Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

Ayy ben bu Müge'nin soğukkanlılığına bitiyorum. Dün çok taktir ettim. Hiç istifini bozmuyor. Bir de şu site bozulup durmasa süper olacak.
Öznur'a da çok üzüldüm. On bir yaşındaki bebecikten ne istedin kel kafalı pis herif. İnsan olanın o'na nefsi uyanır mı. Ahhh idam cezası ah!

su arif hocaya sınır oluyorum.dun sılah sesı gelınce kacacam derken onundekı kadını ezıyordukaydirigubbakcemile3 bıde adamın bu kadar dayanması bıle ıyı.tasvıp edılecek bırsey degıl.yayını basmasaydı keske olan zavallı calısana oldu:eek:lmaz:

su arif hocaya sınır oluyorum.dun sılah sesı gelınce kacacam derken onundekı kadını ezıyordukaydirigubbakcemile3 bıde adamın bu kadar dayanması bıle ıyı.tasvıp edılecek bırsey degıl.yayını basmasaydı keske olan zavallı calısana oldu:eek:lmaz:

ay yazmayın kızlar allah aşkına, her okuduğumda gülüyorum okuyamıyorum doğru düzgün kaydirigubbakcemile3

oznur gece ruyama bıle gırdı.eskde doktorlar cad var trafige kapalı adamı o caddede asıyorlar 1 gunde ındırmıyorlar kocaman bı pankarttada sucu yazıyor.tum esk orda.nasıl hırslandıysam artıkkötükedihüso

ay yazmayın kızlar allah aşkına, her okuduğumda gülüyorum okuyamıyorum doğru düzgün kaydirigubbakcemile3

Delı edıyor o adam beni.bı konu konusulurken parmak kaldırıp araya gırıyor.sacma salak seylereodaklanıyor.anatabildim mi anatabildim mi deyip duruyor.bide dudaklarıyla fısyk diye bı ses cıkarıyor aynen canlı yayindaalsanaalsanasmile

Delı edıyor o adam beni.bı konu konusulurken parmak kaldırıp araya gırıyor.sacma salak seylereodaklanıyor.anatabildim mi anatabildim mi deyip duruyor.bide dudaklarıyla fısyk diye bı ses cıkarıyor aynen canlı yayindaalsanaalsanasmile

ayy o fıssyyykk sesi ondanmı çıkıyorr sürekli dikkatimi çekiyordu ondan şüphelenmiştim zaten:roflol::roflol:kaçmasına da kopuyorum halaaa:roflol:

kızlar geçen günki programda kesik bacak diye bişeyden bahsettiler
ne oldu o açıklandımı sinemle ilgilimiikii

bilen varmı

face te sevgi aslanın katilinin damadı olarak bugün tutuklandıgı yazıyor ama emın degilim yine kulaktan dolma bilgidir gibi geliyor

baktım 1 defa göremedim ya ama incelemedimde cunku duramam aylarca gulerimdelikafadulden

Ayy nasıl görmedin biz annemle öldük gülmekten ceketinin önünü tuta tuta sıvıştı kadını eziyordu az kalsın, o değil kadından müsade ister gibi kaçıyor ya kadın orada duracak değil kaçıyor zaten ne diye kadının önüne geçmeye çalışıyorsun sempatiksalakcinni

X