Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ay gülemisin agliyamisin yaaa arif hocaya cok güldüm nasil kaciyo kacarkende takiliyo :)) tüvbe yarabbim yaa...ayy ne fenayik biz giiiii...

Evet kızlar sabriye vuruldu

merhaba arkadaşlar ben sefaköy rumeli hastanesinde çalışıyorum canlı yayında vurulan kadını az önce buraya getirdiler sağ omuzundan yaralı

İşte facede yazmış

ayy hakketten ya böyle şeylere gülünmez ama arif hocaya çok güldüm.göbeğiyle sinem annesini eziyordu.

Atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'yla Tatlı Sert programında canlı yayın esnasında silah sesi duyuldu. Sefaköy stüdyolarında çekilen programda yaşanan olayın ardından hemen reklam arası verildi.

Reklam dönüşü programın sunucusu Müge Anlı "Arkada bir şıngırtı oldu. Buradakiler telaş yaptı ama bir şeyimiz yok." dedi ve programa kaldığı yerden devam etti. İlk alınan bilgiye göre, stüdyoda konuklar arasından bir kişi silahla ateş etti...

bişi varssa doğru düzgün sölesin mügede ne diye üstünü kapatıyor

ay gülemisin agliyamisin yaaa arif hocaya cok güldüm nasil kaciyo kacarkende takiliyo :)) tüvbe yarabbim yaa...ayy ne fenayik biz giiiii...

ayyy valla bende dikkatli izledim şşimdi cok güldüm ya .....zaten o adamı hiç gözüm tutmuyor ve sevmiyorum kişiligini gizleyen bir insan ...müge ne derse hemen yalaka gibi aynısını söylüyor kendi dogrularını degiştiriyor ..bu program başladıgından beri izliyorum ve bu adam hep böyle yaaaaaaaaaaaa....kişisel fikrimm

X