mucizeme kavuşmak için 4444 tefriciye, 10.000 fatiha ve 41 Meryem okuyorum yardım edermisiniz lütfen

Tamam canım benim sağol
rica ederim Allah kabul etsin inş. niyetin kabul olsun hayırlısıyla. ben geçen gün yazdıklarını okuyunca kendim için üzüldüğüme kızmıştım. 15 yıl deyince kendi derdimden utandım. biz daha yolun çok başındayız ama yinede zor dayanıyoruz. 15 yıl dile kolay...

Canım benimmmm Aminnn. O kadar zor ki. Ama dayanıyor insan. Rabbim sabrını veriyor inan ki. Dagına göre kar veriyor Yaradanım. Hersey Rabbimden ondan gelen herseye razıyım. Teslimim. Takdirine hazırım. Hakkımızda hayırlısı, Rabbim sınavını gecen kullarından eylesin. Evlerimizi bos bırakmasın kapılara baktırmasın. Bizim de kucağımızı doldursun, annemmmmm diyen hayırlı ömürlü imanlı Rabbim'in yolundan ayrılmayan salih saliha evlatlar nasip etsin hepimize inşAllah

aminnn aminn inş bu site de hem çok dualara nail oldum, karşılıksız çıkarsız. hem güzel insanlar tanıdım. Rabbim kucağımızı boş, boynumuzu bükük bırakmasın inş.

aminnn aminn inş bu site de hem çok dualara nail oldum, karşılıksız çıkarsız. hem güzel insanlar tanıdım. Rabbim kucağımızı boş, boynumuzu bükük bırakmasın inş.
Aminnn canım. Allah razı olsun. Bilmedigim tanimadigim o kadar cok insan var ki acilarimizi dertlerimizi paylastigimiz. Dertlesebilmek dua kardesi olmak oyle guzel ki. Cok sukur Rabbime

Canımmmm benimm cok sagol aglattın beni. Allah razı olsun. O kadar derin yaşiyorum ki iyi ki varsiniz, hepiniz sagolun Allah gonlunuzun muradını versin
ooy kurban olduğum ağlama ne olur inan ki herkesin okadar farklı sıkıntılar içerisinde ki kimin kime duasının kabul ettiğini rabbim bilir allahım ellerimizi boş çevirmesin inşallah,bendeki duygusallık sana geçti anlaşılan

Durduramıyorum kendimi canım benimmm. Cok sagol. Kulun kula ettigi dua daha makbuldur evet kuzucumm inanıyorum duanin gucune. Rabbim hepimizin mukafatını versin Rabbim kurban oldugum. Sanırım canım duygusallığım tavanlarda kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…