mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

Canim benim eksik olma her yerde herkese yardımcısın kuzucum. Allahım sana ablana ve yengene de mucizelerinizi göndersin kuzucum tez vakitte

hakkımda ne güzel düşünceler birikmiş ne mutlu bana :) amin inşallah dün gece hem buradaki dua arkadaşlarıma hem tanıdığım eşe dosta bol bol dualar ettim evlat isteyenler için meryem suresi borçlular sıkıntıda olanlar için vakıa suresi okudum allahım kabul eylesin inşallah inşallah

Ayyy Allah kabul etsin canım benimmmm. Ben de dua ettim hepimize Rabbim kabul etsin inşAllah. Oylesin kuzucum herkese yardımcısın maasallah

100 tefriciye okudum hepsi iki gün önce başkatopikte ilk yazdığın gün 100 almıştım tefriciye dünde okuduğumu yazdım canım karışıklık olmasın iki defa yazılıp eksiklik olmasın secde yaptım normaldede çok geç yatarımda dünkü gecenin maneviyatı mutluluğu farklıydı uykum hiç gelmedi sadece seninkileri deil okuyacağım tesbihleri duaları o gecede okumak istedim

Son düzenleme:
Şimdilik 2 tane diyeyim eğer daha fazla okursam bildiririm çünkü küçük bebeğim var her zaman bırakmıyor beni bir şey yapayım
Ayyy cok sagolun. Allah razi olsun. Rabbim bebeginizi korusun kollasin size bagislasin inşAllah

Canımmmmm Allah razı olsun kuzummmm. Agzina yuregine saglik. Simdi senin okudugun 100 tefriciye 1.000 fatiha ve 1 meryem yazmışım. Acaba dogru mu not almısım kuzucum?

bıtmedıyse bu aksam fatiha ve tefriciye okurum ben kendım ıcınde meryem suresı okuyorum 30 gunu gectı. bıtmedıyse yazın akssam kac tane okuyabılırsem yazarım olurmu Allah kabul etsin inşallah dualarımızı

Fatiha ve Meryem bitmedi canım. Allah razı olsun. Dualarınızı kabul etsin Rabbim. Gonul muradınızı nasip etsin Allah'ım, cok sagolun

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…