Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

belki de tamamen yabancı birisi. ya da yorgan falan diktiği birinin eşi ya da oğlu. geçenlerde öldürülen genç gelin vardı. tanıdık olmayan birisi hırsızlık amaçlı öldürmüş. bu da öyle olabilir. Gerçekten sevilay ın bu işi yapmış olabileceğini mi düşünüyorsunuz. yoksa laf olsun diyemi bu yorumları yazıyorsunuz. cinayetin bir erkek tarafından işlendiği söyleniyor. bu arada ferhat konusunda bir şey diyemeyeceğim. benim gözümde de şüphelilerden birisi. bir de fransa da ki enişte konusu niye hemen kapandı. ben öldürdüm falan demişti güya. belki de odur ve emniyet onun rahat hareket edip hata yapması için konudan uzaklaştırmıştır müge anlı yı.

bence sevilayın alakası yok bu cinayet olayıyla ama kızın çokta normal oldugu söylenemez bi garip
ferhat olabilir nie bence aileden birileride bunu biliyor enişte cıktı ooo katil enişte dediler adem cıktı oooo katil adem dediler ama ferhat olabilir denildiginde hepsi katil apartmandan biri dedi bence bi iş var bunda

adem ve ferhatin o saatte,cinaytin oldugu saatte iste karsilastiklarina göre hala neden ferhattan süpheleniyor müge,önceden cinayet saati bilinmiyordu ama bun ögrenmeden önce adem,ferhatin 15.00 gibi yanina geldigini izin istedigini söyledi bu ikisinide aklamaz mi?
meryemin ses duymamasi imkansiz birsey bu kadin gik demedi mi,elimiz yansa bagriyorsuz bu kadin ölene kadar yada knedinden gecene kadar bagirmasi lazim meryem nasil duymuyor,ne olursa olsun o kisiyi evden cikarken gördügüne inaniyorum eger kendi degilse görmüstür insan merak eder polisi aramadiysa bile bu kadin neden bagiriyo diye öldüren kapidan ciktigina göre illaki bakmistir yada bakmadi ama adem ve ferhat 15.00 te görüsmüs daha onlar demek yersiz gibi geliyor

ya bkızlar bu sevilay yeni evlendi annesinin evinde ne var ne yok biliyodur bişey kaybolduysa bunun farkına varmıştır tABı Bırilerini korumuyosa

ademle ferhatın birlikte yapmadıgını da bilemeyiz sonucta ikiside şüpheli ve bu olayda ikisinin arasında geçmiş başka tank yok izin olayı

Sevilay yapmış olamaz zatenn..Ama çok rahat! Evde bıçak eksik mi kıyafet eksik mi...Bilmiyorum diyor ama bence biliyor... Sadece katilin aileden biri çıkması onları korkutuyor ve konuşmuyorlar!

Komşu,sucu,bakkalın oğlu diye suçlarken nasıl da konuşuyorlardı..Ama olayın seyri değişti, kendilerine döndü..ve şimdi hiçbiri birşey bilmiyor...

programa gelmişti bu olayı hatırladınız mı Allahım bunlarla aynı ülkede yaşıyoruz.

6 ÇOCUKLU KADIN KAYINBıRADERı ıLE KAÇTI

Mehmet BULUT/GAZıANTEP, (DHA)

TOKAT’ta yaklaşık 2 ay önce 7 aylık bebeğiyle ortadan kaybolan 6 çocuk annesi 26 yaşındaki Derya Şahin, Gaziantep’te polise giderek “Kayınbiraderim Serkan beni kaçırdı” diye şikayette bulundu, sonra da kendi isteğiyle kaçtığını belirterek şikayetinden vazgeçti.

Tokat’ın Zile ılçesi’nde çiftçilikle uğraşan Şekip Şahin, eşi Derya Şahin ile 7 aylık kızı Asmin’den 12 Mart 2010’dan bu yana haber alamadığını belirterek bulunması için polise başvurdu. 8 yıllık evli olduğu eşiyle mutlu olduğunu belirten Şekip Şahin, yaşları 2 ile 12 arasında değişen 5 çocuğunun, annelerine kavuşmayı beklediğini belirterek televizyon programlarına da çıktı.

