Mübin Duasi🌺

canım benim duam H M :
yarabbi zahide kızı kadriye hakkında hayırlı olucak şekilde vatanına dinine milletine hayırlı sağlıklı zeki evlatlar nasip eyle.. tüm borçlarını hayırlısı ile öderek hayırlısı ile zengin olmayı nasip eyle.. şu an kendisi için dua eden kullarınından gönüllerindeki tüm dualarını kabul eyle

Yeni Yasin-i Şerif ve Mübin duası listemiz
Umut_2019
talena
Aktif Lora
Evva
kunfeyekun__
5 528mucizemmm
H M
KurkmantoluS

kunfeyekun__
yarabbi zahide kızı kadriye hakkında hayırlı olucak şekilde vatanına dinine milletine hayırlı sağlıklı zeki evlatlar nasip eyle.. tüm borçlarını hayırlısı ile öderek hayırlısı ile zengin olmayı nasip eyle.. şu an kendisi için dua eden kullarınından gönüllerindeki tüm dualarını kabul eyle

Once Estagfirullah daha sonra Salavat-i Şerife
sonra 1 Yasin Suresi ve ardından 7 Mübin Duası okuyoruz. Zorda kalınca herhangi birimiz okuruz Yasini Şerifi inşallah.Mazaretli olan listeye mecburi ara verecek.. yerine okuyacak birini bulursa duası devam etmiş olur bulamaz ise kaldığı yerden devam edebilir.
Rabbim kabul eylesin.

Yasini Şerif okurken her Mübin bitisinde 1 kere de Mübin duasını okuyabilirsiniz
Tamamen bitirincede 7 defa okuyup bitirebilir siniz
birde günde 1 defa duamızı uygulamamız gerek ertesi güne birakmayalim insallah.

niyetime okudum Rabbim kabul eylesin

Reactions: H M
Zahide kızı Kadriye için anneme okuttum. Rabbim tez zamanda kabul etsin INŞAALLAH

Ben yolculuktayin okuyup bildirimleri izi yaparsaniz listeyi düzenlemek kolay olur benim için herkes okuyunca düzenleme yaparım inşallah Allah razı olsun alintilayarak yaparsanız duayı diğer okumayanlar kolay görür

Melek için kardeşime okuttum canim

Okudum canım Allah kabul etsin inşaallah

Reactions: H M
Kuzum Evva ve kunfeyekun__ için okudum. Rabbim gönül muratlarınızı tez zamanda versin inşallah kızlar

Kızlar benim duam aynı
5 528mucizemmm tuğçe için okudum allah kabul etsin insallah
5 528mucizemmm için okudum Rabbim kabul eylesin
@adessa01 ve @Tosbaagtd arkadaşlarımız için okudum Allah dualarını kabul etsin inşaallah Amin @newplanet
5 528mucizemmm için okudum Allah kabul etsin
5 528mucizemmm için okudum. İnşallah duaları kabul olur.
5 528mucizemmm için okudum Allah kabul etsin
5 528mucizemmm Okudum rabbim kabul etsin bütün dualarını
@adessa01 canim dun okumustum bildiri yapmayi 5 528mucizemmm niyetine okudum
5 528mucizemmm için okudum Rabbim kabul etsin
5 528mucizemmm okudum canım Allah kabul eylesin
5 528mucizemmm icin okudum. Allah niyetini kabul etsin
5 528mucizemmm için okudum Allah kabul etsin, tez zamanda ruh eşini bulsun
Tuğçe arkadaşımızın Aklında olupta diline dökülmeyen diline dökülen ve kalbinde olan tüm dualarını kabul et günahlarını affet
@Kurkmantolumdnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…