Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

hülyanın babasıda neyı savunuyor anlamadım... herseye cevabı var,adamın tipinide gözum tutmadı nedense...

emrahh cıkacak işin altından,arabanın sahıbıde sankı bır tek kendısını sucluyorlarmıs gıbı ben o gun surdaydm evdeydım..vs dıyor,ne yanı arabasını emraha ya da baskasına vermıs olamaz mı bu adam...

ızledıkce gerıldım yahu

ben kızın öldüğü değilde emrahın konuşma şekli o adamı hatırlattı bana

Aynı şekilde düşündüm o an ben de...Telefona bağlanan kadın " kız bırakın canımı acıtıyorsunuz" diye bağırıyormuş dedikçe anneciğinin yüüznde öyle bir acı belirdi ki ben kahroldum tv başında...:çok üzgünüm:

canım sen kendine dikkat etolumunekankayizsmile

ya bıde düsünüyorum bu kızları rahatsız edıyor emrah hülyanın baba bılıyor ya ınsan onu hıc kızlara bırakır mı yanı yok polıse verdık tamam eee sonucu merak etmedı mı bu baba ya da ıcı nasıl rahat oturdu evınde kızının basına bırılerı musallat olmus nasıl oluyorda baba hıcbırsey yapmıyor..sonra müge nınde dedıgı gıbı bütün ınegöl bu kızların pesınde mı mesela tekel bayi olan adam emrahın arkadası hadı pesınde neden kapıya dayanınca asagıya kadar ınıyorlar.bılmıyorum ama emrah bunlara kötü bırsey yaptırmak ıstıyordu ya da yaptırıyordu...
hülya kesınlıkle bılıyor hıcbır sey yapmadıysa da en azından kımın götürdügünü biliyor sonucta bursa kapıların da yatmıyordur
bırde ısıkların acık olmasıda anlasılıyor eger bugünkü telefonlar dogruysa
kız gece 1 gıbı pıjamalı ındıyse ısıkların neden acık oldugu anlasılıyor..yazık gercekten ınsallah sag salım bulunur ama bılemıyorum
bırde ayten dıye bır kız vardı müge nedense hıc ona bakmıyor oda baya karısık yazık babasıda tam anlatamıyor aman zor seyler Allah kımseye böyle seyler yasatmasın

inşallah sinem sağ salim bulunur yoksa annesi ve izleyen herkes ben de dahil kahrolacagız (

bir de ben sunu anlamadım Allah kimsenin başına vermesin ama ben kızımı bir gün ararım ulaşamıyorum sabah ararım yine ulaşamıyorsam 3 gn neden bekleyeyim ya hemen polisi ararım gidin eve bakın diye ya ordan birilerini ev sahibini vs .3 gün niçin beklemişler bu kız tek başına kalıyormuş da .ben de Sinemin eve girdikten sonra tekrar cagrıldıgını düşünüyorum ama hülya aklıma gelmişti ikna edebilecek kişi diye aşagıya inmesi için ama o da inegölde degılmiş ,.yazık 2 sene kim bilir ne çektirdi bu emrah denen ... kızcagıza cok içim acıdı .hülya da konusurken dikkat ettiyseniz cok göz kırpıp duruyor .başta emrahın otogarda karşılastık dedıgını fılan hıc anlatmamıştı ne zmaan babası tehdıt olayından bahsetti hülya döküldü yok polise gittik de filan sonra neden polise aslında gitmemeiştik diosun zaten sinem ortada yok konus yani madem saklayacak bir seyin yok .bir de su vardı sen madem sinemi evinde sanıyosun ulaşamayınca neden panikliyorsun ki kız anasının babasının yanında ..

zerre ümidim yok bu kızın sağ çıkacağından. kesin telefona bağlanan arabanın sahibi biliyor. onunla oldu. diyor o saatte benim orda olmama imkan yok. evliyim. aman aman ne kadar dürüst evine bağlı bir adam sesiydi dimi sonrada bir sürü laf çevirdi. bu kız gitti de inşallah yanılıyorumdur. inşallah kayıpların hepsi sağ salim çıkar. Arkadaşlar sevgi aslan cinayetinden haber çıkmadı mı. birde kemikleri bulunan ferhat güney vardı ya onun mahkemesi oldumu acaba. zanlılar olayı anlatmışmı

ay ben de deli gibi izliyorum ya programı. sonra da paranoyaklaşıyorum. bence o kızcağız sağ kalmamıştır ama inşallah sağdır.

programı geçen seneden beri takip ediyorum ama asıl beni ilgilendiren sinem olayı oldu, üniversitede benim çektiklerime benziyor bende okuduğum ilçenin yerlisi tarafından tehdit edildim teklifini kabul etmediğim için etrafımdaki insanlarda tehdit gördü türlü sıkıntılarla okulumu bitirdim şimdi halime şükrediyorum sonum sinem gibi olabilirdi benide kaçırsalardı ne yapardım düşünmek bile istemiyorum, sinem umarım ölmemiştir umarım ortaya çıkar.
buarada kızlar tehdit görüp hemde neden konuştu bu çocukla dediler ama inanın bazen bu insanlarla 2 kelam konuşup onları sinirlendirmemekte bir nevi kafanızın bir süre rahat kalmasını sağlıyor

AAAAAAAAAAAA kizlar programa biri baglandi ve Sinemin nerde tutuldugunu bilyorum dedi.
Hatta bi kiz da telefon etmis rejiye ve demiski sinem kadin saticilariyla basi dertte.
Insallah yarin bulunur ins

programın sonunda bi bilgi vardı anlayamadım sinemle ilgili kızlar reklamdan sonra açtım bitti ama annesi ah yavrum dedi ne oldu??? merak ediyorm

acaba bunlar olayın akışını değiştirmek için yapılan şeyler olmasın çünkü şuanda olay emrahın üzerinde

sonuçta ortada bi kırmızı araba var plaka bile tutuyor çığlık sesleri duyulan.
ayrıca arabanın sahibide çok çelikşkili konuştu. Emrah arabyı arada kulnıyor dedi emrah yayınlanmasın demiş kullanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…