Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

annelik duygusu ile böyle bir paylaşım olmaz arkadaşım.kaldırıldığı isabet olmuş.
kaldı ki siz böyle bir sitenin editörlerindensiniz.inanın beni dumura uğrattınız bugün.
linki ekleyenin siz olduğunu biliyoruz zaten.

sevgili arkadaşım
bn resmi alalen koysam haklısın diyecem ama
link vermişim
altına not düşümüşüm
isteyen bakar isteyen bakmnaz demişim
evt kötü içerik senden di bnde onu gördüm geldim açıklama yaptım
bn eklemedim mi dedim ki siz olduğunuzu biliyoruz yazdınız
ve inanaın her bakan şikayet etmiş ve şuan o face sayfası kapatılmış
ne mutlu bize o zmn

Zaten altına uyarını yazmıştın canım. Ben hamile olduğum için bakmadım ama yazılanları okudum. Eğer böyle bir şey varsa anneleri herkese karşı dikkatli olmaları konusunda uyarmış oldun. Sen eklemesen de herkes rahatlıkla facebook da görebilirdi. Sonuçta facebook buna sansür koymamış ki. Tepki gösteren arkadaşlarım face e kaldırılması yönünde talep göndermek daha mantıklı olur gibi..

vereliniortakvereliniortak

ya bn anlamıyorum cidden
çok mu kötü birşey paylaştım bn
bir "sözde" polis memurunun itirafı çocuklarınız aramyın yazıyordu
bu işin içinde polisin de parmağı var yazıyordu
bnde çocuklarımıza daha da sıkı sahip çıkalım diye paylaştım
neler var neler o linke giren isterse resme tıklar bakar isterse sadece profilinde ki okur
bn sadece gelip resmn mi ? linkini verdim de bu kadar olay oldu?

vereliniortakvereliniortak

ya bn anlamıyorum cidden
çok mu kötü birşey paylaştım bn
bir "sözde" polis memurunun itirafı çocuklarınız aramyın yazıyordu
bu işin içinde polisin de parmağı var yazıyordu
bnde çocuklarımıza daha da sıkı sahip çıkalım diye paylaştım
neler var neler o linke giren isterse resme tıklar bakar isterse sadece profilinde ki okur
bn sadece gelip resmn mi ? linkini verdim de bu kadar olay oldu?

kızlar bukadar büyütmeye gerek yokk
isteyen bakar isteyen bakmazzz
kiii
azra-sıla arkadaşımızz kötü niyetle bunu yapmamışş
farklı taraflara çekmeyelim bencee

kızlar bukadar büyütmeye gerek yokk
isteyen bakar isteyen bakmazzz
kiii
azra-sıla arkadaşımızz kötü niyetle bunu yapmamışş
farklı taraflara çekmeyelim bencee

kaydirigubbakcemile5vereliniortak

havva saf falan diyorumda ben hepsi öyle anam çok uuzun bir zaman değil bu olay olalı sanki 40 gün değilde 40 sene öncesini konuşuyorlar hiç biri doru birşey hatırlamır nasıl onutulur ayrıntılar öyle öyle bir durumda...insan saat gibi hatırlar ilk çıktıklarında bir haftalık olaydı...

ayy allah aşkına üç gündür konuşamadımı şu hakkının karısı hergün yazıyorlar konuştu diye birşeyde gösterdikleri yokkk....reytink için yapıyorlar...

bu fatmanın kocasının bakışları duruşşuu sanki heran komik bişi yapıcakmış gibi komik bi fıkra anlatıcakmış gibi duruşu böyle bi beni güldürme durumları var sizede öyle oluyormu dikkatli bakın bi fatmann kocasına mügeye bakıo bakıo böyle sanki içinden bişiler geçirio gibi sonra tebessüm edio konuşuo benıde bu durumu güldürüyor

tabiki yalan köy çalkalanmış ya bunların dedi kodusundan koynundaki karısımı duymamış...evlerde yanyana insanın hiç gözüne çarpan birşey olmadımı yani...

mehmet = temelius boshayallersmile

resim001.jpg

X