Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

adem manyağı sevilayı evden atmış 5.evliliğimsin 5 kere daha evlenirim demiş,annesinin evinin anahtarı hala çantasındamı değilmi bilmiyor

müge'nin yerind eolsam bu aileyi tokatlarım yeminle..
Allah'ım bu kadar mı sahtekar olur bu insanlar ya..
Kardeşleri ölmüş hala herşeyi gizliyorlar..
Anahtar nerede diyor bilmiyorum diyor sevilay..
sevilay'ın bildiği şeyler var ve gizliyor. bence

Bende neten izliyorum koptu ama sevilay bişey saklamıyor yapmayın ya ama ailei hakkında aynı görüşte değilim .
Gelişme varsa yazarmıınız izleyemiyorum arkaşlar

bence o kızcagız salaklaşmış iyice bişeyi artniyetli şekilde bilipte söylememezllık yapmıyo....

bu aslan ailesi beni kalpten goturecek bu gidisle kesin yani....
muge iyi dayanyo valla..
100 defa ayni soruyu sordu sevginin ablasi hala bildiginden sasmiyo...

bencede nisancım art niyet yok onda yeni gelimeler olursa haber verirseniz sevinirim evde uydu kanallar gitti nette de kopuyo izleyemiyorum

buraya izlediklerini yazanlara teşekkürler...ben de sevilayın birşeyi gizlmekten ziyade olanları kafasında toparlayıp bir sonuca eremediğini düşünüyorum.hem konduramıyor hem kendine itiraf etmekten çekiniyor bence.ama bilen birileri var saklıyor ailede birşeyleri.

sanirim sevgi hanim sevilayin gözü acilmadan yani kendi birini bulmadan kendi istedigiyle evlendirmek istemis..ya 19 yasinda kiz istemedigi biriyle aglaya aglaya evlenmis düsünemiyorum sevilay icin gercekten cok zor bi durum ya..daha önce burda biri yazmisti ankaradan sevilayin sanirim baska bir sevdigi varmis ama annesi böyle yapmis diye yazik oldu..

yazık ya ne saklı ne gizli bilmiyorum ama
zor bir durum
bebeginin babası ve annesi.
psikolojisi kolay değil.

Ya Allah aşkına annesi öldürülmüş eve de zorlama olmadan girilmiş sende de yedek anahtar var.Bakmaz mısınız o anahtar yerinde mi diye..??
Yayında anahtar çantamdan kayboldu demişti..
Bu kız kesinlikle v ekesinlikle birşeyler gizliyor korkuyor veya başka birşey var bilemem..
Ama biliyor ...
Başka zaman cır cır konuşuyor şimdi mi hatıralamıyorum unuttum bilmiyorum oluyor..??
Üzgünse bitmişse bitmiştir herkese laf yetişrtirebiliyor ama bu konuda sus pus..!!
Kızın yaşı çok ufak,korkuyor bence..

günahını almayayım ama sevilay nişanlanınca falan hamilemi kaldı acaba annesi olayı kapattığına göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…