Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kızlar hatırlayın izmirdeke seri katil bile cinayet mahaline gelip olanları izlemiş katil kesin orada
vidyoyu dikkatli izleyin ferhatın kusmasının nedeni kan kokusu yüzünden olabilirmi mafoldumben
allah bilir ama orda okadar ağlayan var neden kimse kusmuyor ondan başka vicdan azabından o kadar ağlor

kusuyo gibi yapiyo ama kusmuyo sanki

Bence farhatin ölüm haberi aldiginda kendini yerden yere atmasi cok normal ben anlamiyorum ki insanin cok yakini vefat ettiginde normal bir ölüm oldugunda bile bu sekil aglayabiliyor heleki halasi icin ben onlarda büyüdüm dedi..benim babaannem rahmetli 3 sene önce vefat etti 77 yasindaydi ben nerdeyse 1 ay kendime gelemedim birde ben gidemedim cenazesine, 1 ay agladigimi bilirim .2 ay sonra gittgimde onun orda olmadigini bildigimden arabardan iner inmez bayilmistim ..tabiki insan zamanla alisiyor unutmak kötü birsey ama unutuluyorda acisi,simdi ferhatin o ilk videoda aglamasi normal birde havayi düsünün soguk oldugundan aglarken insanin bogazindan birsey olabiliyor bende böyle cok aglayinca,birde ferhat abgriyo filan insanin bogazi kuruyor o konuda benmde öyle oldugu oluyor sogukta agiz acik oldugundan hava giriyor kötü oluyor ama ikinci video halasinin vefatindan sonra cekilmisse gercekten bir numara oldugu anlamina gelir daha gecen gün telefona baglandiginda intihar edecem artik ck üzülüyorum demisti,isi gücü biraktim dedi masallah iyi halay cekiyor...Allahim bilemiyorum insan öncesinde bile cekmisse bu videoyu koyar mi nete ne bileyim yada kendi degil arkadasi koydu insan sildirir birsey yapar...
yalniz en cok aglayan katildir filan buda cok ruhsuz geliyor ünlülerin cenazelerini görüyoruz adamlar bir damla akitmiyor hic mi üzülmüyorlar diyorum sahsen..
birinci videoda aglad diye yargilyamam Allah korusun herkes kendinden pay bicsin, ama halay videosu bütün digerlerini cürütüyor bu kadar üzülen insan böyle lay lay lom yapamaz ya,yapmamali

Son düzenleme:
arkadaşlar, bu ferhat sevilay ı bana vermediler de başkasıyla evlendi diye halasına kin gütmüş ve katletmiş olamaz mı. sonra da hırsızlık süsü vermiştir. çok sağlıklı görünmüyor bir de aile yapısı da tuhaf. baskıcı küfürbaz bir baba bilemiyorum

Ben hala ayni seyi dusunuyorum sabah gelen kisiyle olduren farkli iki kisi ilk gelen korkudan olay uzerime yikilir endisesi ile cikmiyor (ve bence bu kisi Adem Sevgiyle arasinda bir sey olma olasiligi yuksek)Diger kisi hirsizlik amaciyla gelen kisi (buyuk olasilik simdide oklar Ferhat i gosteriyor )Adem konusamiyor cunku Sevgi ile arasindaki baglanti cikicak belkide cep telefonuna ulasilacak.Polis bence Adem in cep telefonu kayitlarindaki numaralari incelemeli eger Sevgi ile bi telefon trafigi olmussa en cok gorusme yapilan numara Sevgi nin telefonudur.Bu numaranin cihazi teknik takibe alinsa belkide onu calan katilde cikicak belkide sattigi saticida cikicak kilit o siyah cep telefonu, gorgu taniklari cep telefonu dedi israrla kimse ev telsiz telefonuyla cep telefonunu karistirmaz.Aslan ailesi boyle aptalca cikislar azarlamalar saldirilara devam ederse suclu Tv karsisinda ayagini uzatip cay icmeye devam eder.Ben en cok polise uzuluyorum kanser olmuslardir adamlar ifade almaya calisirken

babalari ömer bey daha akli basinda durmuyor mu sizdece?
sanirim ramazan dayi bu adamin herkesi suclamamasindna dolayi ona kiziyor..birde merak ediyorum müge facebook baglanti filan deyince
ferhat anlamsitir kendini dedigini ne yaptiki acaba ya degisik ve cok kötü bu olay..

