Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet günlerdir dedigimizi müge havvaya söylüyor
sinemin annesinden duyduklarini söyleme, cocugun arkasinda durmak baska anlama geliyo dedi:roflol:

dilberde ilk zamanlarda pasaklı çıkıyordu sonra makyaj yapmaya basladı sonra kilo aldı istanbul turu atmaya basladılar ve inanmıyorm bu dilberin kocası bosamıyormus dilberi ya bu fatmanında 5 senedir sevgilisi varmıs :1shok:

neyi duydu kaçırdım ben?

hani havva diyor ya cocugumun arkasındayım diye mugede dediki sen bunu sinemin annesinden duydun o baska anlamda söylüyor senin olayına uymuyor bu söz dedi söyleme dedi öyle dedialkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

havvadan inciler

yağğğğğğğğğ
allahın askına
beni alın onu bırakın
ne istediniz
çocugumun arkasındayım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ya şerif ya da dilber olayından bir kesintiyle çocuk bulunacak.havvanın tavırları aynı diber gibi.çocuğun kaybolması da şerif olayındaki gibi.dilberinde şerifin annesininde sevgilileri vardı.dilber çocuğunu ilişkisini öğrendi diye öldürdü.havva da aynı şeyi yaptırmış olabilir.şerfin annesi de gerçek babasına iverip teslim etmişti çocuğu sora da ağlamıştı günerce ekranlarda.havvanında dedikoduları var.hatta adem havva babasınını evindeyken beraber olmadık demişti.ohaoldumsmile

yahu bu kadınlara ne oluyor.ahlaksızlık diz boyu.sevgilileri yüzünden çocuklarını öldürüyorlar. Allah ıslah eylesin.iicene zivanadan çıktılar.ne ar kalmış ne de namus.
fatma da bak öldün ama maşallah aileni de rezil ettin.bi hakkı değilmiş ki...

Allah sizi bildiği gibi yapsın.

ya şerif ya da dilber olayından bir kesintiyle çocuk bulunacak.havvanın tavırları aynı diber gibi.çocuğun kaybolması da şerif olayındaki gibi.dilberinde şerifin annesininde sevgilileri vardı.dilber çocuğunu ilişkisini öğrendi diye öldürdü.havva da aynı şeyi yaptırmış olabilir.şerfin annesi de gerçek babasına iverip teslim etmişti çocuğu sora da ağlamıştı günerce ekranlarda.havvanında dedikoduları var.hatta adem havva babasınını evindeyken beraber olmadık demişti.ohaoldumsmile

yahu bu kadınlara ne oluyor.ahlaksızlık diz boyu.sevgilileri yüzünden çocuklarını öldürüyorlar. Allah ıslah eylesin.iicene zivanadan çıktılar.ne ar kalmış ne de namus.
fatma da bak öldün ama maşallah aileni de rezil ettin.bi hakkı değilmiş ki...

Allah sizi bildiği gibi yapsın.

"dilber çocuğunu ilişkisini öğrendi diye öldürdü.havva da aynı şeyi yaptırmış olabilir".demişsin ama canım çocuk çok küçük.bişey görmüş olsa dahi söyleme olasılığı yok ki.
sanki bana şerif olayındaki gibi geliyor .

hani havva diyor ya cocugumun arkasındayım diye mugede dediki sen bunu sinemin annesinden duydun o baska anlamda söylüyor senin olayına uymuyor bu söz dedi söyleme dedi öyle dedialkisalkisalkiskaydirigubbakcemile3

havvadan inciler

yağğğğğğğğğ
allahın askına
beni alın onu bırakın
ne istediniz
çocugumun arkasındayım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

hahaa Allah iyiliğini versin yağğğğğğğğ:))):KK1:

şu dövmeli adam ne kadar şüpheli konuştu. gözlerinden belli değilmi bir şeyler sakladığı. bakışları mimikleri ayan beyan suçluyum diyo.. kesinlikle bu adamda bir şeyler var ve çıkıcak görüceksiniz...

şu dövmeli adam ne kadar şüpheli konuştu. gözlerinden belli değilmi bir şeyler sakladığı. bakışları mimikleri ayan beyan suçluyum diyo.. kesinlikle bu adamda bir şeyler var ve çıkıcak görüceksiniz...

okadar emin degilim ama dövmesini falan göstermek istemedi...
ama neler olduysa durmadan kekelemeden konuştuuu
kendinden emindii ama dövmesini göstermediiio tuhafıma gittii.....

dövmeli adam konuşurken havanın yüzünde sürekli tebessüm vardı nedense.
birde dilberi kocası boşamıyormuymuş nerden duydunuz eğer doğruysa ümit boynuzu haketmiş o halde olan yavruya oldu yazık o muhammede.

dövmeli adam konuşurken havanın yüzünde sürekli tebessüm vardı nedense.
birde dilberi kocası boşamıyormuymuş nerden duydunuz eğer doğruysa ümit boynuzu haketmiş o halde olan yavruya oldu yazık o muhammede.

bosamıyor zaten onlar göz altına alındıgında programa katıldı su gun gidecem mahkeme var diyip duruodu hatta avukatmıydı tam hatırlamıyorm biri sordu bosanmayı dusunmuyormusun diye su anda böyle bişi dusunmuyorum demişti

X