Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya kızlar bişi sorucam :26:
bayadır takip edemiyorum
ankara sevgi aslan cinayetinden
ve melih olayından ses seda varmı acaba :26:

ANTALYA’da 30 Aralık günü ortadan kaybolan ilköğretim okulu 8’inci sınıf öğrencileri 13 yaşındaki

Nihal B. ile aynı yaştaki arkadaşı Nihal H., polisin Beşkonak Mahallesi’ndeki bir eve düzenlediği baskında uyurlarken bulundu.

Kızların 2 haftadır zorla evde tutulduğu ve 7 kişi tarafından defalarca tecavüze uğradıkları belirlendi. 5 kişi gözaltına alınırken, kimliği belirlenen 1 şüphelinin askerde olduğu, diğerinin ise arandığı açıklandı.

Merkez Kepez İlçesi’ne bağlı Kuzeyyaka Mahallesi’nde bulunan Aslanlar İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencileri Nihal B. ve Nihal H., 30 Aralık sabahı okula gitmek için evden çıktı. Ayrı sınıflarda okuyan 2 kız arkadaş, yağmurlu günde okul bahçesinde buluştu. Kızını okula götüren Nihal B.’nin babasından boşanmış olan annesi Ayşe Y., SBS deneme sınavına girmeleri gerekirken, yağmur altında bekleyen kızıyla arkadaşına, sınıflara gitmelerini söyledi. 2 kız okulun arka tarafına doğru yönelip gözden kayboldu. Sınav sonuna kadar bekleyen Ayşe Y., kızı ve arkadaşının gelmemesi üzerine öğretmenleriyle görüşünce şoke oldu. Kızı ve arkadaşının sınava girmediğini öğrenen Ayşe Y., durumu polise bildirdi.

O günden bu yana kayıp olan kızları bulmak için soruşturma başlatan Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kızların okuldan ayrıldıktan sonra bindiği iddia edilen bir otomobilin plakasına ulaştı. Polisler, dün gece araç sahibinin evini belirleyerek, baskın düzenledi. Evde bulunan 24 yaşındaki Ahmet E., kayıp kızların ara sıra kendisini aradığını ve nerede kaldıklarını bildiğini söyledi. Şüpheliyi gözaltına alan polis, kızların kaldığı Beşkonak Mahallesi’ndeki eve baskın düzenledi. İki kız, sabaha karşı, uykudayken bulunurken, ev sahibi Ahmet C. gözaltına alındı. Kızların kısa süre önce bu eve geldikleri, daha öncesinde ise yine Kepez İlçesi sınırlarında bulunan Ahmet K.’ya ait evde saklandığı ortaya çıktı. Düzenlenen baskınla Ahmet K. da gözaltına alındı.

DEFALARCA TECAVÜZE UĞRAMIŞLAR

Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülen 2 kızın avukat nezaretinde verdiği ifade, küçük kızların 7 kişinin defalarca tecavüzüne uğradığını ortaya çıkardı. Ailesinden şiddet gördüğünü ve bu nedenle evden kaçmaya karar verdiğini belirten Nihal B., ifadesinde şunları söyledi:

"Arkadaşım Nihal’e durumu anlatıp, kendisine gelip gelemeyeceğini sordum. Sanırım o da uyuşturucu kullanıyordu. Önce gelmeyeceğini, daha sonra fikrini değiştirdiğini, kendisinin de kaçacağını söyledi. Daha önceden tanıdığım ve telefon numarasını ezbere bildiğim Ahmet E.’ye evden kaçacağımızı söyledim. O da ’Bana gelin, sizi Bursa’ya götüreyim’ dedi. Annem beni okula bıraktıktan sonra sınava girmeyip okulun arka kapısından kaçtık ve Ahmet’in 26 PD 031 plakalı otomobiline bindik. Bu sırada arabada Türkay K. vardı. Onlar Nihal ile arkaya oturdu. Ben de ön koltuğa oturdum. Sonra bizi Aksu’ya bir eve götürdüler. Yol boyunca arkadaşımı öpmek istiyordu ve sürekli öpüyordu. Arkadaşımsa ’Yeter artık’ diyordu. Ben bir ara kızıp çocuğa tokat attım. Sonra Aksu’daki eve geldik. Gece Ahmet ile uyudum, ama ilişkiye girmedik. Arkadaşım da Türkay ile uyudu. Onun bağırdığını ve sürekli ağladığını duydum. Ben mutfakta sigara içerken bir ara onları gördüm. Nihal’in üst tarafı giyinik, alt tarafı çıplaktı. Ertesi günlerde bazen kendi isteğimizle birlikte olduk, bazen ilişkiye zorlandık. Sonra bizi başka bir eve götürdüler. Bu evde de çağırdıkları bazı kişiler zorla ilişkiye girdi. ’Burada kalıyorsanız bunun karşılığını ödemelisiniz’ diyerek her ikimize de defalarca tecavüz ettiler. En son Lara bölgesinde bir evde yine tecavüzler oldu. Biz buradan kaçmak istedik, kaçamayınca bizi alıp yakalandığımız eve getirdiler. Yine burada da tecavüzlere uğradık."

