Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ifadesini simdi okudum. soktayim resmen. su surati gorunce midem kalkti. yazik o ccocuklara...aileleri ne haldedir kim bilir. Allah dusmanima bile yasatmasin boyle bir aci. Allah cocuklarimizi korusun((( valla benim bu haberleri gordukce psikolojim bozuluyr. cocugumu hic kimseye emanet etmem. her dakika kontrol ederim. alrabam bile olsa onu disari cikardiklarinda geri donene kadar icim fena olur surekli ararim((( Allah korusun

okurkrn insanın kanı donuyor ne pislik yaratıkmış şuan kaldığı cezaevi bize yakın şeytan git gece benzin dök yak yak diyor

ifadesini yeni okuyorum kanım dondu resmen.Allahım düşman başına vermesin.birde abdest almış pislik.
bende habrlerde dinledim tek kişilik hücreye almışlar diğer mahkümlar tüm gece duvarlara vurarak gürültü yaparak protesto etmişler rahat vermemişler ve bu pislik gardiyanlara ölmek istiyorum beni öldürün demiş.
Gebersin pislik acı çeke çeke gebersin !'!!!!

koysunlar normaşl hücreye de görsün gününü ölüm kırtuluş olur ona sürünsün ömür boyu pislik

Uğur Veli Gülışık bileklerini kesti! Şeker toplayan Çocukların katili intihar etti!

Kayseri'de 3 Çocuğun Katili Zanlı İntihar EttiKayseri'de, 2009 yılında şeker toplamak için evden çıkan ve kaybolduktan sonra öldürülmüş olarak bulunan çocukların katil zanlısının intihar girişimde bulundu iddia edildi...

2009 yılının Ramazan Bayramı'nda şeker toplamaya çıkan Ahmet Tuna Tekin, kardeşi Dilruba Tekin ve aynı mahalleden arkadaşları Türkan Ay'ın katil zanlısı 1.5 yıl sonra yakalanarak Ankara Sincan F Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderilmişti.

Katil zanlısı verdiği ifadede suçunu kabul etmiş ve bir çocuğa tecavüz ettikten sonra diğerlerini nasıl öldürdüğünü ayrıntılarıyla anlatmıştı.

Çocukların katil zanlısı 35 yaşındaki Uğur Veli Gülışık'ın üç gün önce gönderildiği Sincan F tipi Kapalı Cezaevi'nde dün akşam intihara teşebbüs ettiği ileri sürüldü.

Uğur Veli Gülışık'ın kaldığı tek kişilik odanın banyosunun camını kırarak bileklerini kestiği öğrenildi.

gerçek niyetinin o olduğunu düşünmüyorum ...sırf pişmanlığını gösterecekya az ceza almak için yapmıştır...madem çok pişmandın şimdiye kadar neden yapmadın kıymadın canına..

geber köpek hatta cınler bassın senı orda

gerizekalı ahlaksız komadaymış şimdi haberlerde izledim nette hayati tehlikesi yok diyordu sürekli ağlıyormuş ve yemek yemiyormuş çokk üzüldük.adiii heriff yenimi geldi aklına kapıyı açtığında küçücük kıza iştahın kabarırken nerdeydi aklın.1.5 sene gezdin tozdunda içeriye girince gocundunmu pislik.pişmanlık numaraları yapma yemezler ister geber ister sürün az bile sana. 1.5 sene içinde teslim olsaydın canii.pişmanlıktan değil 2 günde sıkılmışsındır ordan baktınki ömür boyu çekilmez kapalı tek başına hücre öleyim demiştir adiii.seni şuan serbest bıraksalar sokakta gebertirler,koğuşa alsalar ordakiler cezanı verir kurtuluşun yokkk bir işe kalkışmadan sonunu düşüneceksin.ne olacaktı yani öldür göm git başında yasin oku ivcdanınımı rahatlatıyordun...seni toprak bile kabul etmezz.o duvarlara masum 3 yavrunun resimlerini yapıştırsınlar baktığı heryerde onları görsün delirsinnn herşey olsunnnn işteeee

Son düzenleme:
birde suç işleyip cezaevine giriyolar sonra başkası girince onun cezasını kesiyolar sanki kendileri hayırlı bir işten içeriye girmişler gibi birbirlerinden buluyolar işte..ayrıca içeriye girenlerin genelinin ıslah olduğunu düşünmüyorum geçen hastaneye gittim sıra bekliyorum 2 mahkum geldi kavga etmişler güya bekliyolar jandarma falan adam o kadar malkii gelen geçen yaşlı genç farketmiyor öküz gibi dikmiş gözünü kalçaları inceliyor resmen öyle siinir oldum ki üstüne üstlük pişmiş kelle gibi sırıtıyolarr gelde bunları insan hesabına alresmen tırstım tipinden

Üniversiteli Sema cinayetinde doktor aranıyor
Bursa’da kaybolduktan sonra cesedi parçalanmış olarak dere kenarında bulunan Sema'nın cinayetinde bir doktor da aranıyor...
Güncelleme:01 Nisan 2011 17:18
Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü birinci sınıf öğrencisi Sema Karakoca'nın öldürülmesiyle ilgili gözaltına alınanların sayısı 7'ye yükseldi.

