Mucizeler Kapısı YA FETTAH Zikri Hatmi (239 121)

Ya Fettah 11956 adet 2. sıradaki arkadaşımız D Debusi için başlıyoruz. Allah Hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

Dua sahibinin niyeti :Arkadaşlar dileğim hayatımdaki maddi ve manevi sıkıntılarımın hayırlısı ile giderilmesi ve hayırlısı ile atanmak istiyorum... Aminnnn...

1. tubatesbih ..........11 956
  2. D Debusi ........................11 956+1
  3. @nickimikim7 ...............11 956
  4. ftemiz ........................ 11 956
  5. askiminaskiyim ..........11 956
  6. EsEs50 .......................11 956
  7. Varyemez ......................11 956
  8. A ay__060 ...................11 956
  9. damla_22 ..................11 956
  10. @whitepearll ..............11 956 OKUNDU
  11. M mlkem .....................11 956
  12. ozgecan19 .................11 956
  13. redvelvetcake ..........11 956
  14. tolin .........................11 956
  15. N NhrAda ....................11 956
  16. mirac75 ...................11 956
  17. Y yenibidunya ..............11 956
  18. D DEBUSE ..................11 956
  19. babyinlove ..............11 956
  20. gsx ................11 956

Son okuma günü 15 NİSAN ÇARŞAMBA Günü

canım çok sağol ben liste güncellemeyi bilmiyorum...sen güncellersen sevinirim...

canım çok sağol ben liste güncellemeyi bilmiyorum...sen güncellersen sevinirim...
güncelledim zaten canım. sen de sağolasın.
çok da kolay aslında, cevapla tuşuna bastığında, bu ilk başta [ debusi, .... ] ile yazan yeri silip, listeyi düzenleyip, cevapla diyorsun o kadar.

Arkadaslar bu listeye isim yazdiriliyor ama sırası gelen kendisine okunduktan sonra çıkmasın lütfen hak geçiyor. Ben bi çok topikte dünya katılıyorum ama hepsine yetişmeye çalışıyorum. Topigi açan naz ark. Neden ayrıldı anlamış değilim. Bilen var mı. Bi de dua gününü biraz daha kısaltsak daha iyi olur bence . Çünkü 5 ay falan sürecek bu liste yazın tatile gidenler izne çıkanlar hiç uğramaz buralara biraz daha hızlı ilerleyelim ne dersiniz

aynı fikirdeyim, kötü düşünmeyeyim diyorum ama insan düşünmüyor da değil.
süreyi kısaltırsak herkes yetiştirebilir mi? son güne anca okuyanlar oldu, herkes fikir belirtsin, ona göre belirleyelim, sürenin uzaması kötü haklısın.

ben başka bir dua daha okuyorum.. hem de zikirmatik yere düşüp kırıldı 1 hafta ol du aklımdan parmaklarımla sayıp yazıyourm ama bana da süre uzun geldi. diğer arkadaşların fikirlerini alıp bir değerlendirme yapsak

Canim bir hafta süre verilirse nasıl olsa daha var deyip yavaş yavaş okuyoruz kendi adıma konuşayım. Ben öyle yapıyorum. Açıkçası ne zaman son günse o güne kadar okuyorum. Yani ben 4 tane ayrı dua okuyorum o yüzden böyle yapıyorum ama süre kisalsada yetistiririm inşallah. Arkadaslarla fikir alışverişi yapalım bakalım ne diyecekler

Tatlım tesbihle çek parmaklarıyla zor olur sasirirsin. Ben de 4 tane ayrı dua listesindeki canım hergün okuyorum ayrı ayri

Tatlım tesbihle çek parmaklarıyla zor olur sasirirsin. Ben de 4 tane ayrı dua listesindeki canım hergün okuyorum ayrı ayri
iyi fikir vallaha. tesekkür ederim canım. iş yerimde olmaz ama evde yapayım :)
sürenin eğer ki kısaltılma durumu olursa sen yetişebilir misin?

Arkadaşlarım küçük kaza gecirdim size listeye alındığımi unuttum hakkınızi helal edin nolur diğer topic deki dua kardeşlerim burda olan redvelvetcake beni bilir hiç böyle yapmazdm yine isterseniz aranizda olurum yada eksik duaniz olursa mesaj atarsaniz okuyup telafi etmek isterim hakkınızı helal edin zor günler geçiriyorum Özür diliyorum hepinizden

devam etmek istiyorsan listeye alayım ama unutma lütfen.
benden yana helal olsun canım, tekrar çok geçmiş olsun.

AaA neden ki ben de bi çok topikteyim dünya katılıyorum sorun mu oluyor ki
Bi cok topikte olmak degil.birden fazla uyelik almak yasak nazin 6 7 tane uyeligi varmis o yuzden atildi siteden
Kizlar sureyi kisaltma konusuna bende katiliyorum 5 yada 4 gune duserse iyi olur yoksa benim gibi listenin sonlarinda olanlara sira gelmiycek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…