Polis, genç kızların ifadesi üzerine Tuncer Y. ve Türkay K.’yı da yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili kimliği belirlenen 1 tecavüz şüphelisinin askerde olduğu, diğerinin ise kimliğinin tespit edildiği ve arandığı açıklandı.

İfadelerinde kızlara tecavüz etmediklerini, kendi rızalarıyla birlikte olduklarını söyleyen şüpheliler, Ahmet E., Ahmet K., Ahmet C. Tuncer Y. ve Türkay K.’nın, polisteki sorgularının ardından Adli"ye sevk deliceği ve ’küçük yaşta kızı zorla alıkoymak’, ’tecavüz’, ’nitelikli cinsel saldırı’ suçlarından mahkemeye çıkarılacağı açıklandı. Nihal B. ve Nihal H. ise ailelerine teslim edildi.

aaa müge programda hiçbişey olmamış gibi bahsetti. hatta çok sevindiğini sağ salim ailelerine kavuştukları biran önce başlarına bir iş gelmeden bulundukları için çok mutlu olduğunu falan söyledi. acaba niye hiç tecavüzden felan bahsetmedi. sonradan mı çıktı ki meydana yarın söyleyecek mi bakalım bişey:26:

aaa müge programda hiçbişey olmamış gibi bahsetti. hatta çok sevindiğini sağ salim ailelerine kavuştukları biran önce başlarına bir iş gelmeden bulundukları için çok mutlu olduğunu falan söyledi. acaba niye hiç tecavüzden felan bahsetmedi. sonradan mı çıktı ki meydana yarın söyleyecek mi bakalım bişey:26:

harbiden de öyle söyledi bende çok şaşırdım zaten 2 kız nerde yer nerde içer eğer bu haber doğru ise bunları toplıycan güzel bi hadım yapıcan besleyipde napıcaklar acaba soysuz pislikler :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

velevki kendi rızaları ile birlikte olmuş olsalar bu zaten suç öff iğrenç pislikler allahsızlar :KK47::KK47:

kızlar suçluların fotoları flnda vardı aratın googlede haberi cıkıyor bende sasırdım bi ankaradalar fln denildi ama antalyada bulunmuşlar

Belki kızların fotoğraflarını açık açık yayınladı diye tecavüz olayını söylememiştir.Kızları mağdur etmemek için.Sonuçta gazeteden, netten bu haberi okuyan bir kişi kızların yüzü sansürlendiği için onların bu kızlar olduğunu tahmin edemeyebilir.Hoş, biz hemen onlar olduklarını anladık ama televizyondan direkt söylemesi daha kötü olurdu.

Öbür kız da uyuşturucu kullanıyomuş demek.Halbuki annesi kızını hiç böyle anlatmamıştı,hep öbür kızı suçluyordu.Hep ailelerinin suçu bunlar...