SEMA'DAN GERİYE BU GÖRÜNTÜLER KALDI- FOTO GALERİ

CİNAYETE 5 TUTUKLAMA

Haberin Devamı

Sorgulamaları tamamlanan şüpheliler bugün adliyeye sevkedildi. Aralarında Sema Karakoca'nın sevgilisi de bulan şüphelilerin yöneltilen suçlamayı kabul etmedikleri öğrenildi.

Jandarma, cinayet sonrası genç kızın rahmini alıp vücudun bu bölgesini sabunla yıkadığı öne sürülen bir doktoru aradığı öğrenildi.Doğum gününü kutladıktan bir gün sonra 16 Şubat’ta kaybolan ve 1 Mart tarihinde Merkez Nilüfer İlçesi Çatalağıl Köyü Ayazma Mevkii’nde cesedi bacakları kesilmiş, göğsü yarılmış, rahmi ise alınmış olarak bulunan Sema Karakoca (19) cinayetiyle ilgili soruşturma çok yönlü olarak sürdürülüyor.

Jandarmanın gözaltına aldığı Sema Karakoca'nın sevgilisi Muzaffer Şahin (34), amcasının oğlu Şenol Şahin (36), Muzaffer Şahin'in birlikte ticaret yaptığı ve öldürülen Sema Karakoca'yı tanıştırdığı öne sürülen bir inşaat şirketinde yönetici olarak çalışan Mahfuz Ceylan (31) ve kardeşleri Eyüp Ceylan (26), Niyazi Ceylan (30) ile akrabası Nihat Ceylan'dan sonra, yanlarında çalıştırdıkları Seyfettin Karataş da gözaltına alındı.

Jandarmadaki sorgulamalarında yöneltilen suçlamaları kabul etmeyen ve susma haklarını kullanan zanlılar bugün, adam öldürmek ve cinayete azmettirmek suçlamasıyla adliyeye sevkedildiler. Geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye getirilen şüpheliler, fotoğraflarını çekip görüntülerini alan gazetecilere suçsuz olduklarını söylediler.

RAHMİNİ BIÇAKLA ALAN DOKTOR ARANIYOR

Bu arada jandarmanın, öldürülen genç kızın rahmini bıçak ile alıp daha sonra bu bölgeyi sabun ile yıkadığı öne sürülen adı açıklanmayan bir doktoru aradığı belirtildi.ya buna ne demelii kızın öldürdükleri yetmemiş parçalamakta yetmemiş rahmini almışlar zaten ölmüş kızın rahmini alıp yıkamakta noluyor enfeskiyonmu kapacakk allahım sen canilerden koru bizleri:18::18::18:herkesten korkuyorum

Son düzenleme:

aynen canım korkmamak mümkün değil ki

gebermek için yapsaydın eğer geberirdin sen sıkıldın orda belli azıllı katillerin arsına koysalar senide yalnız kalmasan vahşi pislikk

bugün gazetede okudum sol bileğini kesmiş gardiyanlar revire götürmüş yemek yemiyomuş sürekli ağlıyormuş

aman ne kadar üzüldüm .. yemek yemiyormuş çokta umurumuzdu...sıkkımın kökünü ye pislik...
allah belasını versin.. umarım hakketiği cezayı alır diycem ama son yıllarda hiç bir mahkum'a vicdanlarımızı soğutacak bir ceza verilmedi maalesef..

bugün gazetede okudum sol bileğini kesmiş gardiyanlar revire götürmüş yemek yemiyomuş sürekli ağlıyormuş

Muga anlida soyledi onu.. ben hemen pansuman filan yapmaya calismasalardi.. biraksalardi oyle aci cekseydi diye dusundum... cok mu kotu kalpliyim...:26::26:

Ya ben en cok su erzurumdanmiydi gelen birisi vardi, onun oglu kaybolmustu.. ilaclari filan da vardi, cocugun surekli almasi gereken... onu merak ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…