Mucizeler Kapısı YA FETTAH Zikri Hatmi (239 121)

naz hanımcım kaç kişi ne kadar sürcek ?
Kaç kişi katılacak bilemiyorum ne kadar çok olursak o kadar kolay olur okuyup tamamlaması. Biraz çoğaldığımız zaman hepimiz yeterli görürsek sayıyı alımı kapatıp okumaya başlarız. O an kaç kişiysek eşit olarak bölüşürüz sırayla her birimiz için tamamlarız.=)

Listemizi güncelledim ilk msjda. İnş bi çok gönülden katılım olur bir an evvel başlarız.=)

canım bende katılmayı canı gönülden istiyorum ama fikrim bence sayıyı düşürmelisiniz çünkü bana biraz fazla geldi canım. o kadar uzun okuma zor olabilir herkes için ondan diyorum. eğer düşürürseniz canı gönülden katılırım

Canım benim içimden gelen Hatmi yapmış olmak sayı büyük ama esma zikretmek kolay . İstersen başlığı takipte kal. Bu benim tek başıma verceğim bir karar değil. Yeterince katılıp olmazsa arkadaşlar isterse sayıyı düşürüz.

tamam canım takipte kalırım ama yine de aklında kalayım sayı düşerse sende duyur lütfen çünkü katılmayı çok istiyorum aslında . iyi günler naz hanımcım

bunda sayı keyfiyete göre düşer mi kızlar

ya herkes küçük ebced değerine göre 489 adet okur
ya da büyük ebced değeri olan 239121 aramızda paylaşılır

benim önerim sayı çok geliyorsa madem herkes sıradaki kişi için küçük ebced değeri olan 489 defa okuyuversin

Bizimde mucizeye ihtiyacımız var
Annem 24 gündür komada
Ne olacağı belirsiz
Rabbimden umut kesilmez
Ne olur annem içinde dua edermisiniz
Canim cok gecmis olsun. Insallah sagligina kavusur annen.100 fatiha okuycam

Haklısın eğer daha fazla katılıp olmazsa 489 adet okur herkes.
Biraz daha bekleyelim istiyorum. Akşam online olanlar olcaktır.=)

canım keyfiyet değil paylaşınca sayıyı okuyacak vaktim olmaz ,o yüzden yazılamıyorum . eğer 489 olur ise severek okurum. bilginize

Haklısın eğer daha fazla katılıp olmazsa 489 adet okur herkes.
Biraz daha bekleyelim istiyorum. Akşam online olanlar olcaktır.=)
Sayı belli olunca alıntılarsan bu mesajı okumaya başları canm

Kızlar yarın sabah akadar bekleyelim katılım olmazsa artık her gün birimiz için herkes 489 ar tane okur. Yok akşam çok kalabalıklaşırsak hatmi yaparız. Ne dersiniz?

benide dahil edin ben okuyordum zaten,annesi hasta olan arkadaşın annesinede rabbim acil şifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…