Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

melihin annesi timsah gözyaşları döküyormuş ekranda ağlayıp cafeterya da kahkaha atıyormuş,size ses kaydı dinletcem melih hakkında birileri hapse girip ömür boyu çıkamayacak dedi,yarın bir pazarlığın belgesini gösterip stütyodaki ailelerden birini polise teslim etcem dedi sanırım melihin ailesini,evlatlık vermişler galiba parayla satmışlar

Sağol canım ya. İzleyemezsek yarın gelişmeleri yazar mısın? Zaten Melihin annesi bir garip,ondan bir şey çıkacağı belliydi.

bu günlerde baya gelişmeler var konularda çoğu yarım kalan konular tamamlandı..buda çok iyi bir gelişme ..

acısını anlıyorum ama bu sinemin yurdanurun annesi ne kadar itici kızlar ya kanal değiştirdim dayanamadım :26:

acısını anlıyorum ama bu sinemin yurdanurun annesi ne kadar itici kızlar ya kanal değiştirdim dayanamadım :26:

canım benim.. keşke böyle birşey yazmasaydın ...acısı yüzünden belki,,,haykırmaları sebebiyle sana itici gelmeye başlamış olabilir ama....itici o kadaaaaar çok insan varken hiç günahı,suçu ,ihmali olmayan bir anneye itici dememelisin bence...sana öyle bile glse

sinemin annesi geçen gün dediki kızım çatalca pazarına yalnız gitmezdi,yok erkekler laf atıp bakıyolarmış
avmye yalnız giderdi amahee tabiorda bakmıyolar

hee bacım hee chatte fink atıyo ama,otostop çekiyo ama
nette erkeklerle tanışıyo yapmadığı kalmamış
anladm annesin,yüreğin yanıyor; ama eğriye eğri doğruya doğru

canim anne iste birsey diyemiyor
bilsede,zaten sinemi cok yalniz birakmislar bilmedikleri bir sehire
gönderip hic gidelimde bakalim bu kiza dememisler evde kaldigi icin
diyorum...hülyanin ailesi gelmis sahipsiz olmadigini göstermisler..
bu otostop isini duymadim sinem mi otostop cekmis
demek ki gözü karaymis sonucta insan korkar...
yasadigina pek ihtimal vermiyorum ama neden öldürsünler diye de düsünüyorum..
bulunsada anneside rahat etse..
birde egitim güzel birsey ama 2 yillik kücümsedigimden demiyorum elektrik
bölümnden mezun olup ne yapacakti,bu kadar seyler olmus tehtidler filan kiz
birakmayi göze alamamis..birdaha girip kendi memleketine yakin biryerdede 2 yillik kazanabilirdi...bilemiyorum giden sirla gidiyor ne oldugunu kimse bilemiyor..

güzel söylemişsin..iki yıl için yakın bir yer yazıp okusa daha iyi aile açısından..kız çocuğu işte her zaman gözetimde olmalı çok fazla sıkmadan.. ne yapıyor nasıl gidiyor okula bilmek lazım..ben güveniyorum çocuğuma deyip bırakamamalı yalnız başına..biz de aileden uzak iki kız kardeş üni. okuduk ama her zaman babam annem war bilirdik..çekinirdik ne doğru ne yalnış bilirdik..takip eden mi oldu farklı birşey mi bundan we bunun gibi şeyleri mutlaka babama bildirirdik..aile herşeyi bilmeli..söyleyemediğimiz tabi bazı şeyler olur ama düzelterek yada uzak durarak kapatmaya çalışırırz..anne baba ne doğru ne yalnış çocuğunu sıkmadan anlatmalı..arkadaş çeversini bilmeli..daha ne diim..ama tüm bunlar olmuş sorumsuzluk yapılmış diye de yargılamayalım..
inşallah bulunur çok üzülüyorum hakikaten..

bu bulgar hatuna 30 bin tl yediren adama oh olmus zalak:86:
bir verdin iki verdin 30bin nereye veriyon zalaaaaak
yok gönül isi degil parami istiyom diyo bide:103::89:

he he yarin külahimi takar gelirim ona anlatirsin
gencecik kadin napsin seni yasli azgin teke:94:

sabahtan beridir gülüyorum o adama
oh olsun sen gibi uçkuruna düşkün adamlara

Bana gerçekten bu program çok sıkıcı gelmeye başladı. Konular hep aynı,isimler değişiyor. değişik bişey yok, sürekli ağlayan insanlar, sürekli kocalarından ayrılanlar, 15 yaşında kocaya kaçanlar, sürekli yaşı küçük kzıların okuldan kaçmaları, milletin maden bulmuş gibi bir evlilikten kaçıp başka insanla flört etmesi, beraber yaşaması, ilişkilerin artık iyiden cıvık cıvık olması kasmaya başladı beni.
Ben sıkıldım artık bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…