Mtx iğneden ne kadar sonra hamilelik

Tüpteki parcayı düşürmek icın vurmuşlardı
evet bılıyorum aynı ıgneden bende olsum malesef.ama dedıgm gıbı cok agır bır ıgne o.aslında kemoterapı ıcın kullanılıyor vucuttakı hucrelerı ölduruyor oyle soyleyım,o amacla vuruluyor cogalan ınsan hucresını yok etmek amacıyla.oncesınde detaylı karacıger testı ıstemesı gereklı dr un.cunku yan etkısı dırek karacıgere vuruyor toksık bır madde oldugu ıcın

Kemoterapi ne alaka ya düşük iğnesi degilmi yani ibneler hiç degerlerime bakmadan vurdular etlik hastanesindeki doktorlar
internetten arastırabılırsınız detaylarını.Gecmıs olsun sızede banada tum dıs gebelık gecıren arkadaslarada

Hiç değere bakmadılarki Allah kimseyi hastaneye muhtaç etmesin

Hiç değere bakmadılarki Allah kimseyi hastaneye muhtaç etmesin
yakın zamanda kan testı verdıysenız belkı ondan bakmamıslardır bılemıyorum kı nedenını.Bende bakıldı once kan testı sonra ıgne oldum cok sukur kurtuldum amelıyat olmadan Allahım kımseye yasatmasın cok zor gunlerdı.

Bişey sorsam canım bende mtx iğnesi düşük iğnesi yani yan etki yapmıştı karacigerlerim iflas etme derecesine gelmişti iğne sana da öyle birşey yaptımı peki ?
Hayır bana hiç bir kötü etki yapmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…