Aile Planlaması muayane ücreti ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
vajinal ultrasonda zaten ucunda kamera olan bir aletle bakıyor cinsel ilişki gibi düşün korkutucu değil
bunu devlette dahil özel hstanedede yapacaklar
belkide sadece karından bakacak
kendini çok kasma ve korkma
hastaneden ziyade sana bu konuda gerçekten yardımı dokunacak bir dr araştırıp bulman
özeller bile bazen başından savar gibi muayene ediyor para almasına rağmen
durumum olsa da gidebilsem keşke çocuk bile istemiyorum durumum olmadığından ama çocuk berekettir diye hemde ilerde hiç olmaz diye gitmek istiyrum ama devletten başkasına da gidemicem kesin ama içim rahat giderim artık heralde

20tl olan yerde muayene oldum doktorumda gayet iyi.50tl olan yerede gidiyorum arada.100-150olan yerlerle hiç karşılaşmadım.bulunduğum ilin en iyi özel hastaneleri.

Bu şu anlık bi durum daha yeni yeni sıkıntılarımızı hallediyoruz eşimin yaşı da geçiyor daha geç baba olmak istemiyor
Anladım. Üç kuruş beş kuruş arttırın çocuğunuzun geleceğine yatırım yapın imkan oldukça.
Daha çok var dersiniz ama eğer üniversite okuyabilirse tüm sıkıntılarınıza değer. Ailecek rahat edersiniz.

durumum olsa da gidebilsem keşke çocuk bile istemiyorum durumum olmadığından ama çocuk berekettir diye hemde ilerde hiç olmaz diye gitmek istiyrum ama devletten başkasına da gidemicem kesin ama içim rahat giderim artık heralde
1 yıl oldu dedin hormon tahlili ultrason sperm testi ilk yapılacak olanlar
fazla sters yapma umarım çok beklemezsiniz
herşein hayırlısı olsun

Bulunduğum şehirde Anadolu hastanesi yok muayene ücreti ortalama 100 lira diyorsunuz üstüne bir ton test falan karşılayamam büyük ihtimalle devlet hastanesine gidicem o zaman teşekkürler..
Canim benim eşim ısrar etmese kesinlikle devlete giderdim ayni seyler isliyo,esimin kardesi engelli die hastane takintisi var ben özele bi gidiyorum 300 tl den asagi cikmiyorum muayene 60 tl ama testler ekstralar derken 300 u buluyor genelde

Ben daha cuma günü özele gittim sağlık güvencemiz olduğu halde 50 TL muayene ücreti aldılar (normalde 100 tl imiş)
ve doktorum bir kaç test yaptırmam gerektiğini ama burada ek ücret alındığını o yüzden bir sağlık ocağında da yaptırabileceğimi söyledi ve bugünde gittim sağlık ocağına yaptırdım.. cumartesi yine gidicem ve bu sefer orada yaptırmam gereken test varmış ek ücret alacaklar, sanırım oda 50 TL..

X