Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

lknur ve çocuklarını öldüren katil zanlısınn cezası belli olmuş 3 kez müebbet gasptan 12 yıl yemiş

[B]Evet , en önemlisi de " hiçbir af dan yararlanamayacakmış".İdam etsinler aslında ,ölene kadar besleyeceğiz hayvanı senin benim vergilerimle.[/B]

Son düzenleme:
trabzonda bir yıl boşuna hapis yatan baba oğulun konusu da çok ilginç geline kayınpederiyle ilişkisi var falan diye laf çıkartmışlar ya hani bence kaynana ve diğer oğullar suçlu gibi

o konu gerçekten çok ilginç karısı ve çoçuklarının ifadesiyle 8 ay yatmışlar bazen suçlu olsalarda eşler koroyor yanlış ifade veriyorlar hadi ailesi diyoruz bnların iddasına göre tam tersi bize iftira attılar gelinimi kim öldürdü bizi hapse karım annem attrdı cinayeti kim neden işledi gerçekten merak ediyorum

efendi olayıda bnm tahminim define buldular efendide sölemeid kimseye söylese paycı çıkacak polise bildirsen devlet el koyar vs anlaşamadılar adamı ortadan kaldırdılar

Adamın akrdeşleri kalıyormuş evde , ölen kadında istemiyormuş bunları , birde üstüne dayak yiyormuş. Kadının bilezikler falan da alınmış , sanki gasp edilmiş gibi görünsün istenmiş gibi geldi bana. Kesin adamın kardeşlerinin işidir.

bu kavas efendi olayının bu kadar çabuk çözülüceği belliydi
çünkü çok acemice yapılmış anlık bir cinayet
delil çok bırakılmış

en baştan beri şüphelendiklerim çıktı işin içinden

jandarmaya namus cinayeti diye ifade veriyolarmış. ifade devam ettiği için açıklamıyolar yayında başlarken öyle dedi.

kavas efendı cınayetı ne oldu kım oldurmus merak edıyorum bebegım hasta ızlyemedım gecmısıde okuyamdm

Kavas efendi 'nin katilleri yeğen muhsin,erkan ve iki arkadaşları çıktı.
bugün yozgat e tipi kapalı cezaevine gönderildiler.

dünden beri bir teyze varya kızı kayıpmış gülşen isminde 26 yaşında.

bence gülşenle , dursun kılıç sevgiliydi ve o ekrandaki teyzede biliyordu. yasak aşkı sonucu bir cinayet

var gibi ortada gibime geliyor
:44:

kavas efendi cinayeti çözülmesine çok sevindim ..pislikler halasının oğluymuş birde ...erken çözülmesi çok iyi oldu...yoksa zavallı annesi kardeşleri perişan olurduu o pisliklerde onların evine girer çıkar sofralarına oturur çaylarını içerdi...müge her zaman söylüyor düşmanı uzakta aramayacaksın diye...hakikaten doğru...
her olayda her cinayette mutlaka akraba eli var....insanlar artık öyle pislikler yüzünden kimseye güvenemez oldu..artık kendimizden bile şüpe edecek duruma geldik allah ıslah etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…