kızlar ferhatın bilgilerinde aşk doluu gözlerden akmasın artık yaş yazıyor belkide bu çocuk gerçekten sevilaya aşıktı bve halasını öldürdü kafam çok karıştı çokkkkkkk

selam arkadaslar bugün bu almanyada resmi tatil esim ve cocuklar evde oldugundan tam bakamadim ara sira baktim...müge bir mail okudu dediki bir görüntü var dedi cok özel bir ip ucu dedi neydii oooo...okudum yazilanlari burda anlamadimmi yada yazilmamismi birsey??? meraktan catlicam...arkadaslara msj attim kimse bakamamis erkekleri evdeya :)) yazin nolun gurban olim...

arkadaşlar şimdi inceledimde videolar olaydan önce ferhat ın sayfasından yorumlara baktım. sevgi hn 26 ocak ta öldürülmüş galiba

selam arkadaslar bugün bu almanyada resmi tatil esim ve cocuklar evde oldugundan tam bakamadim ara sira baktim...müge bir mail okudu dediki bir görüntü var dedi cok özel bir ip ucu dedi neydii oooo...okudum yazilanlari burda anlamadimmi yada yazilmamismi birsey??? meraktan catlicam...arkadaslara msj attim kimse bakamamis erkekleri evdeya :)) yazin nolun gurban olim...

Zaracim geriye dogru sayfalari incele iki arkadas o goruntuleri ekledi birincisi olayin oldugu gunun aksami Ferhatin aglamasi tavirlarini cekmisler kusuyor mu agliyormu anlamsiz surat ifadeleri var ikincisi Face...... eklenmis bir video burada cinayetten 10gun sonra Ferhat birkac arkaddasiyla halay cekiyor o aglayan intahar edicektim diyen Ferhat halayda yuzunde gulucukler dersinki o Ferhat degil.Bugunku yorumlarin basina gel sayfa sayfa gecerken arkadaslarin eklediklerini seyredersin istersen

Zaracim geriye dogru sayfalari incele iki arkadas o goruntuleri ekledi birincisi olayin oldugu gunun aksami Ferhatin aglamasi tavirlarini cekmisler kusuyor mu agliyormu anlamsiz surat ifadeleri var ikincisi Face...... eklenmis bir video burada cinayetten 10gun sonra Ferhat birkac arkaddasiyla halay cekiyor o aglayan intahar edicektim diyen Ferhat halayda yuzunde gulucukler dersinki o Ferhat degil.Bugunku yorumlarin basina gel sayfa sayfa gecerken arkadaslarin eklediklerini seyredersin istersen

canim benim cok saolzaman ayirip bana yazdigin icin..izledim evet...cok tsk ederim...demek buymus mügenin dedigi..peki müge ne yorum yaptiki bu videoya?? halay videosuna...korkunc oglan yaa...bakislari kafasi falan deli gibi bakiyo alttan alttan bakisi var ..valla sevilayi ona vermediler diye yapma ihtimali cok yüksek..gitmistir evine bana sevilayi vermedin altinlari ver demistir oda vermemistir o sinirle valla kavga dövüs derken bu hale gelmis olabilir...yaparmi yapar...gizliyolar yaa...sevilayda cok sey gizliyor bence...ferhat belkide sevilayi hepp skistiriyodur belki benim olmadin diye mesela...oofffff..valla deli oluyorum artik..bir ara yoktu bu konular hic bakmiyodum unutmustum...simdi yine cikti ...aklim fikrim mügede...

