Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

katil bence emlakçıyla okann....yediği yere s...n derler böylelerine :KK47:besle kargayı oysun gözünü yazık kadıncağıza baştan beri belliydi zaten:KK47::KK43:

katil bence emlakçıyla okann....yediği yere s...n derler böylelerine :KK47:besle kargayı oysun gözünü yazık kadıncağıza baştan beri belliydi zaten:KK47::KK43:

evet canım sana katılıyorum bencede onlar inş tez vakitte belli olur bide kayıp sinem bulunsaydı ya annesi bitti ya cok üzülüyorum

Allahim affetsin bu cocu[un kalbinin bozuklugu yuzune yansimis. ne nursuz cocuk. korkuyorum ben bu yalancidan

sıkıştıkça insanlar ne komik durumlara düşüyolar,okanın kaç gündür konuştuğu laflardan anlamlı bir cümle çıkaramıyorum ayrıca yanındaki avukata noluyosa cümle kurmayı beceremiyor birde 19 yıllık avukatım diyor,kaç gündür onu koruyor dolandırmışlar ya azerbaycanlı kadının 5 bin lirasını almışlar bunlar çete gibi olmasın avukatında haberi var bence:63:kadının dna testi çıkmadan bu suratsız okan gözaltına alınsa keşke:KK47:

sıkıştıkça insanlar ne komik durumlara düşüyolar,okanın kaç gündür konuştuğu laflardan anlamlı bir cümle çıkaramıyorum ayrıca yanındaki avukata noluyosa cümle kurmayı beceremiyor birde 19 yıllık avukatım diyor,kaç gündür onu koruyor dolandırmışlar ya azerbaycanlı kadının 5 bin lirasını almışlar bunlar çete gibi olmasın avukatında haberi var bence:63:kadının dna testi çıkmadan bu suratsız okan gözaltına alınsa keşke:KK47:

ya o avukat neden geliyor programa. okan mı getiryor onu anlamadım:26:

gercekten okan in getirdigi avukat cumle kuracak diye beklerke rahmi bey destan yaziyor. Birde kadinin cesedinin bulundugu yerlerde okan i gordum diyen taniklar var. buna ne diyosunuz. Okan in genel bir yuzu yokki bir goren unutmaz bence.

baska konu ama gulizar ozturk un katiline verilen cezayi duydunuzmu. ne kadar az yarabbim/ sinir oldum resmen. adam 18 yil ceza almis. 6 yili incekmis, 2 yilda gecmis ohhhh 10 seneye kalmaz disarda.

böyle hafif cezalar verilirse türkiyede daha çoookkk masum insanları öldürürler yazık ya caydırıcı olmalı cezalar:KK20:

ay izleyen yok mu artık müge yi ...bu gün dilberin davasının sonucunu açıklayacak büyük ihtimalle çok merak ediyorum..

Dilbere ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası,diğerlerinede aynı şekilde müebbet bir tek kader ve kardeşine yaştan dolayı 20 yıl hapis verilmiş

Dilberin eski görüntülerini verdiler tekrar sinir oldum

ümitede ceza verilmiş çocuğu dövdü diye :13:

Yazık yavrunun bir tane bile fotosu yok içim gitti çocuk öldü gitti dedi müge :KK43:

Son düzenleme:
ümitede ceza vermiş savcı çocuğu dövdü diye :13:

Yazık yavrunun bir tane bile fotosu yok içim gitti çocuk öldü gitti dedi müge :KK43:

ah ah yavrum ya ..ne ağlamıştım ölüsü bulunduğu zaman ..kim olursan ol nerde yaşarsan yaşa ..herşeyden önce vijdanın ve ALLAH korkun olsun başka birşeye gerek yok ...

X