Müdürün yaptığı !!!

Kiz ne diyonuz ben foto derken hani gece uyudun mu ustunde ne var vari bir foto sandim 🤣🤣
Yok ben kardeşinin düğününden foto istemiş ya patinin onu kastettim😂
Ya dogu ne alaka biz ankara Elmadağa ogretmen olarak gitmedigimiz halde okula seminere gittik hepimiz duzgun tertipli giyindik. Staj da mi yapmadi bu kiz. Hic mi birsey bilmiyor
Yaaani. gittiği yer okul 😅

• Komik
Reactions: JES
Ya dogu ne alaka biz ankara Elmadağa ogretmen olarak gitmedigimiz halde okula seminere gittik hepimiz duzgun tertipli giyindik. Staj da mi yapmadi bu kiz. Hic mi birsey bilmiyor
benim baba tarafından memleketim orası.kadınların çoğu bol şalvar giyerlerdi eskiden :KK45:

Böyle şeylere önem vermeyi bırakın bence yararınıza olur. Sizin profilinizde gördüğü birini eklemesi sizi hiç ilgilendiren bir durum değil. Neden listenizdeki herkes sizi temsil etsin ki? Bu düşünce yapısıyla daha çok sorun yaşarsınız. Herkes kendi davranışından kendi sorumlu. Konunun sizin kıyafetinizle olan bağlantısını da anlamadım.

Niye bu kadar linçlendi anlayamadım, tayt ne ki? Çogacayip giyinen öğretmenler görmüştüm ben bi filmde. Giyinebiliyorlar yani. Ama tabii öğrencileri kaslı erkeklerdi, kel bi adam da vardı aralarında. Filmin gidişi de pek hayırlı değildi neyse, o başka bi şey sanırım ahshs

instam yok sadece whatsap.ama oraya ekli herkesin namusu yaptıkları benden sorulur hi heyttttttt diye mi dolanayım etraf da.dur hepsine tek tek yazayım edepleriyle yaşasınlar:KK45:
hanım ağa olarak ağırlığını koy,bu konu üzerine bir kaç vecize eylemeyi de ihmal etme.
Bı arz-i endam et Tatar Ramazan misali..
Herkes ayağını denk alsın :)

hanım ağa olarak ağırlığını koy,bu konu üzerine bir kaç vezice eylemeyi de ihmal etme.
Bı arz-i endam et Tatar Ramazan misali..
Herkes ayağını denk alsın :)
he valla.hepsi beni temsil ediyorlar.sevgili bulacaklar evlenecekler boşanacaklar önce bana danışacaklar.yoksa yolarımmmm :KK45:

Herkes olay yerine tayt giymeme takılmış. Arkadaşlar yeni atanmisım bir hafta olmuş, yönetmelik nedir,sendika nedir, doğu nasıl bir yerdir ben nereden bileyim, özelde çalışırken herkes istediğini giyerdi. Herhalde ben hariç herkese bu bilgiler doğuştan yükleniyor

Hiç mi staj yapmadınız, okul görmediniz, kamu dairesine gitmediniz? Hiç mi dikkatinizi çekmedi bu insanlar ne giyiyor diye? Hiç mi sormadınız, danışmadınız? Özel sektörde çalışıyorum iş yerinde tayt giyilmez. Bunun kamuyla özelle değil kılık kıyafet adabıyla alakası var. Bu bilgi bize doğuştan yüklenmedi görerek, dikkat ederek öğrendik ama size bu yaşınıza dek nasıl yüklenmemiş o daha ilginç.

Niye bu kadar linçlendi anlayamadım, tayt ne ki? Çogacayip giyinen öğretmenler görmüştüm ben bi filmde. Giyinebiliyorlar yani. Ama tabii öğrencileri kaslı erkeklerdi, kel bi adam da vardı aralarında. Filmin gidişi de pek hayırlı değildi neyse, o başka bi şey sanırım ahshs
Linclenmesinin sebebi biraz hayal dünyasında yaşaması.Herkes onu gözleriyle yiyor öyle ki sokakta yuruyeniyor dikkat çekiyor.Konulari devamlı bir dikkat çekiyorum tarzında.Yani ben yemiyorum yiyen varsa yesin.Hemen anladım konudan

ben istediğimi giyerim özgürüm falan her yerde olmuyor.bu sadece bize rahatsızlık verir canımızı sıkar.açık bir kadınım.ama muhafazakar arkadaşımın akrabamın evine düğününe yarım kolla giderim .köye gideceksem gene yarım kol tişörtle giderim sırtı açıkla değil.tatilde otelde en kısa şortlarımı bikinileri giyerim mahallemde dizde şortla gezerim en fazla ama okula öyle gitmem jean takarım üstüme.toplu taşımaya binmek zorundaysam başka arabamla gideceksem başka giyerim.taytlar aldım dizde mesela.aile ortamım fazlasını kaldırmayacağından üstlerine de popoyu bir tık örten boyda tişörtler gömlekler aldım.pazar günü düğüne davetliyim kolsuz kısa bir elbise giyeceğim ortam kaldırır çünkü herkes öyle olacak gibi gibi.cenazeye bol pantolon uzun kollu tişört gerekirse bir eşarp kafama takarım. yerine zamanına göre giyinmek taraftarıyım daima.böylece her kesimden insandan saygı sevgi görüyorum bunca yıldır.inadına ben yaparım bana kimse karışamaz denirse devamlı sorunlarla boğuşur dururuz.ne gerek var

Linclenmesinin sebebi biraz hayal dünyasında yaşaması.Herkes onu gözleriyle yiyor öyle ki sokakta yuruyeniyor dikkat çekiyor.Konulari devamlı bir dikkat çekiyorum tarzında.Yani ben yemiyorum yiyen varsa yesin.Hemen anladım konudan
herkes mahallede bana bakıyor sokakta vs bana da tuhaf geliyor.80 lerde çocukluğum 90 larda gençliğim geçti.bir anneyle yapayalnızdık erkek yoktu evimizde.kimse taciz etmedi kimse sarkarak bakmadı rahatsız etmedi.tavır duruş meselesi birazda.kadın erkek herkesle samimi olunmaması gerektiğini öğretildi.mesafe candır daima.öğretmenler odasında da bir selamdan öteye geçilmemeli erkek öğretmenlerle.zamanla 1 2siyle samimi olunur hemen değil.

