Mucizeler Kapısı YA FETTAH Zikri Hatmi (239 121)

Kızlar yarın sabah akadar bekleyelim katılım olmazsa artık her gün birimiz için herkes 489 ar tane okur. Yok akşam çok kalabalıklaşırsak hatmi yaparız. Ne dersiniz?

naz dediğin gibi sayı çok olmazsa
hergün 1 kişiye 489 adet okur herkes o da çok güzel Allah kabul etsin şimdiden :KK66:

YA FETTAH Allah'ın en güzel esmalarından bir tanesidir ki sürekli okunması halinde Allah kişiye bereket, güzellik ve hayır ihsan eder. Okumaya devam edenin kalbi nur ile dolar, bütün ters giden işleri yoluna girer, hiç kimseye muhtaç kalacak duruma düşmez, mevki ve mertebe sahibi olur.
YA FETTAH esması öyle güzeldir ki. Kapalı tüm hapıları hayırla çevirerek açar. Zorlukları kolaylaştıran anlamıyla sıkıntılarınızı kolaylıkla çözümlenmesini sağlar. Yeter ki vird edinin.
Ebced değeri 489 dur.
Hatmi için 239 121 kez okumak akıl almaz güzellikler nasip edecektir.

Her hafta bir arkadaşımız için Ya Fettah hatmi yapalım. Sayıca ne kadar fazla olursak o kadar kolay bitiriz. Bir arkadaşımız için okuyacağımız adet 239 121.

Katılımlarınızı bekliyorum.
  1. --Naz --Naz
  2. tubatesbih tubatesbih
  3. D Debusi
  4. @nickimikim7
  5. @istanbulunsultani
  6. ftemiz ftemiz
  7. askiminaskiyim askiminaskiyim
  8. EsEs50 EsEs50
  9. @bengovil06
  10. Varyemez Varyemez
  11. A ay__060
  12. damla_22 damla_22
  13. @whitepearll
Listeye alim varmi hala? Buyuk ebcedden hatim yapilicaksa bende katilmak istiyorum sayi cok degil 1 haftada rahat okunur bence :KK51:

Ben de katılmak istiyorum canım, ben de seni ismi azam konusundan gördum cok isterim senin konuna katılmayı da :)

Arkadaşlar hoşgeldiniz katılım talebinizin sırasıyla listeye ekledim. =) Çoğalıyoruz çok mutlu oluyorum ben.

Kızlar okumaya henüz başlamadık sayı belirlenmedi.

Selamunaleykum
Bende varim kabul ederseniz...

21 kişi olduk bile sabah kadar daha da artarsak hatim yaparız inş=)

X