyor,işine gelince şakır şakır konuşuyor,bu adamın yurt dışına çıkmasına neden izin veriyolarki cinayet sonuçlanmadan onun yapmadığı ne malum allahım yaa sinirden çatladımmm ikimiz sağıyorduk diyor halaa

Nihal bilse nasıl orada oturuyor ki

Yani bir yerden kendini ele verirdi.Bunun oğullarından şüphelendim ben

Çünkü miras kalmıyor oğluna

Bek muratta ne embesil çocuk ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…