Son düzenleme:
evt benimde dikkatimi çekti ayşe diye olan kadın çok cevap veriyor herşeyi yalanlıyor..iki kişi var görgü tanığı ne tesadüfki dedikleri çıkıyor ama onlar yalanlıyor ...yazık öbür kadında ağzını bile açmıyor ..onun için tel..gelmiyor hiç şurda gördük burda gördük diye...bu gün sütüdyoya gelen tanık kadın doğru söylüyor bence.....

bayadır ızlemıyorum 2 kız kayıptı balıkesırden acaba bulundular mı

bide yılbası gecesımıydı bı cocuk vardı kasaptı asker arkadaslarıyla bulusuyorlar sonra kayboluyodu o cocuk bogazdan cesetı bulunan cocuk mu

melihin annesi havva ve sinem olayına yalçın çakır bakıyor..havva telefoona evlatlık verme konusunda ses kaydetmiş birinin konuşmalarını onu araştırırken telefonda melihin babası tarafından yüklenen erotik videolar çıktı 2 gündür onu gösteriyor çocuğunuz kayıp böyle videoların ne işi var diye kızıyolar,adem havvanın polise gitmesine engel olmuş nedenini açıklayacaklar daha,birde melihle ilgili video ve foto çekmişler yarın gösterecek melihmi değil mi diye..havva herzamanki gibi kocasına allahından bool boll diye bağırıp duruyor.inşlh melih bulunur..bu arada müge anlının ekibi melihin babasını aramış,ademe imza attınız başka programa çıkmayın yosa dava açarız demişler.yalçın çakır bayaa kızdı bu konuda.sinenimde bi yerede tutulduğu kara çarşafa sokulduğundan bahsediliyor birilerinin elindeymiş gibi konu bakalım ama bence o kız öldürüldü...:KK58:

Son düzenleme:
melihin annesi havva ve sinem olayına yalçın çakır bakıyor..havva telefoona evlatlık verme konusunda ses kaydetmiş birinin konuşmalarını onu araştırırken telefonda melihin babası tarafından yüklenen erotik videolar çıktı 2 gündür onu gösteriyor çocuğunuz kayıp böyle videoların ne işi var diye kızıyolar,adem havvanın polise gitmesine engel olmuş nedenini açıklayacaklar daha,birde melihle ilgili video ve foto çekmişler yarın gösterecek melihmi değil mi diye..havva herzamanki gibi kocasına allahından bool boll diye bağırıp duruyor.inşlh melih bulunur..bu arada müge anlının ekibi melihin babasını aramış,ademe imza attınız başka programa çıkmayın yosa dava açarız demişler.yalçın çakır bayaa kızdı bu konuda.sinenimde bi yerede tutulduğu kara çarşafa sokulduğundan bahsediliyor birilerinin elindeymiş gibi konu bakalım ama bence o kız öldürüldü...:KK58:

yalçın çakırı hiç izlemiyorum. ne güzel anlatmışsın. eğer sık sık takip ediyorsan gelişmelerden bizi de haberdar edersen çok sevinirim. melihle sinem neredeyse her gün aklıma geliyor hala bi gelişme yok mu nasıl olur diye.

öldürülen 20yasindaki hacerin ve bebeginin katili
kendi öz babasi sitki ve rahmetli hacerin 17yasindaki erkek kardesi cikti!

Bu konuya bakmıştım biraz.
Zaten bir kadın telefonda demişti, babası orada rol yapmasın, onlarda var bir şey diye.
Doğru çıktı demek. Çok üzücü yaaa...:KK50::KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende arada bakıyordum.
demek babası ve kardeşiymiş.çok üzücü..:KK50:
Allah rahmet eylesin..

evlenmiş işte kızınız daha ne istiyonuz ...o minicik yavruya nsıl kıydılar ya allahım nasıl bir vijdandır...bu arada fatma toprak olayıda cinayet değilmiş yüksekten düşme sonucu ölmüş...

size son dakika haberi vereyim yalçın çakıra sinemle ilgili bayanın biri bulunduğu yeri biliyorum diye ihbar telefonu açmış,dalga geçen çok diye önce kişinin adresini telefonunu ismini teyit etmişler doğruymuş,sanırım pavyonda tutuluyormuş,emniyete bilgi verdiler bulunması an meselesiymiş inşllhhh:KK19:

kızlar kesinmiş sinemin olduğu,bursadan bingöle ordanda diyarbakıra götürmüşler konsomatris olarak zorla çalıştırıyolarmış,sarı peruk takıp masalara gitmesini isteemişler sinem istemeyince işkence etmişler bir odada kilitli tutuluyormuş yalçın çakır söyledi,hepsinin adını söyliycem hepsinin hesabını sorcam dedi yarın dosyayı açıyoruz dedi hadi inşllhh kız anneciğine kavuşurr:KK5:

X