Müdürün yaptığı !!!

İşte büyük gördüğü ve içselleştiremediği için hem dozunu ayarlayamıyor hem nerede nasıl giyeneceğini ve davranacağını kestiremiyor.
Muhtemelen dışardan farklı görülmeyi iyi birşey olarak görüyordur ama ben o insanların iyi anlamda farklı gördüğünü sanmam ki abarttıgı kadar da dikkat çektiğini sanmıyorum. -Ne yapıyo la bu- dikkat çekmesidir o.

He ben de onu dedim zaten konunun başlarında. Dikkat çekmek istiyorsa daha cool daha ağır başlı bir dikkat çekme seçeneği de var. Bedenini sergileyince çekeceğin dikkat ancak ya ağzının suyu akan eli pipisinde heriflerin dikkati olur, ya da cıkcıklayan teyzelerin amcaların. Normal insanlar ne yapmış bu değişik der geçer en fazla.

İşte büyük gördüğü ve içselleştiremediği için hem dozunu ayarlayamıyor hem nerede nasıl giyeneceğini ve davranacağını kestiremiyor.
Ben Karamela zamanlarından beri böyle düşünüyorum konu sahibi için. Köyden indim şehire bir tarzı var. O filmdekiler parayı bulunca absürt davranıyorlardı, bu da özgürlük+atama. Aile baskısından kurtulunca sudan çıkmış balığa döndü sanırım, nerede nasıl davranacağını bilmiyor. Maalesef buradan bakınca cool değil, kezban bir görüntü var.

Maalesef buradan bakınca cool değil, kezban bir görüntü var.
Yahu benim anlamakta güçlük çektiğim kısım su : 5 sene ilk öğretim,3 sene orta öğretim,3 sene lise..
Bu eğitimi mecbur almış olması gerek çünkü öğretmen olmuş bu vatandaş.
11 senelik öğrenim hayatında kaç adet Seyyal Taner misali tayt giyen öğretmen gördü acaba..
Yani sorsam bir dünya öğretmen vardır forumda.
Şu renkli taytı giymenin yasak olduğunu yeni atansa bile bilir bence bu öğretmenler.
Bu goze gireyim,marjinal olayım derken b.k'a batmak olmuş sanki.

Üniversitede henüz staj bile yapmadığımız dönemlerde bazı konularda sunum yapmamız istenirdi . Ve hocalarımız orda bile öğretmen gibi giyinmemizi söylerdi. Konu sahibinin anlattığı şeyler çok saçma. Bilmemesi imkansız. Evet şu an kıyafet yönetmenliği uygulanmıyor ama yine de herkes ne giyeceğini gayet iyi biliyor.

Kendisi de adı gibi biliyor gayet neyin ne olduğunu. Biz yemedik.

Ay yok özgür değilken de atanmamışken de böyleydi bu. Annesi domates konservesi vs. kış hazırlığı yapıyor diye köylü deyip aşağılamıştı çok net hatırlıyorum.

Cool değil kesinlikle, kezban da bana çok geçmiyor. Daha farklı şeyler var aklımda ama yazılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…