Müdürün yaptığı !!!

Müdür gerçekten art niyetli ve çapı belli bir adam olsa , yönetmeliğe uymayan çalışanına uyarı verip ; sonrasında hakkında tutanak tutturmazdı.
Tutanak mi tutturmuş ?

Çapı belli derken çapsız demek istedim. Çapraz çarpık yamuk Çapı tahmin edilesi babında. 😆

Tutanak mi tutturmuş ?

Çapı belli derken çapsız demek istedim. Çapraz çarpık yamuk Çapı tahmin edilesi babında. 😆
İşte acaba öyle mi?

Konu sahibi herkesin kendisine yürüdüğünü düşündüğünü için o kısımdan emin olamıyorum ben açıkçası. Dümdüz işinde gücünde, aile babası bir adam da olabilir müdür bey.

İşte acaba öyle mi?

Konu sahibi herkesin kendisine yürüdüğünü düşündüğünü için o kısımdan emin olamıyorum ben açıkçası. Dümdüz işinde gücünde, aile babası bir adam da olabilir müdür bey.
Ben foto olayını foto at tarzı anladığımdan mudure baya bilendim. Siz duzelttiginiz halde oraya odaklanmisim. Hakikatten dedigin gibi de olabilir. Burda bizim bilgi kaynagimiz karamel olunca bende suizanda bulundugumu düşünüyorum.

Konuyu kısaca özet geçeceğim ben ilk atandığım gün okula benim için normal burası için çok açık(!) bir elbiseyle gitmiştim,bir kere de renkli taytla gitmiştim. İdarecilerim beni iki defa odalarına çağırıp kibar(!) Bir şekilde iyi bir fırça kaymislardi hatta bu konuda tutanak bile tutuldu.

Tutanak mi tutturmuş ?

Çapsız demek istediğinizi anladım. Konu sahibinin yazdıkları yukarda. Adam çapsız , niyeti bozuk biri olsa kuralları ve yönetmeliği de göz ardı etmez miydi ?

Niye bu kadar linçlendi anlayamadım, tayt ne ki? Çogacayip giyinen öğretmenler görmüştüm ben bi filmde. Giyinebiliyorlar yani. Ama tabii öğrencileri kaslı erkeklerdi, kel bi adam da vardı aralarında. Filmin gidişi de pek hayırlı değildi neyse, o başka bi şey sanırım ahshs
Birezırs koleci

Tayt ve büstiyerle parka koşmaya gidersen bakarlar da laf da atarlar. Sen dikkat çekmeyi becerememişsin 😂
var büstiyerim de kısa taytım da.ama evde spor yaparken giyiyorum ya da herkesin öyle giydiği spor salonun da ve tatilde.mahallede ki yürüyüş parkuruna öyle gitsem 44 yaşında kadın demezler valla toplanıp izlerler.ha bir de kafayı takan olursa seyreyle gümbürtüyü.her gün bu kadın gelecek mi diye orada bekler.şehrimde genç kızın balkondan taytlarını çalıp koklayan sapık var yahuu.tv de izlemişsinizdir.çamaşır olarak taytı çalıp koklayan içinde ben varken neler yapmaz.cıkssss ben giymem.giyen giysin :KK45:

Biri bana arkadaş listemdeki herkes benim namusumdur ne demek onu açıklayabilir mi?
Taytla okula gidecek kadar delirmediğim için orası beni ilgilendirmiyor da arkadaş listeleriyle ilgili bir güncelleme varsa ondan haberim olsun:KK70:Milli Eğitim Müdürü, sendika başkanı falan hep ekli bende, üstelik de kendileri ekledi düşünsenize. Ben şimdi adamların namusu olduysam ona göre hareket edeyim deli densiz paylaşımlar yapmayayım:KK70:

Biri bana arkadaş listemdeki herkes benim namusumdur ne demek onu açıklayabilir mi?
Taytla okula gidecek kadar delirmediğim için orası beni ilgilendirmiyor da arkadaş listeleriyle ilgili bir güncelleme varsa ondan haberim olsun:KK70:Milli Eğitim Müdürü, sendika başkanı falan hep ekli bende, üstelik de kendileri ekledi düşünsenize. Ben şimdi adamların namusu olduysam ona göre hareket edeyim deli densiz paylaşımlar yapmayayım:KK70:
bacım önce şu profil resminden başla değiştirmeye.koskoca milli eğitimi temsil ediyorsun.o ne öyle kadehin içinde cıbıldak bir hatunnn.bak benim gibi köpüş koyyy namusluca :KK53: :KK45:

Niye bu kadar linçlendi anlayamadım, tayt ne ki? Çogacayip giyinen öğretmenler görmüştüm ben bi filmde. Giyinebiliyorlar yani. Ama tabii öğrencileri kaslı erkeklerdi, kel bi adam da vardı aralarında. Filmin gidişi de pek hayırlı değildi neyse, o başka bi şey sanırım ahshs
Ay dedim ne anlatıyo 😂😂😂😂😂😂 Jeton geç düştü

Şimdi sizin yönetmeliğe uygun olmayan kıyafetlerinizden dolayı tutanak tutulmasıyla müdürünüzün arkadaşınıza takip isteği göndermesi arasında ne gibi bir bağlantı var?

Kesin muhteşem bir bağlantı vardır ben çözememişimdir.

Herkes herkese takip isteği atabilir, kabul edip etmemek kişiye kalmış. Burda sizi ilgilendiren bir durum yok ki. Niye dert ettiniz?
Aslında ailesiyle aynı kafa yapısına sahip maalesef. Acık elbiseler,sporlar o kadar o kadar büyük görüyor ki, muhtemelen her selam vereni de oha elbisem kısa diye yatağa atcak.s olarak değerlendiriyordur zaten.

Aslında ailesiyle aynı kafa yapısına sahip maalesef. Acık elbiseler,sporlar o kadar o kadar büyük görüyor ki, muhtemelen her selam vereni de oha elbisem kısa diye yatağa atcak.s olarak değerlendiriyordur zaten.
İşte büyük gördüğü ve içselleştiremediği için hem dozunu ayarlayamıyor hem nerede nasıl giyeneceğini ve davranacağını kestiremiyor.

X