Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

gunaydun azramopuyorumnanaktan
bende oğlum uyanmasın dıye erken acmak istemedım tv yı ama yınede uyandı :KK43:((((((

Ya kapıda ayakkabı gördük diyorlar,siyah mont gördük diyorlar.
Sevilay aa benim eşim de o gün öyle giyinmişti demiyor..????
Sizce bunun mantığı nerede,hem katil bulunsun dyip hem de yuvalaır dağılmasın ne demek..?
Bu aile gerçekten çok sinirlendiriyor beni,hepsinin bir yamuğu çürüğü çarığı var.
Böyle bir detay gizlenir mi ya..!!
Nasıl insanlar bunlar damat adem sevgi anneme gideceğim demiş insan bunu nasıl söylemez ya...?
Bu zekayla iyi yaşıyorlar bu dünyada,daha neleri gizliyorlar kimbilir..

birde öneden komşuları programa katılıp sevilay evlenmek istemiyordu annesi zorla evlendirdi:1no2: hergün kavga ediyorlardı dediler yanlış hatırlamıyorsam sevilayda o zaman yok öyle bir şey diyip inkar etti ama demekki doğruymuş kızın gönlü yokmuş-tatlicadiarzu- kadın hem kızının başını hemde kendi başını yakmış allah böyle insanlardan korusun çocuklarımızı:teselli:

Bence Sevilay'ın evlendirilmesin de bir bit yeniği var.
Taa oralardan başlayan bir hatakar zinciri var,niye insan 18 yaşında kızını kavga gürültü illa evlendirmek ister ki..??

oyyyyyyyy uyuyakalmışım bütün eski konular açılmış bu haftaaa dilek kendine güveniyor galiba istediğine göre

günaydın
buğün erken uyandı işlerimi yaptım
geçtim tv karşısına

sevilayın eşi oğün çalışıyor demişlerdi
babası dayısı falan hep aynı işyerind eçalışıyordu.
işte demişlerdi o saatlerde benmi yanlış hatırlıyorum..

şükranın bebegide çok tatlıymış kızlar ya.

sevgi hanımla ilgili gelişmeleri yazar mısınız kızlar size zahmet.müge anlı nın bi bu konusunu merak ediyorum.izleyenler buraya da yazarsa süper olur.

sevilay nekadar zayıflamış yıpranmışş ya.

sevilayın eşi sevilaydan önce bir kişiyle nikaklı evlenmiş
3 kişiylede imam nikahıyla evlenmiş
bunlardan sevilay veailesinin haberi yokmuş

yazık bu kız çok küçük ve çok şeyler yaşamış çok üzüldüm annesı oldu ve annesı öldükten sonra evıne sadec 2 kez göndemiş...eşi hem suçlu hem güçlü kızı eşyasız çantasız kapıya atmışş....

X