Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bu konunun başlarını izlemedim sevilayıda hiç samimi bulmuyorum

allah korusun insanın başına öyle bişey gelse duyacağı her kelimeyi cümleyi dikkate alır belki bişey çıkar diye mahalle karısı gibi her arayana katil sensin denilmezki demekki bulunmasını istemiyorlar

allah allahhh dikkat etmemişim...acaba başka ne olduki tv'ye yansıyacak bende şaşırdım şimdibilmiyorumkismile

o zaman bende katılıyorum diğerlerine...bu çocuk harbi kırık kaydirigubbakcemile3 tövbe ya

valla canım bakışları bile bi tuhaf çocuğun sonuçta yaşıda küçük tam kanının kaynadığı zaman gözü hiç bişey görmemiştir kadıncağızı öldürüvermeiştir oracıkta

Vallaa Sevilay'ı bende hiç samimi bulmuyorum! zaten o kıza en çok nerde gıcık oldum.. Kocasının ondan önceki evliliğini,imam nikahlı eşlerini falan öğrendi ya, nasıl ağladı orda günlerce..Annesi öldürülmüş vahşice katledilmiş ona o kadar çok ağlamadı... Bir anda annesini unutup kocasının derdine düştü bir süre!

ferhat orda kusması beni şüphelendirdi iyice
yani bi insan feryat ederken neden kussun
kanın kokusundan kusabilir psikolojikte olabilir
çocupun gözleşr bi başka bakıyo acayip bide
insan halası için o kadar kendini paralarmı
ben onu askerdeki oğlu sandım valla kendini o kadar paraladı
bence o çocukta var bi oyunlar inş çıkar katil
nasıl vahşice yaa insanın kanı donuyo
bşde ölmesini beklemiş kadını orda izlemiş
allahım sen uzak tut sen yardım et
devir çok kötü bide şimdilerde cinayetler çoğaldı
insanlarda allah korkusu sevgisi kalmamış
hepimiz bundan uzaklaştığımız içimn
böle olaylar çoğaldı rabbim korusun

ferhat orda kusması beni şüphelendirdi iyice
yani bi insan feryat ederken neden kussun
kanın kokusundan kusabilir psikolojikte olabilir
çocupun gözleşr bi başka bakıyo acayip bide
insan halası için o kadar kendini paralarmı
ben onu askerdeki oğlu sandım valla kendini o kadar paraladı
bence o çocukta var bi oyunlar inş çıkar katil
nasıl vahşice yaa insanın kanı donuyo
bşde ölmesini beklemiş kadını orda izlemiş
allahım sen uzak tut sen yardım et
devir çok kötü bide şimdilerde cinayetler çoğaldı
insanlarda allah korkusu sevgisi kalmamış
hepimiz bundan uzaklaştığımız içimn
böle olaylar çoğaldı rabbim korusun

ya tamam ferhat suanda süpheli durumda ama neden insan halasi icin kendini paralar mi diyorsunuz yani neden paralamasin gencecik halasi o sekilde ölmüs..ya sadece bendemi bi anormalik var Allah korusun böyle birseyde paralamak ne kelime,aralarindaki iliskide cok önemli,kimisi hala vardir yegenlerine iyi degildir aileden kaynakli sorunlar vardir ölsede birsey hissetmez insan ama bu sekilde ne bileyim kendimi anormal görmeye basladim..ben kusmaya calismasinida anliyorm daha öncede yazdm bazi insalar böyle fazla agladignda bogazinda birsey oluyor ay oda mi tek bende oluyor...ama aglamasini yagirlamak bana agir birsey geliyor o zaman kimse icin aglayamalim öldürülen yedi kat yabanci olsa anlarim ama halasi ölen kisi
yalniz su halay cekmesi olaydan sonraysa cok vahim durum,yine olaydan önce cekilip sonra konulduysa oda vahim insan km koyduysa söyler sildilir cok önemli bisey degil sonucta..ama lütfen biri bana yazsin Allah korusun halanizin basina birsey gelse arada cok büyük sorunlar yoksa bu sekilde aglamazmiydiniz..insan kanindan biri icin aglayamaz mi ay ben mi anormalin cok merak ediyorum..

http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=394957204442

ferhatın cinayetten bi kaç gün sonra halay videosu

http://www.ziganalilar.com/haberler/ankara-kecioren-de-esrarengiz-cinayet.html

buda cinayetin hmn sonrası
ferhatın acyip davranışları

ya kanım donuyo olayı düşündükçe kimseye güvemecekmiyiz..

gece leri aklıma geldik korku sarıyo beni..

şu geliyor aklıma o spor ayakkabısı olan ferhat olailir. sabah gelen erkek..
ferhat telefona baglandıgında sesi titriyodu ademi suçladı farkındaysanız..
yemegi çıktı dedi o gün dolap götürecekti dedi.
o gün bu çocuk nerdeydi polis araştıcak ve sorguya alınacak..

ama lütfen biri bana yazsin Allah korusun halanizin basina birsey gelse arada cok büyük sorunlar yoksa bu sekilde aglamazmiydiniz..insan kanindan biri icin aglayamaz mi ay ben mi anormalin cok merak ediyorum..[/COLOR][/I]

buyuk konusmayim ama aglarim herlade

halam yani aglamaz olurmuyum:sm_confused:

ben ekran basinda sevgi hanima bile agliyorum

hic biseyim olmadigi halde

insaniz yani aglamaz olur muyuz...:umursamaz:

ya tamam ferhat suanda süpheli durumda ama neden insan halasi icin kendini paralar mi diyorsunuz yani neden paralamasin gencecik halasi o sekilde ölmüs..ya sadece bendemi bi anormalik var Allah korusun böyle birseyde paralamak ne kelime,aralarindaki iliskide cok önemli,kimisi hala vardir yegenlerine iyi degildir aileden kaynakli sorunlar vardir ölsede birsey hissetmez insan ama bu sekilde ne bileyim kendimi anormal görmeye basladim..ben kusmaya calismasinida anliyorm daha öncede yazdm bazi insalar böyle fazla agladignda bogazinda birsey oluyor ay oda mi tek bende oluyor...ama aglamasini yagirlamak bana agir birsey geliyor o zaman kimse icin aglayamalim öldürülen yedi kat yabanci olsa anlarim ama halasi ölen kisi
yalniz su halay cekmesi olaydan sonraysa cok vahim durum,yine olaydan önce cekilip sonra konulduysa oda vahim insan km koyduysa söyler sildilir cok önemli bisey degil sonucta..ama lütfen biri bana yazsin Allah korusun halanizin basina birsey gelse arada cok büyük sorunlar yoksa bu sekilde aglamazmiydiniz..insan kanindan biri icin aglayamaz mi ay ben mi anormalin cok merak ediyorum..

bu aglamıyo şokta. gibi duruyo.. aman günahını almayım..ferhatın yorumlar ocak ayına ayit yani olaydan 15 20 gün sonrası.

bence ramazan bey de bi şeyleri kapatmaya çalışıyo kimi görse katil diyo ama oğluda olabilir yaniii

halay videosunun ne zaman eklendiği muamma..
Net değil,bence önümüzdeki hafta falan ortaya çıkar herşey..

bu arada çatalca cinayetinde eşref gözaltındaymış sanırım..

X