BıRLıKTE YAŞIYORLARMIŞ

Dün akşam Gaziantep’te Şahinbey Emniyet Müdürlüğü’ne giden Derya Şahin, “Eşimin kardeşi beni Tokat’tan Gaziantep’e kaçırdı” diye şikayette bulundu. Bunun üzerine polis, 23 yaşındaki Serkan Şahin’i gözaltına aldı. Daha sonra Derya Şahin, şikayetinden vazgeçtiğini ve kendi isteğiyle kaçtığını söyledi. Derya Şahin’in Tokat’tan Gaziantep’e gelerek Şahinbey ılçesi’ndeki Suyabatmaz Mahallesi’nde kiraladıkları bir evde birlikte yaşadıkları bildirildi. Şikayetinden vazgeçen Derya Şahin ile kayınbiraderi Serkan Şahin, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

sanki hatırladım bunları hatta bi dolmusta gördük ellerinde çuval vardı demişlerdi o kaçanlarmı kız çocuguyla kaçmıştı

ya ben en çok şeye gülmüştüm antepli evli kadınla evli erkek kaçıp mersine gelmişlerdi kiraladıkları evin sahibi galiba arayıp mügeye sölemişti ertesi gün geldiler kadın kocası ve kocasının kaçtığı kadın adam stüdyoda ağladı asıl karısına beni affet diye yalvarmıstı hiç unutmuyorum kadında asla dedi ne güzel işi yok parası yok ama yinede kendini ezdirmeyen ayaklarının üzernde duran bir kadın diğer evli olup ama başkasıyla kaçan kadın ise benim namusum ne olacak şimdi beni bırakıp ona mu dönüon die ağlıodu beni kandırdın namusumla oynadın diye demekki evli olup baska kocaya kaçınca namus kirlenmioda o kaçtıgı adam onu bırakınca kirlenio böyle insanlarda yok değil

hatırladım sempatiksalakcinni
kaçırdığı kadın da kendi karısından çirkindii. beet:1closedeyes:

oofff allahım neler var ya bu insanlarda hiç mi ar namus akıl fikir insanlık duygusu yok:umursamaz:

hatırladım sempatiksalakcinni
kaçırdığı kadın da kendi karısından çirkindii. beet:1closedeyes:

evet ya kendi karısını takdir ettim adam gitti elini öpecekti çekil karşımdan diye bi bağırdı adama sonra ne oldu hatırlamıyorum ama kadın istememişti galiba kocasını diğer kadınıda kocası istemiodu ikiside ayrı ayrı kaldı ama o kadını parçalamak istedim dönüp dönüp beni nasıl bırakırsın namusum ne olacak namusumu kirlettin diyio duruodu ya

ılginç yaa kabız etti beni bu olay walla.Görüntü video fln verilmiş topikte acaba hangi sayfada yaa??

aman aman unuturmuyum. ben onların ismini bir türlü hatırlayamadım. internetten arayıp eşime gösterecektim videosunu. kaçıran adama (bakkalmıydı) soruyordu ya müge anlı şimdi ne yapacaksın. kem küm şey ney. bir de kaçan kadının kocasına kabul edermisin demişlerdi o da seyircilere soralım falan kopmuştum ben ya. süper oldu hatırlattığın.

joker hakkımı kullanmak istiyorum der gibi :roflol:
sinir olmuştum o kadına ya namus namus dedi durdu ona da dedi ya müge ne yapacaksın bak adama güvendin seni bıraktı diye kadında demesin mi ben kocama yanlış yaptım affederse giderim evime :1shok:

kızlar bide bi kadın vardı küçük kaynıyla kaçmıstı yani komsular balkonda oynasırken gördük fln diolardı o kadın ne oldu gercekten o cocuklamı kaçmış çocuk diorum çocugu yasındaydı çünkü haber varmı onlardan:bbo:

sanirim kocasinin yegeniydi..ihbar edilmisti manisada yaklandilar cocuk kacmis,kadinda beni zorla götürdü dedi cocuk icin kocasida kabul etti..ama ordan arayanlar ev kiralaranlar,is verenler hicte öyle degildi evlenecez kactik diyorlardi dedi, kadin ama cok gicik cirkin batasicanin tekiydi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…