Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

inşlhh melihtir bu ihbarda havvanın yagg yaggg seslerine maruz kalmaktan kurtuluruz topluca sempatiksalakcinni

sinemin annesi haykırıp ağladıkça ben kahroluyorum onunla birlikte ağlıyorum ya hangi insna evladı böyle bir acı yaşatır bir anneye
allah belalarını versin

gercektende o havva salak mı ya ne dediğini hiç bilmiyokafamçokkarıştı
ay acıyacağım yerde kadını görünce sinir olmaya basladım artık

bu başı ezilen fatma gelinin kocası gerizekalı mı acaba yoksa katil o muCADIARZU
karısının canlı olduğunu sanarak köye koşmuş insan bi bakmaz mı ölü mü diri mi
çok çelişkili ve kızın annesi kan gölünden bahsediyor adamsa hiç kan görmemiş
gözüne perde inmiş:bbo:

ay kızlar inşallah melihtir o çocuk yaa..ama zaten oysa kadın çoktaann kaçmıştır bulamayacaklar..bunu da geçtim malesef bence o çocuk köyde çalı çırpı arasında malesef ben hep böle düşünüyorum..buarada sineme çok üzülüyorum ya o kadının feryatları öldürüo beni..hiç mi gören yok yaaa biri dağa kaldırmış olabilir

selamlar,
bu konuyu tam bilmiyorum ama bu ölü bulunan gelinin kocası ne salak ilk dinlediğimde aileden başka biri yada köyden biri sandım meğer kocasıymış nasılda normal bişeymiş gibi rahat anlatıyor pes doğrusu....

o bulunan çocukta inş. melihtirde artık havvadan kurtuluruz çocuğada bulunduğu için seviniriz...

fatma cinayetiniden bencede öyle bişey çıkcıak karıştırdıkaç başka eylşer çıkmaya başadı.. kocasında o tip yok.. bence o telefeonda fatmaya ait.. eski sevgilisiyle falanmı görürşyodu kadında ölmüş günadhını almaayım ama .. bana öyle bişey geliyor..

evet melih olayıa gelicne bence o çocuk melih demekki çocğu olmayan onları tanuyoan birilri kaçırdı yavruyu.. inş odur..
sinemin anensine gleince içim parçalanıyor kadını gördükçe o ağlıyor ben ağlıyorum

kızlar rahatsızım izleyemedim melihle ilgili gelişme olmus sanırım rica etsem biriniz özetleyebilir mi kim nerde görmus

Arkadaşlar Fatma gelinin kocası saf,namazında niyazında bir adam belli ki. Ben onun yaptığını düşünmüyorum. Bence bu kadın eski sevgilisi ile görüşüyordu. Kocası tel. onunla mesajını yakaladı diye yasaklamış zaten. Bu da başka tel. almış tarlaya gittikçe adamla konuşuyordu bence. Kocası yakalayıp öldürdü desem yapacak bir adama benzemiyor. Bencede eski sevgili parmağı var. Adam karısını ele vermek istemiyor farkettiyseniz. Aile içi mevzuydu ben üzerine sünger çektim diyor. Yazık ya.

ya bu müge hanım bizi aptal mı sanıyor..bekletip bekletip az sonra az sonra deyip deyip programını pat diye bitiriyor..ne sanıyoki kendini insanların üzerinden reyting yapıp onca insanı kandırıyor bide doğruluk dürüstlük abidesiyim havalarında...

çok mantıklı bir tahminvereliniortak

kızlar rahatsızım izleyemedim melihle ilgili gelişme olmus sanırım rica etsem biriniz özetleyebilir mi kim nerde görmus

bende son dakikayı okudum ama melihle ilgili hiç bişey söylemediler galiba ...

hastanede bir kadın görüntüsünü çekmiş vereliniortakaile melih dedi
hastanede gören bayan:kadın çelişkili konuşup tuhaf hareketlerde bulunuyordu şüphe ettim dedi çocuğu hasteneye getirmiş nüfu kağıdı da yoktu diyo konu öylece kapandı sonra

ben de çok sinir oluyorum bu duruma :mymeka:
yarın görüntüleri göstereceğim de bitir programını milleti bağlama ekrana.
ama müge ne yapıyor, birazdan görüntüleri göstereceğim diyor ve reklamdan sonra da programı bitiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…