Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

damat psikopatmış ya kesin onu eli var bu işte annesi ölmş bir kıza bu işkenceyi yapıyosa ki hamile böyle i insanda vicdan ne gezer , katilde olur herşy de olur ..

damat psikopatmış ya kesin onu eli var bu işte annesi ölmş bir kıza bu işkenceyi yapıyosa ki hamile böyle i insanda vicdan ne gezer , katilde olur herşy de olur ..

canım bencede adem sevgi hanımı öldürdü sevilayda tvye katilini aramaya çıkınca tırstı programa çıkmasını yasakladı eve kilitledi,döverek kızgınlığını suçunu bastırmaya çalıştı psikopat:kızgın:

keşke o çocuğu aldırabilme imkanı olsa. o psikolojiyle nasıl bakacakki hemde o adam bu çocuğu vermez sevilaya

bence sevilay esine annemi sen oldurdun dedi ve esi bu kizi hastaneli etti...
ve bunun uzerine kizi eve kilitlediler...
ve su an sevilay esinin korkusundan bunlari anlatmiyor

yayını tam takip edemiyorum ama korkarım sevilayda işin içinde ben damattan şüpeleniyorum kapıda zorlama yok iz yok damat ortada yok

ya kızlar bu adem bu kadar psikopatbiriyse belkide sevgiyede sarkıntılık falan etti yada kadına tacizde bulundu kadında karşı çıkınca öldürdü yada kızıyla bukadar evlenmesini istediyse belkide aralarında bişey vardı sonuçta aralarında 10 yaş var adam 44 yaşında kadınla evlenmiş artık herşeyden şüphelenir oldum sevilayada üzüldüm yazık kıza

Manisa Mehmet Akif Ersoy Lisesi 1. sınıf öğrencileri, 16 yaşındaki N.Ö. ve Ö.A. ile Halit Görgülü Lisesi 1. Sınıf öğrencisi D.Ç.'den (16), 30 Nisan Cuma gününden beri haber alınamıyordu. Cuma günü okula gitmek için evlerinden ayrıldıktan sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan kızlar, bugün ızmir'in Bornova ilçesinde gezerken bulundu. Bornova'da devriye gezen asayiş ekipleri, Mustafa Kemal Bulvarı'nda dolaşan kızları Manisa'da kaybolan lise öğrencilerine benzeterek kimlik kontrolü yaptı.
Kontrolde kızların, Manisa'da ailelerinden habersiz evlerinden kaçan lise öğrencileri N.Ö., Ö.A. ve D.Ç. olduğu anlaşıldı. Polis ekipleri tarafından bulunan genç kızlar, ailelerine teslim edilmek üzere ızmir Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Kızların ilk ifadesinde, canları sıkıldığı için ızmir'e geldiklerini söylediği öğrenildi.

hayat ne kadr toz pembe geliyor ya bu cocuklara hayat böyle degil ki iyi bari bulunmuslar baslarina bir is gelmeden..
ben en cok su mürsel ve ögretmeni merak ediyorm..ögretmen bence öldü ama insallah yasiyordur

Manisa Mehmet Akif Ersoy Lisesi 1. sınıf öğrencileri, 16 yaşındaki N.Ö. ve Ö.A. ile Halit Görgülü Lisesi 1. Sınıf öğrencisi D.Ç.'den (16), 30 Nisan Cuma gününden beri haber alınamıyordu. Cuma günü okula gitmek için evlerinden ayrıldıktan sonra kendilerinden bir daha haber alınamayan kızlar, bugün İzmir'in Bornova ilçesinde gezerken bulundu. Bornova'da devriye gezen asayiş ekipleri, Mustafa Kemal Bulvarı'nda dolaşan kızları Manisa'da kaybolan lise öğrencilerine benzeterek kimlik kontrolü yaptı.
Kontrolde kızların, Manisa'da ailelerinden habersiz evlerinden kaçan lise öğrencileri N.Ö., Ö.A. ve D.Ç. olduğu anlaşıldı. Polis ekipleri tarafından bulunan genç kızlar, ailelerine teslim edilmek üzere İzmir Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Kızların ilk ifadesinde, canları sıkıldığı için İzmir'e geldiklerini söylediği öğrenildi.

Ey guzel Allahım sen bızı evlatlarımızla terbıye etme...

X