Mucizeler Kapısı YA FETTAH Zikri Hatmi (239 121)

bitirmeye kalınca bitirelim fakat okuma hızına ayak uyduramayan arkadaşları listeden çıkaralım

Farmasi ben çarşamba akşama kadar diye biliyorum süreyi şimdi okudugumu yazmak icin girdim bir baktim hem özel mesaj var hem burası hareketli. Ben çalıştığım için gün içinde arada bir okuyorum o yüzden süreyi sonuna kadar kullanıyorum başka türlü yetistiremem zaten. Ayrıca mide bulantısı ve tansiyon düşüklüğü fazlaca yaşadığım için çarşambaya kalıyor. Sorun olur mu benim bu şekilde sona bırakmam. Ama benden emin olabilirsiniz muhakkak okurum payima duseni. Ama bitirince giriyorum bu topige okuduğum sayıyı yazmak için. Şu anda 11.000 tane okumuş bulunuyorum.

gece bende bıraz okuyup okudugum sayıyı yazıcam kızlar tugbanın okumasını tamamlayalım mutlaka birde konuyla kım ılgılenebılır lutfen bı arkadas yazsınkı konuyu ona devredelım okumalar yarım kalmasın

nekadar eksik kaldı arkadaşlar ben 2000 okuyacağım ilave edin daha fazlada okuyabiliriz biraz daha hızlandırsak okuya bilenler okusun

merhaba canım kesin okunacak olduktan sonra süre sonuna kadar kullanılsın varsın
Allah kavuştursun bebeğine

merhaba canım kesin okunacak olduktan sonra süre sonuna kadar kullanılsın varsın
Allah kavuştursun bebeğine

Ben her şekilde okur süre bitmeden buraya yazarım emin olabilirsiniz :) amin canım allah razı olsun. Eğer istiyorsan allah sana da nasip etsin tez zamanda inşallah

Ben her şekilde okur süre bitmeden buraya yazarım emin olabilirsiniz :) amin canım allah razı olsun. Eğer istiyorsan allah sana da nasip etsin tez zamanda inşallah
Allah razı olsun canım lakin Allah'a emanet 2 adet kuzucuğum var Rabbim sizlere kazasız belasız doğumlar ve de isteyenlere hayırlı evlatlar versin

Allah razı olsun canım lakin Allah'a emanet 2 adet kuzucuğum var Rabbim sizlere kazasız belasız doğumlar ve de isteyenlere hayırlı evlatlar versin

Aa ne güzel allah evlatlariniza sağlık sıhhat hayırlı bir ömür nasip etsin inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…