canim benim cok saolzaman ayirip bana yazdigin icin..izledim evet...cok tsk ederim...demek buymus mügenin dedigi..peki müge ne yorum yaptiki bu videoya?? halay videosuna...korkunc oglan yaa...bakislari kafasi falan deli gibi bakiyo alttan alttan bakisi var ..valla sevilayi ona vermediler diye yapma ihtimali cok yüksek..gitmistir evine bana sevilayi vermedin altinlari ver demistir oda vermemistir o sinirle valla kavga dövüs derken bu hale gelmis olabilir...yaparmi yapar...gizliyolar yaa...sevilayda cok sey gizliyor bence...ferhat belkide sevilayi hepp skistiriyodur belki benim olmadin diye mesela...oofffff..valla deli oluyorum artik..bir ara yoktu bu konular hic bakmiyodum unutmustum...simdi yine cikti ...aklim fikrim mügede...

Rica ederim biseydegil,Vallahi yorumlarini bende duyamadim o sira kiza kahvalti hazirliyordum mutfaga gir cik tam anlayamadim yanlizca bu video gelince Muge (seyircimize tesekkur ederim bende hep bastan beri bunu dusunuyordum en cok aglayanlar genelde suclular oluyor vs dedi )reklama girdi reklamdan sonra geldim baslamisti 3tane evlilik yapmis bir adam konusuyordu kacirmisim bilen varsa yazsin Muge baska video icin ne dedi

ya kızlar sevilayda başta bu kadar çok ağlamıyodu şimdilerde başladı ağlamaya acaba ferhatla beraber mi işlediler

Ayse teyze ve Ramazan dayi surekli hedef saptiriyorlar

benim tahminime gore Ferhat, Ayse ve Ramazana yani babasina

ben oldurdum dedi ve bu ikisi surekli ferhati korumak icin

ortaya baska bisey atiyorlar...

bu aile cok sirci asla soylemezler...

nedendir bilmem ama benim aklıma hep ferhat geliyo cinayeti düşününce..

ayşe baba cidden hep hedef saptıyo mügede bunu söyledi bugün üstü kapalı birinden şüpeleniyorum dedi bu ferhat..

nedendir bilmem ama benim aklıma hep ferhat geliyo cinayeti düşününce..

ayşe baba cidden hep hedef saptıyo mügede bunu söyledi bugün üstü kapalı birinden şüpeleniyorum dedi bu ferhat..

muge zaten her firsatta Ferhattan supelendigini soyluyodu

ve bugun "ben demistim" gibi bir tavir takindi muge

ılk zamanlar Adem'den çok şüphelenmiştim hala da bir olasılık var! Hatta rahmetliyle aralarında bir ilişki olduğu bile geldi aklıma... Adem ki; kendinden 15 yaş büyük bir kadına aşık olup bir evlilik yapmış insan, Sevgi hanım ile aralarında 10 yaş fark var...Neden olmasın diye düşünmüştüm..

Şimdi de Ferhat son derece şüpheli benim gözümde.. Video da ağlamaya çalışıyor yapamıyor..Tuhaf mimikler, öksürmeler kendini zorlamalar...Sevilay'a aşık olduğu da besbelli bir durum. Evi de gayet iyi biliyor,girip çıkası kolay, rahatlıkla işleyebilir bu cinayeti..Ama ben altında bir intikam arıyorum. Zanlı rahmetliyi banyoda öldürdükten sonra banyonun kapısına bir sandalye koyup izlediği düşünülüyor.. Sandalye bulmuşlar çünkü cesedin karşısında...

Kanım donuyor düşündükçe... Ama katil her kimse bu ailenin içinden biri! Ve bence bilenler bile var, gizliyorlar..Hedef şaşırtıp komşuları öne sürüyorlar

X