Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gercekten bulunmus mu melih..
vay be yalcina cikiyorlar diye duymustum yalcin cakir buldu yani.
onlarda bi tuhafti zaten peki cocugu almislarmi geri..

bence çok mühim bi gelişme hatta bana kalırsa olay aydınlandı hoca kızı kaybette .kaç aydır kayıp öğrencisi için neden kanala bağlanmadı ve ya aileye ulaşmadı ama aileninde ihmali çok büyük kızlarının dans a gittiğini sakladılar günlüğünü karıştırmadılar.

Hoca olabilir mi ki?
şişman çirkin bir adam diyordu komşu dans hocası nasıl şişman olur ki?
sanmıyorum ben hoca olduğunu..
kız da zengin olma ünlü olma hırsı var.
bunun için bir teklif de bulunulmuş belli ki o da tercih yapmış ve gitmiş
20 gün diyor hep ne 20 günü?

melih de bulunmuş kızlar.. babası para karşılığında satmış 3 kere geri almış.. yine satmış

az önce baktım havva fılaşh tv de bir okulda çekilmiş görüntü var elimizde diyorlardı..melih birisini kucağındaymış görüntüde..ee hani bulunmuştu havva kucağında öpüyodu çocuğu o kimdi peki..elimizde belgeler var diyordu yalçın.. hiç bişey anlamadım valla anlayan biri varsa anlatsın..:84::84:

Hoca olabilir mi ki?
şişman çirkin bir adam diyordu komşu dans hocası nasıl şişman olur ki?
sanmıyorum ben hoca olduğunu..
kız da zengin olma ünlü olma hırsı var.
bunun için bir teklif de bulunulmuş belli ki o da tercih yapmış ve gitmiş
20 gün diyor hep ne 20 günü?

caanım 34 plaka kırmızı araba ilk çıktıklarında emrah falan programa katıldığı zamanlar bir arkadaşı vardı ya ismini unuttum onun arabası değilmi hatta rportaj yapmışlardı bin tane kırmızı araba var bilmem ne dedi,ama arabamı emrahlara veriyodum vs benim ilgim yok dedi o adam bence dans hocası değil..hatta adamın üstüne bir sürü hat çıkmıştı oymuş işte demekki son 1 hafta konuşmalar msjlaşmalar olmuş ya ama adamın adı neydi unuttum yaa bursadaki emrahın arkadaşı kırmızı 34 plakalı adam oydu:26:

az önce baktım havva fılaşh tv de bir okulda çekilmiş görüntü var elimizde diyorlardı..melih birisini kucağındaymış görüntüde..ee hani bulunmuştu havva kucağında öpüyodu çocuğu o kimdi peki..elimizde belgeler var diyordu yalçın.. hiç bişey anlamadım valla anlayan biri varsa anlatsın..:84::84:

aynen bende hergün melih cikacak diye bekliyorum oyalayip duruyorlar:95::95::95:

caanım 34 plaka kırmızı araba ilk çıktıklarında emrah falan programa katıldığı zamanlar bir arkadaşı vardı ya ismini unuttum onun arabası değilmi hatta rportaj yapmışlardı bin tane kırmızı araba var bilmem ne dedi,ama arabamı emrahlara veriyodum vs benim ilgim yok dedi o adam bence dans hocası değil..hatta adamın üstüne bir sürü hat çıkmıştı oymuş işte demekki son 1 hafta konuşmalar msjlaşmalar olmuş ya ama adamın adı neydi unuttum yaa bursadaki emrahın arkadaşı kırmızı 34 plakalı adam oydu:26:

Çok net hatırlamıyorum ama kırmızı araba muhabbetini hatırlıyorum.
O Adam sattı o zaman bu kızı ,cidden konsmatris[böyle mi yazılıyordu :) ] olarak çalışıyor bu kız.
ilk anda para için ruhsal bunalım yüzünden falan gitti sonra da dönemedi.
o halde emrah biliyordur herşeyi..
ayy çok karışık ya üzülüyorum izledikçe gencecik kızlar.
daha hayatın başında yaşadıkları bir sürü olay.

evet ya çok garip bi kızmış gerçekten...günlüğe yazdığı şeyler çok garip hiç bişi anlaşılmıyor ne demek istediği yani... bence yine emrahla o arkadaşı erdaldı heralde onlardan çıkacak...hülyada biliyor bişeyler korkuyor o nedenle konuşmuyor bence..

kızlar hani bi adam vardı.dini nikahlı evlenmişti asuman diye bi kadınla.kadına miras kalmıştı da güya parayı alıp kadın ortadan kaybolmustu.kocası çıkıp arıyodu.haberlerde gördüm.karısını kendi öldürüp gömmüş pislik.suçunu itiraf etmiş.

görgü tanığı çıktı sonunda 5-6 aydan sonra mehmet öldürmüş sanırım fatma toprağı,ifadesinide değiştirmişti mehmet önce eşeği gördüm sonra fatmayı demişti bu haftada önce fatmayı gördüüm sonra eşeği görüp bağladım dedi,mehmet katil çıkarsada üzülürüm valla çok masum grünüyordu karısı her haltı yemiş telefonu kaç kere yakalamış vermemek için direniyomuş her defasında keşke boşasaydı da katil olmasaydı değmez çünkü öyle biri için katil olmaya:KK20:

mehmet katil çıkarsa bende çok üzülürüm yaaaaa....ölünün arkasından konuşulmaz ama ,kırmadığı fındık kalmamış bir kadının kocası olmak ve o kadının katili,,olmak iğrenç birşey olmalı...hiç bir şeye değmeyen bir kadın yüzünde ömrünü zehir edecek çok ama çok yazık:KK50:

aylar sonra en sonunda görgü tanıkları konuşmaya başladı.
vicdan böyle birşey işte, insanı rahat bırakmaz..
:KK50:

yani şimdi mehmet üzerindemi yoğunlaşıldı..çok kötü br durum gerçekten...ama adli tıp nasıl yanılır onu anlamıyom...bir rapor nerden baksan 6 ay da çıkıyor o kadar zaman hiçmi şüpeci bir durum olmamış kafasına sert bir cisimle vurulup vurulmadığıdamı anlaşılmamış...çok ihmal var..

kadın diyor ya ses duydum patpat devrildi sandım diye,belkide gerçekten devrildi düşüp öldü ama korktuğu için söylemedi inşlh öyle olur:KK59:

kızlar sinem ile ilgili birşey oldu mu?
yoksa hepsi reyting için mi ortaya atıldı yaa..artık izleyesim gelmiyor walla..bir de dün annesiyle babasını konuk ettiler birşey war gibi..bugün ne oldu izlemedim

X