Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar suanda sinemin ailesiyle hülyanın babası konusuyo bi ara da emrah konustu hep aynı mevzular....kıs ortada yok....boş boş konuşuluyo nerde bu kızcagız ama bilen yokkk.........:gitme:

kızlar simdide melihe konusu konuşuluyo....
küçük bi kız cocugu melihi götüren bir erkek oldugunu sölüyo kırmızı giymiş üstü altı kot ayakkabıları beyazmış götürmüş gitmiş ...cocuk öle anlatıyo......
ayy hadi inşallah artık sinemde bu yawrucakta hayırlısıyla bulunur yaa ......:KK43:((

havva olayında bugünki çocuk ne güzel anlattı herkezde evet doğru dedi bu güne kadar yapılmış en açıklayıcı anlatım bence

havva ya cocugu bulduklari söyleniyor ama cocuk havvaya bir tarifte bulunmadigini söylüyor..müge,havvaya anlattigi kiyafetim sari sacli kiz cocuguna ait oldugunu söyledigini hatirtlatiyor yok mok diyor.
sonra bana diyen cocuk bir cocuk degildi o daha sariydi diyor illa islrei yokusa sürecek nasil bir kadin anlamdim gitti

havva olayında bugünki çocuk ne güzel anlattı herkezde evet doğru dedi bu güne kadar yapılmış en açıklayıcı anlatım bence

evet aynen öyle ya havva nasıl bi anne nasıl bırakır çocuğunu ya çocuk ne kadar gezmiş peşinde yavrum ne kadar korkmuştur:1no2: kesin kaçtırdı çocuğu yoksa bu kadar sorumsuz olunmaz ya ben çocuğu salayım sende kaçır mı dedi ne yaptı ya yazık günah ya çocuğa nasıl anne ya ben eve 5 dk geç kalmaz 100 kere arar annem nerde kaldın çabuk şu yoldan gel bu yoldan git ya bu kadın ççok sorumsuz yada annem çok pinpirikli:eek:lmaz:

Havva o bahsettigi kız çocuğunu hani hatırlamıyordu?hani sırtı dönük konuşmuştu o 'çocukla?dünkü kızın o kız olmadığına nasıl emin ben anlamadım?
palavraaaa palavraaaa palavraaaaaaa

bana en çok garip gelen; ben Göztepe de cadde üstünde oturuyorum,buna rağmen civardaki esnafı tanıyorum,nereye ne açılmış bilirim..bunlar herkesin birbirini tanıdığı bir koyde oturuyor fakat kimsenin kimseden haberi yok?koye yabancı geldigini bile fark etmiyorlar!bu nasıl oluyor?ben bunu anlamıyorum!

gercketen tanidimi ki ya
ben nedense bu havvanin karistirdigini düsünüyorum..1 aydir herseyi unutuyor ya ay oddur ama
ya bide düsünüyorum tabiki yanlis birsey ama belki cocuga orda iyi bakacaklardi bunlr hic ilgilnmiyor ama iste aannesi babasi

inşallah melihtir yaa.....bence melih ..havvaya güven olmaz ama bütün aile melih diyor....
salak havva şimdiye kadar ..amcalarıydı...bekaret çarşafıydı ..şiddet gördüydümü bırakıpta....gerçekten aklı başında birisi gibi konuşsaydı belki şimdiye bulunmuştu

X