Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence sinem öldü..yazık ailesi kacırıldı dıyor ama baska bırsey var..kız eve hic girmemisse ısık acık,hülya ve emrah biseyler biliyor kesın.bugün biri maıl yazmıs hülyanın kapıyı kırmaya yok ben gelıyorum dedıgını bende ılk basta düsündüm hem kıza bırsey oldu dıye düsünüyorlar hemde kapı kırılmasın denılıyor cok garip.
yazık oldu kıza ınsallah bırsey olmamıstır ama bılmıyorum bır ayda gıtse gelırdı ya da ne bıleyı bırakırlardı belkı hıc ses seda yok

hülya da da kafa yok... aılenden ya da o cocuklardan cekınıyorsan reklam arasında ya da ne bıleyım yarat bır fırsat gıt mugeye söyle,falanca falancadan cekınıyorum ama durum böle böle de... sayet varsa öle bişi... müge onu düstruplu bır sekılde halleder zaten neden cekınıyorsa

kızlar ankara çatalca cinayeti ne oldu bilen varmı??
sevilayın annesinin katilinden haber vvarmı

ben daha başlamadı diye biliyodum demek başlamış bende ankara ve çatalca cinayetini merak ediyorum yaaa
çatalca cinayetinde bence karısı bi çorap ördü adamın başına adamcağız pisi pisine gitti zaten kadının yüüznde meymenet yoktu alsanaalsanasmile

müge anlının mail adresi neydi acaba?
şu 15 yaşında kızı kaçıran 70liğin gözlerini neden kapattıklarını soracağım?:eek:klava:

Kizlar 25 yildir cocuklarini arayan bir kadin vardiya. Stüdyoya bir kiz gelmisti, o kadinin kizi oldugunu iddia etmisti, DNA Testi yapilacakti. Onlar neoldu???

allah kahretsin böyle insanları... yıllarca geliyor gözünün içine bbakarak büyütüyorsun vicdansızın biri giriyor kanına...gelde çocukları uzak şehirlere okumaya yolla...nasıl güveneceksin...anasının koynundan kız kaçırıyorlar artık
devir çok değişti
üstelik de erkek kız ayrımı yok
tehlike hepsi için aynı...

ihbar gelmiş ama bence de sinem öldürüldü sağ olsa çıkardı şimdiye kadar emrahla arkadaşları alıp bi yerde öldürdü attı,bir arada bursada kadın bacağı bulunmuştu sinememi ait deniliyordu o noldu acababilmiyorumkismile[/B]

emrahın konuşmasını dinlerken,geçen sene balıkesirde kaybalon 3 genç vardı.onları kaçırdı denen adamın telefon konuşmaları aklıma geliyor,sonunda o kişinin 3 genci öldürdüğü ortaya çıkmıştı

emrahın konuşmasını dinlerken,geçen sene balıkesirde kaybalon 3 genç vardı.onları kaçırdı denen adamın telefon konuşmaları aklıma geliyor,sonunda o kişinin 3 genci öldürdüğü ortaya çıkmıştı

ay aynısını bende düsündüm o 3 cocugun etkısınde cok kalmıstım Allah korusun..
bende sınemın öldügünü düsünüyordum ama gelen telefonlardan bıraz umut oldu ınsallah bos degıldır bu telefonlar

ay aynısını bende düsündüm o 3 cocugun etkısınde cok kalmıstım Allah korusun..
bende sınemın öldügünü düsünüyordum ama gelen telefonlardan bıraz umut oldu ınsallah bos degıldır bu telefonlar

ben kızın öldüğü değilde emrahın konuşma şekli o adamı hatırlattı bana

ben kızın öldüğü değilde emrahın konuşma şekli o adamı hatırlattı bana

yanı benım aklıma gelende konusmasıydı..
öldügünü yazmamda gerı sayfada bırı yazmısta ona yazdım
yazık kıza hülya kesın bılıyor ya bırısı kacırdıysa bır ınsanı durup dururken neden bırı kacırsınkı

X