Mübin Duasi🌺

Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz
Umut_2019
talena
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

Aktif Lora
Duam;
Allahım sen esime hayırlı iş nasib eyle
bizi dayanamayacagimiz yüklerle imtihan etme. evlatlarimizin ahlakini guzellestir zamanın fitnesinden

Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

Yasini Şerif okurken her Mübin bitisinde 1 kere de Mübin duasını okuyabilirsiniz
Tamamen bitirincede 7 defa okuyup bitirebilir siniz
birde günde 1 defa duamızı uygulamamız gerek ertesi güne birakmayalim insallah.

Hepinize okudum inşallah..
KurkmantoluS duan yoktu ama skntina isteğine niyetine isminle yaptım duamı canim
Durumum belirsiz olduğu icin kalanları bitirdim yeni listeye kadar inşallah düzelir.
talena yarın içinde okudum yerine diğer günler okuyamam sanırım canim

Son düzenleme:
Canım Aktif Lora için birazdan okurum, yarın ben giremeyebilirim sıra kimde olacaksa H M den benim yerime okuması için rica etmiştim malum..Opu olacağım bı aksilik olmaz sa ,yarın ki arkadaş hakkını helal etsin bnm yerime H M okuyacakti

Okudum canim inşallah mazaretli olacağım için söyleyeyim dedim durumum belirsiz biraz yani.. takip edin olur mu.. Allah yardımcın olsun inşallah güzel haberler olsun

Allah razı olsun kuzum

Reactions: H M
Umut_2019 Mazaretli
talena
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

Aktif Lora
Duam;
Allahım sen esime hayırlı iş nasib eyle
bizi dayanamayacagimiz yüklerle imtihan etme. evlatlarimizin ahlakini guzellestir zamanın fitnesinden

sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

Yasini Şerif okurken her Mübin bitisinde 1 kere de Mübin duasını okuyabilirsiniz

Umut_2019 Mazaretli
talena
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

Evva (melek)
Duası: sağlıklı hayırlı bı gebelik ve evladını kucağına almak

Rabbim kabul eylesin.

melek için okudum Rabbim kabul eylesin

Ama ara vermeyelim bence mazaretli olmayanlarla devam edelim.. okumayı birakmayalim.
Okutabilirseniz guzel olur ama yapamassaniz yapicak birşey yok mazaretli olunur.

Umut_2019 Mazaretli
talena
Aktif Lora mazaretli
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

Evva (melek)
Duası: sağlıklı hayırlı bı gebelik ve evladını kucağına almak

Rabbim kabul eylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…