Müdürün yaptığı !!!

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.412
13.746
Konuyu kısaca özet geçeceğim ben ilk atandığım gün okula benim için normal burası için çok açık(!) bir elbiseyle gitmiştim,bir kere de renkli taytla gitmiştim. İdarecilerim beni iki defa odalarına çağırıp kibar(!) Bir şekilde iyi bir fırça kaymislardi hatta bu konuda tutanak bile tutuldu. Neyse ama müdürüm bana yürüyordu ayrıntıya girmeyeceğim. O resmiyeti korudum, yüz vermedim vs .. (evli çocuklu) sonra okuldan başka bir hocayla konuştuğumda konu kapandı gitti, kimseye anlatmadım, benim gittiğim spor salonunda sürekli story attığım bir arkadaşım var. Ona istek atmış beynimden vurulmusa döndüm, çünkü sonuçta bende ekli beni temsil ediyor ben böyle şeylere çok önem veririm bir de profiline evli ve çocuklu yazmış ne alakaysa. Böyle durumla karşılaştığımda ben hemen bu kişiyi Instagramdan çıkartırım ama şimdi müdürüm sürekli aynı okuldayız. Çıkartmak istiyorum ama emin de olamıyorum acaba düşmanca bir tavır olur mu okulda diye ne yapmalıyım

Müdürünüz neden sosyal medyanızda ekli anlayamadım.

Beni eklemişti sene başında bende kabul etmiştim

Rahatsızlık duyuyorsanız arkadaş listenizden çıkartın. Yalnız sosyal medya hesabınızda, işyerindeki diğer çalışma arkadaşlarınız da ekliyse, sadece kendisini arkadaşlıktan çıkarmanız hoş karşılanmayabilir.

Şimdi sizin yönetmeliğe uygun olmayan kıyafetlerinizden dolayı tutanak tutulmasıyla müdürünüzün arkadaşınıza takip isteği göndermesi arasında ne gibi bir bağlantı var?

Kesin muhteşem bir bağlantı vardır ben çözememişimdir.

Herkes herkese takip isteği atabilir, kabul edip etmemek kişiye kalmış. Burda sizi ilgilendiren bir durum yok ki. Niye dert ettiniz?

Yönetmeliğe uymadığı için tutulan tutanak değil mesele kaldı ki hiç kimse yönetmeliğe uygun giyinmiyor kendisi dahil. Olay kiyafetim hakkında ileri geri konuşup sonrada bana yürümesi hatta fotoğraflar istemesi çok iki yüzlülük.
Çünkü o benim listemde ekli sizin sosyal medyanız nasıl bilmiyorum ama benim sosyal medyamdaki herkes birebir tanıdığım insanlardır ve beni temsil ederler. Biri benim hakkımda bu da nasıl tiplerle arkadaş diye düşünse ben utanırım.
Ya ben çıkartmak istiyorum çünkü aşırı rahatsızlık duydum olaydan. Diğer arkadaşlar ekli olduğu içinde düşmanca bir tavır alınmasından korkuyorum

Yahu insan müdürünü sosyal medyadan takip eder mi ? Hatayı baştan yapmışsınız. Kullanıcı adınızı ve profil fotoğrafınızı değiştirip engelleyin.
Sorarsa da hesabı kapattım der geçersiniz. Tabi bu arada okuldan takip ettiğiniz diğer insanları da takipten çıkmalısınız . Kaldı ki evli çocuklu size yürüyen müdürü en başında engellemeliydiniz

Müdürümün insta hesabı var bazı arkadaşlarla takipleşiyor. Ama beni eklemez, ben de onu eklemem. Eklese de görmezden gelirim. Okula da yaz tatilinde sivil hayatımda giydiğim bazı kıyafetleri giymem. Hele doğudayken daha da kapalı giysiler seçerdim. Çünkü gittiğin yere uymak seni rahat ettirir, böyle mana vermekte zorlandığın hareketlerle karşılaşmazsın

Bence arkadaşınız silsin veya bekletsin isteği
Siz de bir gün konusurken müdüre laf arasında sey deyin " ya galiba yanlışlıkla arkadaşımı eklemişsiniz veya cocuklar oynarken mi yaptı bilmiyorum güldük geçtik şaşırdık ama "

Ay ne alaka ya
Kıyafet, müdürün yürümesi, ekleşmeler, beyninden vurulmuşa dönmeler falan ne manaaa
Müdürü takipten çıkartsanız ne olabilir de çıkarmıyırsunuz.
Size asılan evli birine ayıp mı olur? Bu mu çekinceniz
Ayrıca renkli tayt falan zaten yönetmeliğe aykırı bişey değil mi niye size kasti yapılan bişey gibi yazıyosunuz

instagram listenizde ekli olanlar neden sizi temsil etsin ki? orayı gerçek hayatın izdüşümü olarak görün. aynı partide olsanız, müdürünüzün arkadaşınıza olan gevşek hareketlerinden nasıl siz sorumlu olabilirdiniz? bazı şeyleri çok içselleştirmeyin önerim.

Ben benim tanıdığım briirleri listemden alaksız kişileri eklendiğinde ve o insanlar bana sorduğunda utanıyorum. Yanlış mı bu ? Hani sey gibi kimlerle muhatap oluyorsun oluyor.. yapılmamalı da yaani.

Arkadasiniz istemiyorsa kabul etmesin, siz müdürün velisi misiniz?
Kilik kiyafet konusunda, herhangi bir sendikaya uye degilseniz, su an devam eden kilik kiyafet eylemine dahil degilsiniz, dolayisiyle yönetmeliğe uygun giyinmek zorundasiniz. Sendikali olsaniz bile bence okulda tayt giyilmemeli. Bence diyorum. Yoksa kimsenin ne gidigiyle asla ilgilenmem, yorum da yapmam.

İnstagramdaki kimse beni temsil edemez ben kendi kendimi gayet rahat temsil edebilirim.Benim arkadaş listemde full dekolte insanlar da var dini sohbetler yapmak için canlı yayın açanlar da.Hangisi beni temsil ediyor? Siz bu kısmı yanlış anlamışsınız.Ekleme kısmına gelince sizinle ilgili bir durum yok müdür kimi isterse onu eller arkadşsınız da isterse kabul eder isterse etmez.Siz giyim kuşam kısmını halledin de madem işinizden olmayın.

Eller değil ekler olacaktıBen de Mehmet Ali Erbil’e bağlamışım bir harfle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…