Mezeler - Ordövrler Mücver Resimli

hxuxrrem 2000

SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
5.323
31
kolay lezzetli...

sebzeler yıkanır rendelenir...

2 kabak
2 patates
2 havuç
2 yumurta
yesil yada kuru soğan
baharat(arzuya bağlı)
aldığı kadar un
tuz

sebzeler rendelenip hazırlandıktan sonra; içine diğer malzemeler eklenir ve karıştırırlır..
kızgın yağda tavada pişirlir...

fotoraf0002t.jpg

fotoraf0001r.jpg

fotoraf0003.jpg

daha dün yaptım hürremcim..ama senin yaptıgın daha hoş olmuş..börek gibi gözüküyor.ellerine saglık

daha dün yaptım hürremcim..ama senin yaptıgın daha hoş olmuş..börek gibi gözüküyor.ellerine saglık

ay canım benim teşekkür ederim.. az önce yaptım .. ama bişi unutmuşum ben ya .:1shok:...yazmayıda mücvere eklemeyide ..delikafadulden.. dereotu ve maydonoz... bende diyorum bu niye renksiz oldu....:uhm:

hürremcim valla bende bugun mücver yapıcaktım şöyle bi dedim kk ya bakıyım valla bundum he dedim bi baktımki hürrem sultan koymuş canım çok saol ya bende içine bi patates ekliyim bakalım nasıl olucak inanıyorum ki güzel olucak saol canım hemen deneyecegim.

ah şimdi biri olsada yapsa bana, işteyim hala ve kimbilir kaçta çıkcam senağlama en sevdiğim ve bıkmadan yediğim yemeklerden biri. Ellerine sağlık canım benim. kaydirigubbakcemile5

hürremcim valla bende bugun mücver yapıcaktım şöyle bi dedim kk ya bakıyım valla bundum he dedim bi baktımki hürrem sultan koymuş canım çok saol ya bende içine bi patates ekliyim bakalım nasıl olucak inanıyorum ki güzel olucak saol canım hemen deneyecegim.

çok süper oluyor inanki.... bakalım beğendecekmisin.... mutlaka yaz tatlım ya....

ah şimdi biri olsada yapsa bana, işteyim hala ve kimbilir kaçta çıkcam senağlama en sevdiğim ve bıkmadan yediğim yemeklerden biri. Ellerine sağlık canım benim. kaydirigubbakcemile5

oyy sevgilim benim bende çok severim inanki.... ayy kıyamam sana... yorma çok kendini tatlışım bneim...:1hug:

Oyy çok güzel olmuss ellerinize sağlık cokacimcoook
ßaßannemde çok güzel yapar sağolsun :lepi:

H-A-R-I-K-A-S-I-N canimmmmmmmmm
ellerine emegine saglik
kabakla yapilan en güzel lezzet ve tat bence
bayilirim mücvere
teyzem yapti gecen hafta yari acili parmaklarimi yiyodum nerdeysse :)
marifetli cici annem benima.s.

H-A-R-I-K-A-S-I-N canimmmmmmmmm
ellerine emegine saglik
kabakla yapilan en güzel lezzet ve tat bence
bayilirim mücvere
teyzem yapti gecen hafta yari acili parmaklarimi yiyodum nerdeysse :)
marifetli cici annem benima.s.

tatlı dilli canım arkadaşım... bende bayılıyorum inanki....yine yapacağım .. en kısa zamanda .... a.s

X