Mucizeler Kapısı YA FETTAH Zikri Hatmi (239 121)

canim esmayi çekmek kolay oluo
hatim yapabiliriz ama arkadaslarin hepsi razi olacak mi acaba?

Bencede hatim yapalım esma zikri kolay. =)
herkes bi cevap yazsın öyle başlayalım olur mu?

ne kadar sürede çekilir acaba, sayı? benim de başka dualarda da sıram var da, tahminen bir süre söyleyebilir misiniz? gönlüm hatimden yana ama vakit sorunum var, çalışıyorum bir yandan.

Kızlar iş yerindeyim o yüzden tek tek özel msj atmam zor olacak listemizdeki arkadaşlara müsait olan biriniz haber verebilir misiniz?

ne kadar sürede çekilir acaba, sayı? benim de başka dualarda da sıram var da, tahminen bir süre söyleyebilir misiniz? gönlüm hatimden yana ama vakit sorunum var, çalışıyorum bir yandan.
1 haftada 10 869 adet çekilecek. yetiştiremez misin?

aynen bende öyle kısmen çalışıyorum. o yüzden hatim bende isterim ama vakit yetersizliinden dolayı katılamam sanırım. mutlaka bildirin ki listede hak yemeyeyim ,sevgiler

arkadaslar zikir matik alalim yolda otobuste her yerde çekebiliriz bence tabi işleri yogun olanlar var bisey diyemeyecem bende yakinda ev taşiyacam ins

Kızlar hatim yapacaksak her hafta bir kişiyi tamamlayacağız ve bir haftada kişi başı 10 869 adet Ya Fettah zikredeceğiz.
Ya da hergün bir kişi için okuyacağız. 489 adet günlük okuyacağız.
Cevaplarınızı bekliyorum.

1. --Naz --Naz
  2. tubatesbih tubatesbih
  3. D Debusi
  4. @nickimikim7
  5. @istanbulunsultani
  6. ftemiz ftemiz
  7. askiminaskiyim askiminaskiyim
  8. EsEs50 EsEs50
  9. @bengovil06
  10. @farmasi
  11. A ay__060
  12. damla_22 damla_22
  13. @whitepearll
  14. M mlkem
  15. melisamelisss melisamelisss
  16. tolin tolin
  17. ozgecan19 ozgecan19
  18. redvelvetcake redvelvetcake
  19. N NhrAda
  20. pembe4044 pembe4044
  21. mirac75 mirac75
  22. Y yenibidunya

bence bir haftada çekilir... ben hatimden yanayım

canım bir deneriz olmazsa, ne diyebilirim ki? başlayalım o zaman, çekmeye çalışırım, olmadı zor olursa çıkarım listeden, olur mu?
listeden çıkma eksik sayını bana bildir ben tamamlamaya çalışırım olur mu tatlım.

aynen bende öyle kısmen çalışıyorum. o yüzden hatim bende isterim ama vakit yetersizliinden dolayı katılamam sanırım. mutlaka bildirin ki listede hak yemeyeyim ,sevgiler
Melis hatim yapıyoruz katılamıcak mısın ona göre listeyi belirleyip sayıyı belirleyeceğim.

ben hatime katilirim Allahin izniyle okuruz

Melis katılıp katılamayacağını bildirsin ona göre sayıyı yazacağım. diğer arkadaşlar zaten hatim niyetiyle katılmıştı. Sanıyorum ki sorun olmaz. =) Bi aksilik olursada elimden geldiğince sayıyı tamamlamaya çalışırım.

X