Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

evet canım bebekleri doğmuş müge bebeklerini canlı yayına çıkardı şükrünün karısı adını unuttum şimdi mügeye sürekli şükrüyede benziiyor dime müge hn dedi oda saf saf evet çok benziyor dedi bebeğin adını şükran koymuşlar bence kızlar bu ahmet denen adam gerçekten bu kadınla yani şükrünün karısıyla bir ilişksi vardı şükran da bunlara tanık oldu ve adam öldürdü bence adam zaten saf ağzı var dili yok kadın uyutmuş bence bu adamı çünkü daha cin ama yine günahları boynuna allah bebeklerine sağlık uzun ömür versin

vaaay bu gün tüm eskiler çıkmış.
bi dilberler kalmış valla onlardanda haber olsaydı tam olacaktı...

ilk önce şu şükrünün karısına taktım kızlar birşeyleri ispat etmek için müge anlıya bebek şükrüye benziyor dime demesi çok gariptiCADIARZU allah yinede analı babalı büyütsün birde söylemeden edemicem ama sanki kadın hiç doğum yapmamış gibi yahu hemen eski halini alıvermiş tövbe tövbekafamçokkarıştı.sevilayında ağlar gibi yapıp ağlamamasıda çok sinir bozucu ben bu konu ilk olduğunda yazmıştım yine kızlar ya sevilayın kocasından bişey çıkıcak yada sevilay bişeyler biliyor diye gerçekten adam harem kurmuş baksanıza bi insan evlenebilir boşanabilir bu çok normal neden sakladı acaba bunu sevilaydan?bu çok saçma bişey?resmen kandırmış kızı acaba sevgi hn birşeyler öğrendide kızımı senden ayırıcam gibi laflar ettiyse bu adamda kadını öldürmüş olabilir?aile baştan beri sürekli herşeyi reddetti hep sonra sonra çıktı herşey bi tuhaflar kız kardeşinede uyuz oluyorum ben yazık ki katil hala bulunamadı ama ben yüzde yüz adem diyorum

bende sevilaydan üpeleniyorum ağlamıyorki rol yapıyor sanki

ya benim anlamadığım bişivar..eğer gerçektende debekmuratın anlattığı gibi oldu ise olay neden bekmuratı da öldürmemişler..ha 2 kişi ha 3 kişi ne farkeder..sonuçta bir gün başlarına bela olabilir..
birde sevilayada daüzüldüm ya..

buğün gerçekten heyecanlı geçmiş
hep merak ettiğim konular işlenmiş

ben izlemedim kızlar
sevilayın kocasıyla ilğili proplem neymiş kızlarya
aldatıyormuymuş kızı.

kızlar bence sevılay bişey bılmıyor nasıl yanı insan annesının katılını bılırde saklayabılırmı?zaten istemedıgı bı evlılık yapmış evlılığinin ilk ayında annesın bu bıcımde kaybetmiş üstelık 18 yasında ve üstelık hamıle bu kız?zaten evlılıgınde de mutsuzmuş....bikere bişey bılıyor olsa kocasının baska bırıyle evli oldugunu öğrenır öğrenmez esım bunu sakladı dıye polise gıtmış bu kız....
hem bazı insanlarr mesela ben cok aglayınca bı süre sonra gözümden yas gelmez...ve o kız önceden tv ye çıkan bı kız degıldı lütfen empatı lütfennnnn..

YA KIZLAR ÇATALCA OLAYINDAKı KATıL KıM ACABA NıHALıNDE ıŞıN ıÇıNDE OLDUĞUDA KESıNLEŞTınaniknanikEŞREF OLABıLıRMı ACABA OUZUNBOYLU KıM MÜGE BıLıYOR AMA NEDEN SEYıRCıYLE PAYLAŞMIYORKı ZATEN HER ŞEY ORTAYA ÇIKMIŞhihoyyyt

kızlar bence sevılay bişey bılmıyor nasıl yanı insan annesının katılını bılırde saklayabılırmı?zaten istemedıgı bı evlılık yapmış evlılığinin ilk ayında annesın bu bıcımde kaybetmiş üstelık 18 yasında ve üstelık hamıle bu kız?zaten evlılıgınde de mutsuzmuş....bikere bişey bılıyor olsa kocasının baska bırıyle evli oldugunu öğrenır öğrenmez esım bunu sakladı dıye polise gıtmış bu kız....
hem bazı insanlarr mesela ben cok aglayınca bı süre sonra gözümden yas gelmez...ve o kız önceden tv ye çıkan bı kız degıldı lütfen empatı lütfennnnn..

hııı başka biriylede evliymiş demek haa.
ayy birde hamileymiş
yarın izleyebilirm inş.

sevılayın ses cıkarmaya calısarak aglamaya calısmasına bende deli oldum töbe yarabbım...

catalca cınayetınde ısmı gecenler arasında adamın karısı nıhal de mı varmıs??????

Sevilaya çok üzüldüm,
annesinin acı tazeyken, eşinin yalancı adi bir adam olduğunu öğrendi,üstelik hammile birde annesinin katili çıkarsa kızın ruh halini düşünemiyorum,
Allah yardımcısı olsun..

Katılıyorum sana,
sevilayın bu olayda hiçbirşeyden haberi yok bencede,
ya kızı birde zorla vermişler ilk başta istemeiş evlenmeyi..
Araştırıp etmeden, sanki alsın başını gitsin der gibi nasıl verirler ya, :eek:lmaz:

eşrefin olduğunu düşünmüyorum.
yoksa patronun oğlu derdi orada bir dıııt koyuyolar uzun boylu deniyor ama kim ?
yakında çıkar ortaya...

günaydın kızlarrr...
Hanı kızlar nıhal hanımın bı sevgilisınden bahsedılıyordu uzun boylu falan dıye o olabır mı?
program basladımı bu arada?

X