Ataması russian institute’e yapıldıysa demek 😂

Ha o zaman bilemem. Ya olaya bak artik nasil bir intiba biraktiysa mudur bunu isteyebiliyor. Tayt vs. ile degil baska seyle dikkat çekmeye calissa o mudur foto istemeyi gec yerli yersiz konusmazdi bile bununla. Boyle adamlarin çapı bellidir zaten

Müdür gerçekten art niyetli ve çapı belli bir adam olsa , yönetmeliğe uymayan çalışanına uyarı verip ; sonrasında hakkında tutanak tutturmazdı.

Ya algıları öyle çarpılmış ki giyim tarzının kendisini ne konuma soktuğunu göremiyor maalesef. İnsanların kendisine bakış açısının ne olduğunu farkedemiyor.

Ben de rahat giyinirim. İzmirde yaşıyorum burda çıplaktan hallice geziyor insanlar genelde yaz aylarında. Ben de şortumu eteğimi taytımı giyerim çok umursamam. Ama mesela toplu taşıma kullanacaksam mini etek ya da şort giymem, çünkü izmirde dahi olsam başıma geleceği bilirim. Ya da ne bileyim burda giydiklerimle kalkıp ankaraya bursaya gitmem, kaldı ki doğu illerinden bahsediyoruz.
+1
şimdi mesela böyle söyleyince de şöyle bi görüş iddia edenler oluyor: ben her yerde istediğimi giyerim, onlar bakmamayı bilecek, ben ne giyeceğimi ona buna sormayacağım, onlar kendi gözlerine sahip çıkacak ve bakmayacak. bakmamayı öğrenmeli.. şeklinde bi düşünce var. evet keşke öyle olsa, keşke herkes istediğini giyse ve başkaları da bakmasa ama hayatın içinde bu durum böyle işlemiyor. bazı insanlar da bunu kabul edemiyor. yani kısacık bir şort, yazlık bir yerde, sahilde, plajda asla dikkat çekmezken şehir içinde otobüste dikkatini çekiyor birilerinin ve bakıyorlar. atıyorum çoğu kişinin şort ya da dekolte falan giydiği bir ortamda, bölgede seninki dikkat çekmez ama kimsenin giymediği ya da çok az kişinin bu tarzı tercih ettiği bir ortamda o dekolteler, şortlar bakışları üzerine çekip rahatsızlık verebiliyor. ortama uygun giyinmemek, giyen kişiye rahatsızlık veriyor ziyadesiyle.

herkes mahallede bana bakıyor sokakta vs bana da tuhaf geliyor.80 lerde çocukluğum 90 larda gençliğim geçti.bir anneyle yapayalnızdık erkek yoktu evimizde.kimse taciz etmedi kimse sarkarak bakmadı rahatsız etmedi.tavır duruş meselesi birazda.kadın erkek herkesle samimi olunmaması gerektiğini öğretildi.mesafe candır daima.öğretmenler odasında da bir selamdan öteye geçilmemeli erkek öğretmenlerle.zamanla 1 2siyle samimi olunur hemen değil.
Tayt ve büstiyerle parka koşmaya gidersen bakarlar da laf da atarlar. Sen dikkat çekmeyi becerememişsin 😂

+1
şimdi mesela böyle söyleyince de şöyle bi görüş iddia edenler oluyor: ben her yerde istediğimi giyerim, onlar bakmamayı bilecek, ben ne giyeceğimi ona buna sormayacağım, onlar kendi gözlerine sahip çıkacak ve bakmayacak. bakmamayı öğrenmeli.. şeklinde bi düşünce var. evet keşke öyle olsa, keşke herkes istediğini giyse ve başkaları da bakmasa ama hayatın içinde bu durum böyle işlemiyor. bazı insanlar da bunu kabul edemiyor. yani kısacık bir şort, yazlık bir yerde, sahilde, plajda asla dikkat çekmezken şehir içinde otobüste dikkatini çekiyor birilerinin ve bakıyorlar. atıyorum çoğu kişinin şort ya da dekolte falan giydiği bir ortamda, bölgede seninki dikkat çekmez ama kimsenin giymediği ya da çok az kişinin bu tarzı tercih ettiği bir ortamda o dekolteler, şortlar bakışları üzerine çekip rahatsızlık verebiliyor. ortama uygun giyinmemek, giyen kişiye rahatsızlık veriyor ziyadesiyle.
Yaşadığımız ülke, insan popülasyonu belli. Ben istediğimi giyerim demek sadece giyen kişiye rahatsızlık verir. Her laf atanla kavga etmeye, her taciz edeni karakola götürmeye yüreğin yetiyorsa giyersin. Karakoldan çıkamazsın o ayrı mesele. Hele ki yabancı uyruklu popülasyonu her geçen gün artarken.

X