Mübin Duasi🌺

Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz
Umut_2019
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

kunfeyekun__
yarabbi zahide kızı kadriye hakkında hayırlı olucak şekilde vatanına dinine milletine hayırlı sağlıklı zeki evlatlar nasip eyle.. tüm borçlarını hayırlısı ile öderek hayırlısı ile zengin olmayı nasip eyle.. şu an kendisi için dua eden kullarınından gönüllerindeki tüm dualarını kabul eyle

Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

Yasini Şerif okurken her Mübin bitisinde 1 kere de Mübin duasını okuyabilirsiniz
Tamamen bitirincede 7 defa okuyup bitirebilir siniz
birde günde 1 defa duamızı uygulamamız gerek ertesi güne birakmayalim insallah.

Arkadaşlar Opu işlemim bu sabah oldu ctesi olacaktı bu sabah gerçekleşti şuan adetli gbi ara ara kanama olmakta..hayırlı olsun lnş..ben mazeretlyim bı kaç gün sürebiliyormuş hakkınızı helal edin bı kaç güne dönerim araniza

Dilhun için anneme okuttum bugün duan kabul olsun canım, daha sonra aranıza döneceğim hakkınızı helal edin

Reactions: H M
5 528mucizemmm duasi
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin

Umut_2019
talena mazaret
Aktif Lora Mazaret
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

5 528mucizemmm duası

Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım sen TUĞÇE arkadaşımıza merhametli, Çalışkan,namuslu, evine ve eşine sadakat gösterebilecek çocuklarına iyi bir baba olabilecek iyi bir mesleği olan, kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş, ailesinin seveceği ve onun ailesininde TUĞÇEYİ çok seveceği, senin razı olacağın bir adamla ömür boyu huzurlu ve sağlıklı bir şekilde yuvasını kurmayı tez vakitte nasip et. Ya rabbi TUĞÇENİN dünya ve ahiretimizi güzelleştirecek, karşılıklı sevgi,saygı, sadakat olan, kavgasızve huzur dolu yuvasını kurmayı nasip et. ALLAHIM TUĞÇE YE Helal para kazandığı güzel bir mesleği olan, maddi ve manevi evliliğe hazır yakışıklı, güzel huylu, aile terbiyesi almış, cimri olmayan, sadık, kıymet bilen, yuvasına bağlı bir eş nasip et ya rabbim TUĞÇENİN öyle bir evliliği olsun ki iyiki evlendim dedirtsin herkes imrenerek baksın evliliğine Tuğçe eşini eşi de onu tıpkı hz peygamberimizin hz hatice yi sevdiği gibi hz Alinin hz fatımayı sevdiği gibi sonsuz aşk bağlılık ve sadakatle sevsin

sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

Yasini Şerif okurken her Mübin bitisinde 1 kere de Mübin duasını okuyabilirsiniz

Son düzenleme:
Okuyanlardan okuyanlardan Allah razı olsun

Tuhçe için okudum allah kabul etsin inşallah

Umut_2019
talena mazaret
Aktif Lora Mazaret
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

5 528mucizemmm duası

Rabbim kabul eylesin.

Duan bitti canim 5 528mucizemmm
Benim duam.. ismim hatice
Sağlıklı bir hamilelik ve sağlıkla hayırla evladımı kucagima almak..
Rabbim hayırlı kararlar almayı nasip etsin
Dünyada ve ahirette afiyette eylesin.
Tüm okuyan arkadaslarimin ne muradı varsa kabul eylesin
Allah razı olsun ❤

Son düzenleme:
Umut_2019
talena mazaret
Aktif Lora Mazaret
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

✔@H M duası

Benim duam.. ismim hatice
Sağlıklı bir hamilelik ve sağlıkla hayırla evladımı kucagima almak..
Rabbim hayırlı kararlar almayı nasip etsin
Dünyada ve ahirette afiyette eylesin.
Tüm okuyan arkadaslarimin ne muradı varsa kabul eylesin
Allah razı olsun ❤

Rabbim kabul eylesin.

Canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

kunfeyekun__ herkesin niyetine okudu mazaretlenmeden önce..
Bende okudum inşallah şuan mazaretli sayiliyorum mecbur..
Umut_2019 birilerine okutmaya çalışıyor sağolsun.

Devam ettiremeyenlerde sağolsun ❤
Yeni listede diğer mazaretli arkadaslarimizz yine katılsın bize inşallah bu dua listesi daha büyük olsa çok güzel olur ama uzun diye sanırım
Allah büyük olsun nasip herşey❤
Allah razı olsun okuyanlardan

ben katılırım canım benim... sen ismimi yaz...

Yüce Allah'a hakkı ile tevekkül et. Düşün ki; Alemleri yoktan var eden Şanı Yüce Allah için her şey çok kolaydır. Allah kuluna kafidir. Allah'a dayanan ve sığınan boşa düşmez. Her şeyin sahibi olan Yüce Allah'a tevekkül ve teslimiyet ile gözyaşı ile hüzün ile yönel. Göreceksin ki Allah kuluna yeter.

Alıntı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…