Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

işlerin seyri değişti kızı yüsünü gözünü morartmış birde bikere dövdüm diyordu...ne saf göründü gözümüze ...bende mehmet olamaz diyordum....

hakkı fatmayı beraber oturup kalktıkları için kıskanmış galiba

ama o adam başka alakasız isimler de yazdırdı diyoCADIARZUbelkide fatmayı kayınbabası öldürdüolumunekankayizsmile

bencede mahmet olabilir insanın iyi birisi saf olması cinayet işlemiyecegine sebep degil bir uyarmıştır iki inanmıştır ama herkesin bir sabrı var ben öyle düşünüyorum belki o an eşini birileriyle görmüş ken beynine sıcramıştır olamazmı arkadaşlar

Son düzenleme:
karıştı iyice
dilsiz olan adam hakkının kayınçosuymuş ama sadece lalmiş akli dengesi yerinde dediler ya zaten bu yayından sonra o kağıdı savcıya yollarlar bilirkişiye gider adamın akli dengesi yerindemi değilmi araştırılır ona göre şahit olup olmayacağına karar verilir ama adam hakkının kayınçosu hakkı konuşturuyor olamazmı
mehmette arkadaşın dediği gibi biran kan beynine sıçradı ve yapmış olabilir oyy kimseye güven kalmadı ya
program başındaki görüntüleri gördünüzmü hani otobüs durağında bıcaklamış kadını bir çoçuk
bakmıcam diyorum şu programna yne dayanamıyorum bakıyorum yaa

olabilir tabiki:hulya:

iyi ama birde şu var zaten gören adam yapan kadarda telaşlı olur neden gördüğü anda anlatmadı gördüklerinide şimdi çıkıyor ortaya .....ben olsam öyle birşey görsem kim olursa olsun önüme gelene anlatmaya çalışırım... birde mehmette hakkaten birşeyler var bence ya nasıl katlanır insan karısıyla sevgilisi evler yan yana ...insan gece uyku uyuyamaz böyle bir durumda..nasıl göz yummuş anlamadım ..

yada mehmetinde bir açığı var karısıda onu biliyordu ve katlanmak zorunda kaldı nhe bileyim ya açıklanmayan birşeyler var belli...bana mehmetin babasıda pek iyi gelmedi...

ayy üfff ha hakkının kayınçosu şimdi anladım pardon...

kaydirigubbakcemile3

mehmet karısını cok sevıo bence
ılkokuldan berı sevıyodum dedı,
cocuklar annesız aklamasın dıy dusundum he dedı gecen gunu

sımdı o dılsız hakkının karısının kardesı oldugu ıcın,ben suphelenıorum
masus onu konusturuyolar dıe
ama mehmet de nıe durduk yere tarlaya gıdıo
yanı fatmayı baska bı sekılde gordu ve baltayı vurdu dıyede dusunmuyo dıyılım
ay cok karısık cıksın su katıl ya

canım korkmuştur bence ya baksana beni tehtit etti falan diyormuş benide öldüürür diye korkmuştur zaten Allah insanıymış dilsiz kendi haline
mehmet konusunu bnde anlamış değilim 5 sene dile kıolay nasıl katlandı
yada mehmetinde bir açığı var karısıda onu biliyordu ve katlanmak zorunda kaldı nhe bileyim ya açıklanmayan birşeyler var belli...bana mehmetin babasıda pek iyi gelmedi...
seviyodum diyodu gerçekten seviyordur beşlki sabretti ha gecer ha gecer diye

baştan bend emehmeti çok saf gördüm bu yapmaz ya dedim ama aklıma da takılmıyor değil .. bir kadın da görümüş onu namaz saati diyor onun dediği saat 2 civarı kadınını dediği 1 30 gibi.. işin içinden çık çıkabirlsen.. ama mehmette yapmış oalbilir cinnet geörimiş olup yada döverken kazayala falanda okmuş olabilr dicem ama mehemetten şüphelenmeyede başladım iyicene..

tamm seviyor olabilir ona birşey dediğim yok...ama öyle bir durumda kim yan yana evlirde otururki al karını çocuklarını git başka yerde iş bul taşın yani....hadi o imkanında yok diyelim ne diye görüşüyon ailecek...çok dikkat çeken yerler var....

mügee hanım neden sürekkli Cenesini tutuyor farkındamısınızz böyle sıkar gibi tutuyor neden acaba çok konuşmaktan çenesimi ağrıor

ya bide bu fatmanin babasina bitiyorum yaaaaaaa
mehmetle konusurken burnunu yukari kaldirip agzini ege ege konusmuyormu valla kendimi tutamayip gülüyorum adama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…